Lilimai :: Assamese Sex Stories 2017 - ভোকাতুৰ কুকুৰ

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Dec 6, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    113,664
    Likes Received:
    2,108
    http://raredesi.com এওৰ লগৰ এজনে বহুদিনৰ পৰাই লাইন মাৰি আছিল মোৰ লগত কিন্তু মোক কথাতো কব চান্চ পোৱা নাছিল ৷ এদিন ফেচবুকত চাটিং কৰি থাকোতে কৈ দিলে ৷ তেতিয়াৰ পৰা তেওৰ লগত ফ্ৰী হ'লো ৷ সদাই চাটিং কৰো ৷ লেতেৰা জোকছ বোৰ পঠাই ৷ ময়ো মাজে মাজে দুই এটা বেয়া কথা কোৱা কৰিলো ৷ এদিন ৰাতি সি তাৰ লিংগটো ফটো মাৰি পঠাই দিলে ৷ দেখি মোৰ মন চন বেয়া হৈ গ'ল ৷ ময়ো পেন্টি পিন্ধি মেখেলাখন দাঙি এটা ফটো পঠাই দিলো ৷ সি পাগল হৈ গল ৷ পিছদিনা আহিম কলে ৷ ৰাতিপুৱা লৰাছোৱালি আৰু এও যোৱাৰ পিছত সি আহি ঘৰ ওলাল ৷ মই ভবাই নাছিলো এনেকে যে আহিব ৷ মই গা ধোৱাই নাছিলো ৷ ৰাতিপুৱা দৌৰাদৌৰি হয় বাবে মই সব যোৱাৰ পিছত ফ্ৰিহৈ গা ধোও ৷ তাক কলো বহক মই গাটো ধুই লও লেতেৰা হৈ আছো ৷ সি মোৰ একো কথা নুখুনি মোৰ ওপৰত বাঘে জপিওৱা দি জাপ মাৰি সাবতি ধৰিলে ৷ মই এটা ঘৰত পিন্ধা শ্লিভলেছ নাইটি পিন্ধি আছিলো ৷ নিজকে লেতেৰা লেতেৰা লাগিছিল ৷ মই যিমানে তাক আতৰাব চেষ্টা কৰো সি সিমানে মোক জপটিয়াই ধৰে ৷ গোটেই ৰাতি বোলে মোৰ আধানাঙঠ ফটোখন চাই তিনিবাৰমান পানি গ'ল ৷ মোৰ গাল ডিঙি বাহু সবতে চুমা খাই চেলেকি কামুৰি মোক অস্থিৰ কৰি পেলাইছে ৷ এবাৰ হঠাতে মোৰ হাত খন দাঙি দি কাষলতি তলত মুখখন সোমাই হেচি ধৰিলে ৷ মই তর্কিব পৰাৰ আগতে সি মোৰ গোটেই কাষলতি তলটো চেলেকি চাফা কৰি দিলে ৷() কেদিনমান ৰিমোভাৰ লগোৱা নাই ফলত তাৰে চুলিবোৰ অলপ দীঘল হৈছিল ৷ সি সব জিভাখনেদি খাব ধৰিলে ৷ খাই থাকোতে দুয়োখন হাতেদি মোৰ পোকৰখন মোহাৰি আছিল নাইটিৰ তলেদি ৷ এবাৰ মোৰ পোকৰৰ ফুটাত এটা আঙুলি ভৰাই দিলে আধামান সোমাই গ'ল ৷ মই ভৰি এখন অলপ দাঙা যেন কৰি তাক সুবিধা কৰি দিয়াত সি দুগুন উৎসাহেৰে আঙুলিটো ভৰাই দিয়াত গোটেইটো মোৰ পোকৰত সোমাই গ'ল ৷ মোৰ চকুদুটা মুদ খাই গ'ল ৷ এই চান্ছতে সি নাইটিটো দাঙি মুৰেদি সোলোকাই দিলে ৷ মই মোৰ পতিৰ বন্ধু এজনৰ আগত সর্ম্পুর্ন উলংগ হৈ ঠিয় দি ৰলো ৷() মোৰ দেহৰ প্ৰতিটো ভাজতে সি হাত বুলাই চুহি চেলেকি মোৰ মোচাকখন ৰসে চপচপীয়া কৰি পেলালে ৷ ৰস বৈ মোৰ পোকৰ পাইছিল ৷ সি তেতিয়াও আঙুলিটো পোকৰত সোমাই থৈছিল ৷ তেতিয়া মোৰ দুভৰি মেলাই আছিল ৷ সি মোৰ সন্মুখত আঠুকাঢ়ি মোৰ পেটতো চেলেকি এখন হাতেদি মোৰ বালভর্তি বুছখন মোহাৰি আছিল ৷ এবাৰ সি মোৰ দুভৰিৰ মাজেদি পাৰ হৈ গ'ল ৷ এইবাৰ মোৰ পাছফালটো তাৰ সন্মূখত ৷ মুখখন দুইখন তপিনাৰ মাজত হেচি জিভাদি চুব খুজিছিল ৷ কিন্তু মোৰ তপিনাৰ দাবনা দুখন দাঙৰ বাবে পৰা নাছিল ৷()
    মোৰ তপিনাৰ দাবনা দুখন দাঙৰ বাবে তাৰ জিভাখন ভিতৰত যোৱা নাছিল ৷ অলপ আগফালে হাউলি দিয়াত মোৰ পিছফালটো মেল খাই গল ৷ সি দুয়োহাতেদি মোৰ দাবনা দুখন ফাক কৰি একেবাৰে ফুটাত জিভাদি চেলেকিব ধৰিলে ৷ ভোকাতুৰ কুকুৰৰ দৰে মোৰ গোটেই কতিখন খালে ৷ সুখত মোৰ চকুপানী ওলাই গৈছিল ৷ ইফালে মোৰ মৌচাক ৰসে চৌ চৌ ৷ থাকিব নোৱাৰা হৈ তাক ঠেলা মাৰি মজিয়াত পেলাই দি তাৰ সব কাপোৰ কানি টানি আজুৰি খুলি দিলো ৷ মস্ত ঢেকীঠোৰা দাল দেখি মোৰ হিতাহিতজ্ঞান হেৰাই গৈছিল ৷ একো নাভাবি নিচিন্তি তাৰ সেইদালত মৌচাকখন লগাই হাগিব বহাদি বহি দিলো ৷ পোৰপোৰকৈ গুৰিলৈ সোমাই যোৱাতহে অলপ শান্তি পালো ৷() অলপো সময় নষ্ট নকৰি ঘপাঘপ ঠাপ মাৰিলো ৷ তাৰ অৱস্থা আৰু তঠৈবছ ৷ দাত মুখ কামুৰি ককাল দাঙি আছে চকু মুদখোৱা ৷ ২/৪ ঠাপ দিউতেই সি আস আসকৈ উঠিল ৷ কি হ'ল সুধিব খোজোতে গম পালো মোৰ মৌচাকত তাৰ ঢেকীঠোৰাই বমি কৰিছে ৷ মই খপকৈ কতিখন দাঙি দিলো ৷ তেতিয়াও তাৰপৰা গোটা গোটা ৰস চিৰিক চিৰিককৈ মাৰি আছিল ৷ তাৰ পেট আৰু বালবোৰত ছেম্পু সনাৰ দৰে হৈছিল ৷ সব চেলেকি চাফা কৰি দি মই তাৰ ওপৰত শুই দিলো ৷ অলপ সময় তেনেকে থাকি তাৰ সেইদাল এইবাৰ গুৰিলৈ মুখত ভৰাই ল'লো ৷ সৰু হৈছিল বাবে গোটেইদাল আৰামত মুখত ধৰিছিল ৷ গুটি চুটি সব খোৱাত আকৌ তাৰ ঢেকীঠোৰাই ৰূদ্ৰৰূপ ধৰিলে ৷ তাক আৰু অলপ গৰম উঠাবৰ বাবে মই মোৰ পোকৰটো তাক দেখাকৈ মুখৰ আগত নচাই নচাই তাৰ লিংগ চুহি থাকিলো ৷ সি থাকিব নোৱাৰা হৈ মোক তেনেকৈ ৰাখি মোৰ তলৰ পৰা ওলাই চিধা মোৰ মৌচাকখনত তাৰ সেইপাট ভৰাই অলপ দেৰি হেচি ধৰি থাকিল ৷ তাৰপিছত যি ঠাপ আৰম্ভ হ'ল সেয়া গধুলিলৈ চলি থাকিল ৷ মাত্ৰ ঠাইবোৰ সলনি হ'ল ()৷ কেতিয়াবা মোক মৌচাকত, কেতিয়াবা মোৰ পোকৰত, কেতিয়াবা মোৰ মুখত ৷ আৰু কেতিয়াবা কিটচেনত, কেতিয়াবা বাথৰুমত, কেতিয়াবা বেদৰুমত, কেতিয়াবা স্ট'ৰ ৰুমত, কেতিয়াবা দ্ৰয়িং ৰুমত ৷ মুঠতে গোটেই দিনটো মোক বজালে ৷ একমিনিটৰ বাবেও অকলে এৰা নাই ৷ মুটিব যাওতেও লগত গৈছে ৷ প্ৰথমতে লাজ লাগিছিল কিন্তু পিছত সহজ হৈ পৰাত তাক সন্মুখত বহাই দুভৰি মেলি সি দেখাকৈ ঠিয় হৈও মুটিছো ৷ তাৰ দিনটোত ৪বাৰ পানী গ'ল ৷ মোৰ যে কেইবাৰ গ'ল হিচাবে নাই ৷ সি আটাইকেইবাৰে মোৰ ভিতৰত পেলাইছিল ৷ পিছদিনা এটা i pill খাব লগা হৈছে ৷ ()তিনিদিনলৈ বিষাই আছিল বিষেশকৈ পোকৰৰ ফুটাতো ৷

    (Visited 368 times, 56 visits today)
     

Share This Page