Sex With Young Assamese sexy Student :: Assamese New Sex

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, May 8, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    124,260
    Likes Received:
    2,116
    http://raredesi.com তৃষ্ণাৰ বয়স ষোল বছৰ মান হৈ থাকোতেই তাইৰ বিয়া হৈ গৈছিল। দৰাৰ বয়স তাইতকৈ বহু বেছি। ভাল চাকৰি, চহৰত মাটি বাৰী থকাৰ বাবেই ঘৰৰ মানুহে বয়সীয়াল হ'লেও বিয়াৰ বাবে না নকৰিলে। তৃষ্ণাৰ মনৰ কথা এবাৰৰ বাবেও কোনেও তাইক সোধি নাচালে। অনিচ্ছা সত্ত্বেও তাইৰ বিয়াখন তাইতকৈ বিশ বছৰমান ডাঙৰ এটা দৰাৰ লগত হৈ গ'ল।
    বিয়াৰ কিছুবছৰ খুউব ভালদৰেই পাৰ হ'ল। কিছুবছৰ পাৰ হোৱাৰ পাছত তৃষ্ণাৰ মানুহটোৰ বয়স বঢ়াৰ লগে লগে আগৰ দৰে তাইক দেহৰ সুখ দিব নোঁৱাৰা হৈ আহিল। তাইৰ অতৃপ্ত কামনা মনৰ ভিতৰতে গুজৰি গুমৰি থাকিবলৈ ধৰিলে। সিহঁতৰ ঘৰৰ তলৰ মহলাটো ভাড়াৰ বাবে ৰাখিছিল। চাকৰিৰ সুত্ৰে মই সিহঁতৰ ভাড়াঘৰতে আছিলো। মাহেকে পষেকে চাহ একাপ খাবৰ বাবে মই তাইৰ ঘৰলৈ যাওঁ যদিও বৰ বিশেষ আহ যাহ নাথাকে।
    তৃষ্ণাৰ দেহৰ ভোক যে বুঢ়া গিৰিয়েকৰ দ্বাৰা নপলায় সেই কথা এদিন ঘটনাক্ৰমে মই গম পালো। সেইদিনা মোৰ গাটো ভাল নলগাৰ বাবে অফিচৰ পৰা সোনকালেই গুছি আহিলো। ঘৰলৈ আহি চাহ একাপ খাওঁ বুলি তাইৰ ঘৰলৈ বুলি উঠি গলো। দুৱাৰৰ বেল বজাব খুজি হঠাতে ফুচ- ফুচনিৰ নিচিনা শব্দ শুনি অলপ ৰৈ গলো। ভালদৰে কাণপাতি শুনিলো, শব্দটো ভিতৰৰ পৰাই আহিছে। খিৰিকীখন আধা খোল খাই আছিল। পৰ্দাৰ ফাকেৰে জুমি চাই দেখা পালো, তৃষ্ণা আৰু গিৰিয়েক দুয়োটাই সম্পূৰ্ণ নাঙঠ হৈ বিচনাত শুই আছে। তৃষ্ণা তলত আৰু গিৰিয়েক তাইৰ ওপৰত। তাইৰ ধুনীয়া যৌৱনোদীপ্ত দেহাটোৰ ওপৰত বুঢ়া গিৰিয়েকৰ চৰ্বিভৰা গাটো দেখিবলৈ বৰ বেয়া লাগিছিল। তাইৰ ভৰি দুটা দুফালে কোঁচাই ভৰি দুটাৰ মাজত সোমাই গিৰিয়েকে তাইৰ যোনিখনত তাৰ লিঙ্গটো ভৰাবলৈ যত্ন কৰি আছিল। কামনাৰ ভৰপক উঠিছিল তাইৰ । গিৰিয়েকৰ লিঙ্গটো টান হোৱাই নাছিল। তললৈ ওলমি পৰা লিঙ্গটো তাইৰ যোনিত ঘঁহি আছিল গিৰিয়েকে। কামনা পূৰাবৰ বাবে তৃষ্ণা যেন পাগলী হৈ গৈছিল। লিঙ্গটো ইমানৰ পিছতো টান হৈ নুঠা দেখি তাই এইবাৰ গিৰিয়েকৰ লিঙ্গটো মুখত ভৰাই চুপিবলৈ ধৰিলে। লিঙ্গটো মুখেৰে চুপি চুপি তাই এখন হাতৰ দুটা আঙুলি নিজৰ যোনিত ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে। প্ৰায় দহমিনিটমানৰ পাছত লিঙ্গটো কিছু টনটনীয়া হৈ উঠিল। এইবাৰ তৃষ্ণাই লিঙ্গটো হাতেৰে ধৰি যোনিৰ মুখত লগাই দিলে। এইবাৰ গিৰিয়েকে যোনিৰ ভিতৰলৈ লিঙ্গটো ভৰাবলৈ সক্ষম হল। অলপ সময় জোৰে জোৰে গিৰিয়েকে লিঙ্গটো তাইৰ যোনিত ওলোৱা সোমোৱা কৰি থাকিল। তাইৰ মুখত এটা হাঁহি বিৰিঙিল। তায়ো গিৰিয়েকৰ লিঙ্গৰ খুন্দাৰ সতে টিকাটো উঠাই উঠাই সমানে সমানে তাল মিলাই আছিল। তাই যেন কব নোঁৱাৰা হৈ পৰিছিল। কিন্তু বৰ বেছি সময় সেই হাঁহি আৰু সুখ নাথাকিল। তাইৰ উত্তেজনা আৰম্ভ হৈছিলহে, গিৰিয়েকে জোৰে জোৰে দুটামান খুন্দা মাৰি তাইৰ যোনিৰ ভিতৰত বীৰ্য এৰি দি কাষত শুই পৰিল। তাইৰ মুখখন উত্তেজনাত ৰঙা পৰি উঠিছিল। সোঁহাতৰ দুটা আঙুলি যোনিত ভৰাই তাই ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে। প্ৰায় পোন্ধৰ মিনিটমান আঙুলি মাৰি মাৰি তাই যোনিৰস এৰি দি বিচনাত বাগৰি পৰিল। তৃষ্ণাৰ মুখখনত যেন এক অতৃপ্তিৰ ছাঁ বিয়পি পৰিছিল। তৃষ্ণাক আঙুলি মাৰি থকা চাই চাই কেতিয়ানো মই হস্ত মৈথুন কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিলো গমেই নাপালো। বিচনাত শুই পৰা তাইৰ নগ্নদেহাটো চাই চাই মই তাতেই বীৰ্য এৰি দিলো। সেইদিনা আৰু মোৰ চাহ খোৱা নহল। ৰুমলৈ নামি আহি বিচনাত বাগৰ দি পৰিলো।
    ই য়াৰ ঠিক পোন্ধৰদিন মানৰ পিছৰ কথা। তাইৰ গিৰিয়েক দুদিনৰ বাবে হঠাতে আন এখন ঠাইলৈ যাব লগা হল। মই কথাষাৰ জনা নাছিলো। সেইদিনা আবেলি অফিচৰ পৰা আহি চাহ একাপ খাবৰ বাবে তাইৰ ঘৰ পালোগৈ। চাহ খাই খাই কথা পাতি থকাৰ সময়ত গম পালো তাইৰ গিৰিয়েক কৰবালৈ যোৱাৰ কথা।
    :তুমি বহুদিন অহাই নাই দেখোন? তৃষ্ণাই সোধিলে। :মাজতে এদিন আহিছিলো, কিন্তু.। হঠাতে মোৰ মুখৰ পৰা ওলাই গল। :কিন্তু কি ? মই দোমোজাত পৰিলো। কি কওঁ একো ভাবি নাপাই কলো :আহিছিলো যদিও তোমালোক ব্যস্ত হৈ থকাৰ বাবে ঘূৰি গলো। -মই কথাষাৰ কৈ নিজেই অলপ অপ্ৰস্তুত হলো। :কেতিয়াৰ কথা। :পোন্ধৰদিনমানেই হল। মোৰো আন এটা কাম আছিল বাবে হঠাতে যাব লগা হল। : তৃষ্ণাই কিবা এটা যেন অনুমান কৰিলে। সোধিলে :সোমবাৰে আহিছিলা নেকি? কিমান সময়ত? :সোমবাৰেই আছিল চাগে, দুপৰীয়া গাটো বেয়া লগাৰ বাবে অফিচৰ পৰা সোনকালেই গুছি আহিছিলো। তাই কিবা এটা বুজি পালে। তাইৰ মুখলৈ দুখৰ ছাঁ এটা যেন নামি আহিল। হঠাতে কথাৰ সুৰ সলাই কলে : আজিকালি আৰু একো ভাল নলগা হৈ আহিছে। কি যে কৰিম। :তোমাৰনো কিহৰ দুখ। সকলোবোৰ দেখোন আছেই। :সকলোবোৰ থাকিও একো নাই জানা। পেটৰ ভোক মৰাটোৱেই জানো সকলো। মই আহিযে সিদিনা সকলোবোৰ দেখা পালো, সেই কথা চাগে তাই বুজি পালে। মইয়ো সেয়ে সুযোগ বুজি কলো, :মই যদি কিবা সহায় কৰিব পাৰোঁ জনাবা। তোমাক সহায় কৰিবলৈ পালে মোৰো ভাল লাগিব। :বাৰু এইবোৰ কথা বাদ দিয়া, আজি ৰাতি ইয়াতে ভাত খাবা। :হব বাৰু। মই অলপ পাছত আহিম নহলে। -মই যাবলৈ ঠিয় দিলো। তৃষ্ণা উঠি আহি মোৰ হাতত ধৰি চোফাত বহুৱাই দিলে। :এতিয়া নালাগে আৰু যাব, একেবাৰে ভাত খাই যাবা। - প্ৰথমবাৰৰ বাবে তৃষ্ণাই মোৰ হাতত ধৰিলে। মোৰ কিবা অলপ আচহুৱা যেন লাগিল। মোৰ কাষতে তৃষ্ণা বহি পৰিল। তাইৰ দেহৰ উত্তাপ মোৰ গাত লাগিল। তেতিয়ালৈকে মোৰ হাতখন তাইৰ হাততেই আছিল। মোৰ হাতখন ধৰি তাই কলে- :সকলো থকিও জানা মই মৰমৰ বৰ দুখীয়া। ৰূপ যৌৱন যেন মোৰ বাবে ভাৰ হৈ পৰিছে। :কিয় তেনেকৈ কোৱা, মই আছো নহয়। তোমাৰ মৰমৰ আকাল মই দুৰ কৰিম। -তৃষ্ণা যেন আবেগিক হৈ পৰিছিল। মোৰ আৰু কাষ চাপি আহিছিল তৃষ্ণা। মই দুহাতেৰে তাইৰ দুই বাউসীত ধৰি মোৰ ফালে টানি আনি তাইক সাৱটি ধৰিলো। কুচিমুচি মোৰ বুকুৰ মাজত সোমাই তাই উচুপিবলৈ ধৰিলে। মই তাইৰ চকুপানী মচি কপালত এটা চুমা আঁকি দিলো। তাই মোক গাৰ সমস্ত জোৰেৰে সাৱটি ধৰিলে। কিছুসময় মোৰ বুকুৰ মাজতে সোমাই থাকিল তাই। মই লাহে লাহে তাইৰ পিঠিত হাত ফুৰাই থাকিলো। এইবাৰ পুনৰ এটা চুমা আঁকি দিলো তাইৰ ওঁঠত। তাইৰ যেন কিবা এটা হৈছিল, মোৰ ওঁঠৰ পৰশত যেন অতদিনে দমাই ৰখা তাইৰ কামনাৰ উত্তাপৰ জুইকুৰা উমি উমি জ্বলিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। মোৰ তলওঁঠটো কামুৰি ধৰিলে তাই। তাইৰ জেতুলীপকাযেন ওঁঠদুটাৰে মোৰ ওঁঠটো চুপিবলৈ ধৰিলে। মোৰো যৌৱনৰ জুইকুৰা যেন জ্বলি উঠিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। তাইৰ মঙহাল ওঁঠযুৰি ময়ো চুপিবলৈ আৰম্ভ কৰিলো। তৃষ্ণাই তাইৰ জিভাখন মোৰ মুখৰ ভিতৰলৈ ভৰাই মোৰ জিভাখনত ঘঁহাবলৈ ধৰিলে। মই তাইৰ জিভাখন চুপি চুপি আৰু বহুগুণে উত্তেজিত হৈ পৰিলো। কামনাৰ এক অন্য নাম যেন তৃষ্ণা। মই তাইক ডাঙি কাষতে থকা বিচনাখনলৈ লৈ আহিলো। বিচনাত শুই শুইয়েই তৃষ্ণাই মোৰ চোলাৰ বুটাম কেইটা খুলি পেলালে। তাই ৰঙাফুলৰ নাইটি এটা পিন্ধি আছিল। ময়ো তলফালৰ পৰা তাইৰ নাইটিটো ডাঙি লাহে লাহে খুলিবলৈ আৰম্ভ কৰিলো। তাই বিচনাত বহি পৰিল। মই বিচনাৰ কাষত থিয় দিলো। হাত দুখন ডাঙি তাই মোক নাইটিটো খোলাত সহায় কৰি দিলে। বগা ৰঙৰ ব্ৰেছিয়াৰ আৰু বগা ৰঙৰে পেণ্টি এটা পিন্ধি আছিল তাই। মই তাইৰ ব্ৰেছিয়াৰটো খোলো মানে তাই মোৰ লংপেণ্ট আৰু আণ্ডাৰৱেৰটোও খুলি পেলালে। তাইক বিচনাত শোৱাই ললো। তাই এখন হাতেৰে মোৰ লিঙ্গটো মুঠি মাৰি ধৰি ললে। মই তাইৰ মুখৰ ফালে মোৰ লিঙ্গটো আৰু তাইৰ যোনিখনৰ ফালে মোৰ মুখখন কৰি ললো। তাইৰ বগা পেণ্টিটোৰ মাজৰ অংশ কামৰসেৰে তিতি গৈছিল। মই পেণ্টিটো নোখোলাকৈয়ে যোনিৰ মাজৰ অংশত নাকটো লগাই মোহাৰি দিলো। পেচাপ মিহলি এটা গোন্ধে মোৰ কামনা আৰু বঢ়াই তুলিলে। পেণ্টিটো লাহে লাহে তললৈ নমাই নমাই খুলি পেলালো। তাইৰ মঙহাল যোনিখন চুটি চুটি বালেৰে ভৰি আছিল। কামৰসেৰে বালবোৰ তিতি গৈছিল। :মই আৰু এই জ্বালা সহ্য কৰিব নোৱাৰোঁ। মোক আজি বুকু ভৰাই মৰম দিয়া জান। মই আৰু নোৱাৰো এই যাতনা সহ্য কৰিব। : তৃষ্ণা, আজিৰ পৰা আৰু তুমি এই যাতনা ভুগিব নালাগে। তোমাৰ মন আজিৰে পৰা মই ভৰাই ৰাখিম। তাইৰ আৱেগে যেন গতি পালে। মোৰ লিঙ্গটো তাই মুখৰ ভিতৰলৈ ভৰাই চুপিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। ময়ো তাইৰ মঙহাল যোনিখন দুইহাতেৰে অকণমান ফাক কৰি লৈ জিভাৰ আগটোৰে চেলেকি দিবলৈ ধৰিলো। তাই মুখৰ ভিতৰত মোৰ লিঙ্গৰ আগটো জিভাৰে পিৰপিৰাই দিবলৈ ধৰিলে। এখন হাতেৰে মোৰ ককালত আৰু আনখন হাতেৰে মোৰ লিঙ্গটো ধৰি তাই চপক চপককৈ মোৰ লিঙ্গটো চুপিবলৈ ধৰিলে। ময়ো দুৰ্নিবাৰ গতিত তাইৰ যোনিখন জিভাৰে চেলেকিবলৈ ধৰিলো। তাইৰ যোনিৰ পৰা কামৰস ওলাই মোৰ মুখখন ভৰ্তি হৈ গৈছিল, মই তাইৰ যোনিৰ ৰস গিলি পেলালো। তাই ককালটো উঠাই উঠাই দি মোৰ মুখত যোনিখন হেঁচি দিবলৈ ধৰিলে। মুখমৈথুনৰ চপ চপ চপক চপক শব্দ আৰু তৃষ্ণাৰ কামনাজড়িত মিঠা গেঙনিৰে কোঠাটো ভৰি পৰিল। দহমিনিটমানৰ পাছত দুয়োটা উঠি বহি গাৰ সমস্ত জোৰেৰে দুয়োটাই দুয়োটাকে সাৱটি ধৰিলো। তাই এইবাৰ মোক বিচনাত পেলাই লৈ মোৰ ওপৰত শুই পৰিল।পগলাৰ দৰে মোৰ ওঁঠ, গাল-মুখত চুমা খাবলৈ ধৰিলে। মই তাইৰ স্ফীত স্তনযুগল দুয়োহাতেৰে ধৰি মোহাৰিবলৈ ধৰিলো। মোৰ হাতৰ পৰশত তাইৰ অতদিনে সাঁচি ৰখা কামনাৰ পাৰ ভঙা নৈখন যেন আৰু উঠলি উঠিল। তাইৰ যোনিদ্বাৰখন মোৰ উত্থিত লিঙ্গৰ ওপৰত তাই ঘঁহি ঘঁহি তাইৰ স্তন এটা মোৰ মুখত লগাই দিলে। তাইৰ সুদৌল স্তনৰ কলাজামুযেন নিপুলটো মই লাহেকৈ দাঁতেৰে কামুৰি দিলো। এটা স্তন মুখেৰে চুপি চুপি আনটো হাতেৰে মৰ্দন কৰি কৰি মই তাইৰ কামনা আৰু বঢ়াই তুলিলো। :আহ! মই আৰু সহ্য কৰিব নোঁৱাৰো জান। এইডাল মোৰ বুচত ভৰাই দিয়ানা। মোৰ বুচৰ পানী বাহিৰ কৰি দিয়া । ওঃ আঃ মোক চুদি চুদি মোৰ বুচখন ঠাণ্ডা কৰি দিয়া। -তৃষ্ণাই এহাতেৰে মোৰ লিঙ্গটো ধৰি তাইৰ যোনিদ্বাৰত লগাই দিলে। তাইৰ মুখত এনে কথা শুনি মোৰো উত্তেজনাই চৰম সীমা পাইছিল। মই লাহেকৈ ককালটো উঠাই দিওঁতেই ফচককৈ মোৰ লিঙ্গটোৰ আগটো তাইৰ যোনিৰ ভিতৰ পালেগৈ। তাৰ পিছত তৃষ্ণাই তাইৰ মঙহাল তপিনা দুটাৰে মোক চেপা মাৰি ধৰি টিকাটো জোৰে জোৰে অগা পিছা কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিলে। মোৰ প্ৰকাণ্ড লিঙ্গটোও যেন তাইৰ বাবে তেনেই সৰু হৈ পৰিল। ফচক ফচক কৰি তাইৰ যোনিত মোৰ লিঙ্গটো গুৰিলৈকে ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে। মই দুয়োহাতেৰে তাইৰ স্তনদুটা টিপি টিপি ৰঙা কৰি দিছো। তাইৰ যোনিদ্বাৰত যেন জুইহে লাগিছিল। মোৰ লিঙ্গৰ পৰাও কামৰস বাহিৰ হবলৈ ধৰিছিল। দুয়োচাৰ কামৰসেৰে পিছল হৈ পৰা যোনিখনেৰে বাৰে বাৰে তাই মোৰ লিঙ্গডাল চেপি চেপি ধৰিছিল। তাইক গীৰ ফালে টানি সাৱটি ধৰি তাইক বিচনাত পেলাই লৈ মই তাইৰ গাৰ ওপৰত উঠি ললো। তাইৰ যোনিৰ পৰা লিঙ্গটো ওলিয়াই আনি তাইৰ যোনিখন মই মুখেৰে চেলেকি কামৰসবোৰ পৰিষ্কাৰ কৰি দিলো। তাৰ পিছত কামৰস লাগি থকা মুখেৰেই তাইৰ ওঁঠৰ মাজত মোৰ জিভাখন ভৰাই তাইৰ জিভাখন চুপিবলৈ ধৰিলো। তৃষ্ণাইও মোৰ জিভাখন মুখেৰে চুহি চুহি টানিবলৈ ধৰিলে। জিভাখন চুহি চুহিয়েই মই তাইৰ যোনিদ্বাৰত মোৰ লিঙ্গটো জোৰেৰে ভৰাই দিলো। ফচ..ফচ.. ফচক. ফচক.. মই খৰকৈ লিঙ্গটো ওলোৱা সোমোৱা কৰাৰ লগে লগে তৃষ্ণাৰ যোনিৰ পৰা সঙ্গীতহে যেন ওলাবলৈ ধৰিলে। তাই তলৰ পৰা ককাল উঠাই উঠাই আমাৰ সঙ্গমক যেন সপ্তম স্বৰ্গলৈ লৈ আনিলে। :জান আজি ফালি দিয়া মোৰ বুচ। গোটেইডাল ভৰাই দিয়া। ওহ! আঃ! কৰা কৰা, খৰকে কৰা.. ধৰা ধৰা.. আহ ..ওহ . মোৰ পানী ওলাব এতিয়া ধৰা ধৰা.. তাইৰ শেষ হবলৈ যে বেছি পৰ নাই গম পাই মই আৰু জোৰে জোৰে ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলো। এক মিনিটমান দুয়োটাই প্ৰছণ্ড জোৰে জোৰে ককাল চলাই চলাই একেলগে তাইৰ যোনিৰ ভিতৰতে চিৰিক চিৰিককৈ মাল পানী এৰি দিলো। তৃষ্ণাই পৰম তৃপ্তিত দুচকু মুদি মোক গাৰ জোৰেৰে সাৱটি ধৰি অৱশ হৈ পৰিল। মই জোৰেৰে আৰু এটা খুন্দা মাৰি তাইৰ গাৰ ওপৰতে অৱশ হৈ শুই পৰিলো। এক স্বৰ্গীয় তৃপ্তিত যেন তাইৰ গোটেই দেহ মন ভৰি পৰিছিল।
     
Loading...
Similar Threads Forum Date
Teens Love Sex, Sweet Young Pussy NON-DESI Foreign Pics n Vids Wednesday at 2:53 PM
Desi young lovers nude at home having hot desi sex video Indian Desi Mms Videos Wednesday at 10:19 AM
Mallu shakeela hot ultimate sex scene with young boy in bgrade mallu movie Desi B-Grade masala Movies and Clips Monday at 10:59 PM
Perfect Sex, Beautiful Young Teens Wet Pussy Pink English Sex Stories Indian May 23, 2017
Beautiful Young Teens Sweet Sex In Student Life English Sex Stories Indian May 22, 2017
Art Sex Young Teens Perfect Sweet Desire Unlimited English Sex Stories Indian May 21, 2017

Share This Page