University Suwalir মঙহাল তপিনা :: Assamese Sunny Leone 2017

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Dec 6, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    113,476
    Likes Received:
    2,108
    http://raredesi.com ইউনিভার্চিটিত মামাৰ লৰাজন থাকে বাবে প্ৰায়ে যাও ৷ দুই এবাৰ লাইন মাৰাৰ সুবিধাও পাইছো ৷ যোৱা শনিবাৰেও মই ইউনিভার্চিটিৰ কাষত থকা দোকানখনত পেপছি এটা খাই আছো ৷ () হালধীয়া মেখেলা চাদৰ পিন্ধা এজনি ছোৱালীও তাতে মেৰিন্দা খাই আছে ৷ এনেয়ে চকুৰে হাই কলো ৷ তাইও হাহি দিলে অলপ ৷ ধুনীয়া তাই ওখ অলপ শকত ৷ বুকুখন ভৰা ৷ খাই উঠি দুয়ো আহি বাছ ৰখি থাকিলো ৷ মই সাহস কৰি দুই এটা কথা আৰম্ভ কৰিলো ৷ ছোৱালীজনী গাওঁৰ যেন লাগিল ৷ ত এম এ কৰি আছে ৷ শনি আৰু ৰবিবাৰে ক্লাছ কৰে নলবাৰিৰ ফালৰ পৰা আহে ৷ নামটো বনশ্রী ৷ আজিও ক্লাছত আহিছিল কিন্তু কিবা কাৰণত ক্লাছ নহ'ল ৷ এনেয়ে অহা গ'ল ইমান দুৰৰ পৰা ৷ মই কলো ময়ো যি কামত আহিছিলো কামটো নহ'ল ৷ ঘৰৰ পৰা ওলাই আহিছা যেতিয়া ব'লা দুয়ো অলপ ফুৰি আহো ৷ প্ৰথমতে তাই ইতঃস্থতঃ কৰিলে ৷ মই তাইতকৈ বয়সত অলপ সৰু যেন পাই মোৰ লগত ফুৰিব যাব ৰেডি হ'ল ৷ দুয়ো খানাপাৰা অভিমুখি এচি বাছত উঠিলো ৷ কথা বতৰাত দুয়ো বন্ধু হৈ পৰিলো ৷ খানাপাৰাত নামি দুয়ো এতিয়া কি কৰো ৷() মই কলো ইমান দুৰলৈ আহিছো যেতিয়া ব'লা ভালকৈ এসাজ খাই যাও সোনাপুৰৰ ধাবাত ৷ তাই মান্তি হ'ল ৷ এখন অটো লৈ সোনাপুৰ পালো ৷ অটো বিছাৰিব যাওতে মই ফার্মাচিৰ পৰা viagra টেবলেটৰ পেকেট এটাও ল'লো ৷ লগত মাজা দুটা ৷ এটাত দুটা টেবলেট ভৰাই দিলো স্ট্ৰ দাল ভৰোৱাৰ আগতে ৷ অটোত দুয়ো মাজা খাই খাই আহি ধাবা পালো ৷ এটা আচুটিয়া কেবিন লৈ টন্দুৰি চিকেন অর্ডাৰ কৰিলো ৷ তাইৰ বাবে কল্ড ড্ৰিংক এটা আৰু তাইৰ পাৰমিছন লৈ মোৰ বাবে এটা বিয়েৰ অর্ডাৰ কৰিলো ৷ তাই ক'লে এটাহে খাবা কিন্তু ৷ দুয়ো ওচৰা ওচৰিকৈ বহিছিলো ৷ ইতিমধ্যে ()viagra ৰ এফেক্ট হেছিল চাগৈ ৷ তাইৰ খুব গৰম লাগিছিল ৷ ঘামিছিল ৷ মইও সুবিধা বুজি মোৰ ৰুমালখনেদি তাইৰ বাহু আৰু দিঙিৰ ঘামবোৰ মচি দিলো ৷ বুকুৰ ঘামখিনিও মচিব খোজোতে মোৰ পৰা ৰূমালখন টান মাৰি নি নিজে মচিলে ৷ ৰুমালখন পুৰা ব্লাউজৰ ভিতৰলৈ নি মচিলে ৷ ৰুমালখন তাই নেদেখাকৈ শুঙিলো ৷ আহ ঘাম আৰু চেন্টৰ কি অপুর্ব গোন্ধ ৷ দুয়ো বিৰিয়ানি খালো ৷ এবাৰ মই ওলাই আহি ৱেটাৰটোক ৰূম পাই নেকি সুধিলো ৷ সি কলে ঘন্টা হিচাবত লৱ পাৰি ৷ মই এচি ৰূম এটা তিনি ঘন্টাৰ বাবে বুক কৰিলো ৷ আকৌ তাইৰ কাষত আহি কথা পাতি পাতি খাব ল'লো ৷ টেবলেতৰ এফেক্ট পুৰা হৈছিল ৷ কাৰণ মাজে মাজে তাই মুখৰ একেবাৰে কাষত আহি কথা পাতিলেও তাই মুখখন অতৰাই নিয়া নাছিল ৷() তাইৰ গৰম গৰম উশাহ মোৰ মুখত লাগিছিল ৷ তাইৰ মুখৰ উশাহে মোৰ বাৰি ঠিয় কৰাই দিছিল ৷ কথা পাতোতে বা ধেমালি কৰোতে তাইৰ স্তন দুটাত হেচি দিছিলো ৷ তাই বাধা নিদিলে ৷ চাঞ্চ পাই তাইৰ পেটটো এবাৰ চুই দিলো ৷ মাখন যেন কোমল পেট ৷ এইবাৰ তাইক কলো ইয়াতে ইমান গৰম এচি ৰূম এটাত অলপ ৰেষ্ট ল'বা নেকি ? তাই পটকৈ ৰাজি হ'ল ৷ খুৱ গৰম লাগিছিল তাইৰ এনেয়ে শকত ছোৱালী তাতে ছেক্সৰ টেবলেট খাইছে আৰু মাংসও খাইছে ৷ দুয়ো ধাবাৰ এচি ৰূমত সোমালো ৷ ()দর্জাখন লক কৰি দুয়ো বিছনাত বহিলো ৷ লাজটো ভাঙিবৰ বাবে গৰম লাগিছে বুলি কৈ মই মোৰ চার্টতো খুলি দিলো ৷ তাই বাথৰূম গল মুখহাত ধুই আহিল ৷ তাইৰ কাষলতি তলটো ঘামত ভিজি গৈছিল ৷ মই মোৰ ৰুমালখনেৰে মচি দিলো ৷ এইবাৰ তাই একো নক'লে ৷ টেবলেতে কাম দি আছে পুৰা ৷ তাইৰ কাষলতি তল দুটা মচি মচি স্তন দুটা আলফুলে মোহাৰি দিলো ৷ ()চক খাআ উঠিল তাই ৷ মই তাইৰ মুখৰ ওচৰত মোৰ মুখখন নি ওঠযুৰিত মোৰ ওঠযুৰি হেচি ধৰিলো ৷ গৰম হৈ আছিল পুৰা মোৰ সাবতি ধৰিলে ৷ প্ৰায় দহমিনিটমান তাইৰ ওঠযুৰি চুহিলো ৷ তাই উশাহ আৰু ঘন হব ধৰিছিল ৷ চুমা খাই খাই কোমল পিঠিখন আলফুলে মালিচ কৰি থাকিলো ৷ বিৰাত তপিনাখনতো মোহাৰিলো ৷ তাইৰ চকুৰ সন্মুখতে মই মোৰ গেণ্জি পেন্ট আৰু জাঙিয়া খুলি দিলো ৷ তাই পাগলৰ দৰে হৈ গ'ল ৷ নিজৰ এখন হাতেদি উৰুৰ মাজৰ ঠাইডোখৰ হেচি ধৰিলে ৷ মই অলপো দেৰি নকৰি আঠুকাৰি লৈ তাইৰ হাতখন গুচাই মেখেলা আৰু পেটিকোটতো() দাঙি দিলো যিমান পাৰি ৷ নীলা ৰঙৰ ফুল ফুলা পেন্টি এটা পিন্ধি আছিল ৷ মোৰো বিয়েৰৰ নিচা লাগিব ধৰিছিল ৷ পেন্টিটোৰ ওপৰতে মুখখন হেচি ধৰিলো ৷ পেচাবৰ গন্ধ পালো তথাপি চেলেকি দিলো ৷ তাই নিজে চাদৰখন অতৰাই থলে ৷ মই মেখেলাৰ গাঠিটো আৰু পেটিকোতৰ ৰচিদাল খুলি দুইটা ()গাৰ পৰা গুচাই দিলো ৷ ব্লাউজ আৰু ব্ৰাটোও খুলি বিচনাত থলো ৷ ধকধকিয়া বগা দেহা ৷ কাপোৰৰ ওপৰত দেখাতকৈ অলপ শকত ৷ পিহাকেতা ডাঙৰ যদিও ওলমি পৰা নাই ৷ নিপল দুটা সৰু কলা ৰঙৰ ৷ পেতটো অলপ ওলমিচে যোনিখন ফুলা ৷ তপিনা দুটা প্ৰকান্ড ৷ পোকৰৰ ফুটাতো ভিতৰ সোমোৱা ৷ বুছত কলা কলা ঘন বাল ৷ আগপাছ নাভাবি বিছনাত বগৰাই ল'লো ৷ চিধাকৈ শুৱাই দি ভৰিদুখন মেলি মোৰ লকলকাই থকা বাৰি দাল তাইৰ বুছত লগাই হেছি ধৰিলো ৷ পাৰেমানে ভৰিদুখন তাই মেলি ধৰিলে ৷() গোটেইটো সোমাই গ'ল তাইৰ থলথলীয়া বুছৰ ফুটাত ৷ তাই তলৰ পৰা তপিনাখন দাঙি দিব ধৰিলে ৷ নিজৰ পিহাদুটা নিজে টিপি টিপি তপিনা দাং খুৱাই থাকিল ৷ এই শৃংগাৰ মই সহ্য কৰিব নোৱাৰিলো ৷ মোৰ বাৰিয়ে তাইৰ ভিতৰতে পানী ওলালে ৷ পাছমিনিট মান দুয়ো নিঠৰ হৈ থাকিলো ৷ তাইৰ হোৱা নাছিল বাবে মোক তাইৰ ওপৰৰ পৰা বগৰাই দি ()মোৰ পেটত বহি লৈ বাৰি দাল মুখত সোমাই ললে ৷ চক চককৈ চুহি চুহি মোৰ উঠাই দিলে ৷ মোৰ লিংগ চুহি থাকোতে তাইৰ পোকৰখন মোৰ মুখৰ আগত নাচি আচিল ৷ আগপিছ নাভাবি পোকৰৰ ফুটাতে মুখখন ভৰাই দিলো ৷ চেলেকি চেলেকি থু লগাই দিলো তাইৰ তামবৰনীয়া গুহ্যদাৰটো ৷ তাই খুব আমেজ পাইছিল কাৰণ বাবে বাবে তপিনাখন দাঙি দিছিল ৷ এইবাৰ তাইক আঠুকঢ়াই লৈ পিছফালৰ পৰা কুকুৰচোদা দিব ধৰিলো ৷ আমেজত তাই আআহ উউহ উহহহ উউফফফ আআহহহ আদি চিঞৰি আছিল ৷ ছোৱালীজনী শকত বাবে তপিনাখন প্ৰকান্ড আছিল ৷ পুৰা আধাঘন্টা ()মান কুকুৰ চোদন দিলো ৷ এবিৰ তাই মোৰ ওপৰত উঠি চুদিব ধৰিলে ৷ আকৌ বিছনাত পেলাই তাইৰ ওপৰত উঠি বুছখনত মোৰ বাৰি ভৰাই পেলিব ধৰিলো ৷ বুছৰ পৰা শব্দ ওলাব ধৰিছিল ৷ তাইৰ বুছৰ নোমবোৰ আমাৰ ফেদা লাগি বগা পৰি গৈছিল ৷ তিনিঘন্টাত তিনিবাৰ চুদিলো ৷() পোকৰ মাৰিব খুজিছিলো নিদিলে ৷ চেষ্টা কৰিছিলো কিন্তু নোসোমাই ৷ তাইৰ পোকৰৰ ফুটাতো অলপ ভিতৰ সোমোৱা ৷ মঙহাল তপিনা বাবেও তেনে হব পাৰে ৷ আকৌ লগ পোৱাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দি তাইক জালুকবাৰিত অটো এখনেৰে থৈ আহিলো ৷ stories 2 fb r pora copy kora .. jodi kunuba real writter tolot comment box t contect kore moi stories 2 taur namot publish kori dim ..

    (Visited 2,263 times, 317 visits today)
     

Share This Page