Fbত চিনাকি হৈ চোদনৰ মজা দিলো.

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Sep 23, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    113,476
    Likes Received:
    2,108
    http://raredesi.com জীৱনটো কেনেকুৱা নহয়নে. হঠাতে কেতিয়াবা এনে কিছুমান মানুহক লগ পোৱা যায় যি অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে আপোন হৈ পৰে. মনতো তেওঁৰ লগতে থাকিব বিছাৰে. বিভিন্ন সময়ত বহুত মানুহ লগ পাওঁ. তাৰে কিছুমানক ক্ষন্তেকৰ বাবে আৰু কিছুমান দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে. ক্ষন্তেকৰ বাবে হওঁক বা দীঘলীয়াৰ বাবেই হওঁক কিছুমানৰ স্মৃতি যুগমীয়া হৈ থাকি যায়.

    মোৰ নাম প্ৰিয়ম. আজি মই লগ পোৱা এগৰাকী নাৰীৰ বিষয়ে কবলৈ গৈ আছো. যাৰ বাবে মই সমাজত নিজকে এজন সফল ব্যক্তি হিচাবে প্ৰতিষ্ঠা কৰিব পাৰিলো.

    সদায় থকাৰ দৰে সেইদিনাও fb তে ব্যস্ত হৈ আছিলোঁ. এফালৰ পৰা বন্ধু বিলাকে দিয়া Post বোৰ পঢ়ি গৈ আছিলোঁ. মই Post বোৰ আগ্ৰহেৰে পঢ়ো যদিওঁ Comment কেতিয়াবাহে দিওঁ. সেইদিনা মোৰ ঘৰৰ ওচৰৰ বৌ এজনীৰ Post এটাত দেখিলো প্ৰায় 300 ৰ ওপৰত Comment আৰু 700 ৰ ওপৰত Like. Comment দিয়া সৰহবোৰ আছিল ল'ৰা আৰু তেওঁলোকে বৌ গৰাকীক সমৰ্থন কৰিয়ে নিজৰ নিজৰ Comment বোৰ দিছিলে. মইও তেওঁৰ Post তো ভালদৰে পঢ়ি এটা Comment দিছিলো. সমৰ্থন কৰি নহয় বিৰুদ্ধে হে লিখিছিলো. লিখি উঠি ম'ৱাইলটো charge ত দি গা-ধোব গলো. আহি দেখো বহুতে মোৰ comment পঢ়ি মোৰ ওপৰত বেয়া মন্তব্য দিছে.তেওঁলোকৰ মন্তব্য বোৰৰ উওৰ দি থাকোতে এগৰাকী নাৰীয়ে মোক সমৰ্থন কৰি মন্তব্য দিছিলে. সমৰ্থক এজন পাই মনতো ভাল লাগিছিল. নাৰী গৰাকীৰ Profile তো খুলি চালো. তেওঁৰ নাম মমি বৰুৱা. বিবাহিত. ঘৰ গুৱাহাটীত. Profile ফটোখন চাইছিলো. দেখিব ধুনীয়া. Add Friend কৰিছিলো. কিছুসময়ৰ পিছত তেওঁ মোৰ বন্ধুত্বৰ প্ৰস্তাৱ গ্ৰহণ কৰিছিল. ধন্যবাদ আৰু শুভ সন্ধিয়া দি এটা বাৰ্তা দিছিলো. তেওঁ উত্তৰ দিছিল. পিছদিনা ৰাতিপুৱা তেওঁৰ পৰা Good morning message এটা আহিছিল. তেনেকৈয়ে আমাৰ বন্ধুত্ব আৰম্ভ হৈছিল. লাহে লাহে তেওঁৰ বিষয়ে ভালদৰে জানিব পাৰিছিলো. আমি বহুত ভাল বন্ধু হৈ পৰিছিলো. আপুনিৰ পৰা তুমি সম্বোধন কৰিব লৈছিলো. এবাৰ গুৱাহাটীৰলৈ কিবা এটা interview দিব যাওতে তেওঁক লগ কৰিছিলো, দুয়ো এখন ৰেষ্টুৰেণ্টত খাইছিলো. মোৰ interview কেনেকুৱা হল সুধিছিল. মই কৈছিলোঁ ভালেই হৈছে কিন্তু টকা দিব নোৱাৰিলে কত চাকৰি পাম. তিনি ঘণ্টা মান তেওঁৰ লগত আছিলোঁ. অহাৰ আগত মোৰ documents ৰ এটা set ৰাখিছিল. আমি adult story আৰু adult video আদান প্ৰদান কৰিব ধৰিছিলো. এদিন মমিক সুধিছিলো তেওঁ Phone sex বা Sex Chat কৰি পাইছেনে নাই. মমিয়ে সুধিছিল কেনেকৈ কৰেনো. মই কৈছিলোঁ মোৰ লগত কৰি চাবা. তেতিয়া জানিবা কেনেকৈ কৰে. তেওঁ হাঁহি ফোনতো কাটি দিছিল. তাৰপিছত বহুত দিন সুধিছিলো phone sex কৰিব নেকি? প্ৰতিবাৰে এটা হাঁহিৰে বেলেগ কথা আৰম্ভ কৰিছিল. সেয়ে ফোন ছেক্স কৰা নহল. তেনেকৈয়ে এবছৰ অতিবাহিত হৈছিল.

    এদিন তেওঁ মোক ফোন কৰি মাতিছিল. মোক বাছ আস্থানৰ পৰা নিবলৈ তেওঁ নিজে গডী লৈ আহিছিল. এখন ধুনীয়া গেটৰ সম্মূখত গাড়ীখন ৰখিছিল. হৰ্ণ দিয়াত আদহীয়া মানুহ এজনে গেটখন খুলি দিছিল. তেওঁৰ ঘৰৰ ভিতৰত প্ৰবেশ কৰি মই পাগল হৈ গৈছিলোঁ. ইমান ডাঙৰ আৰু ধুনীয়া ঘৰ. ঘৰৰ চৌহদে চামনে ঘৰৰ ভিতৰ চাম. ইমান পৰিস্কাৰ আৰু পৰিপাতি. মোৰ মুখৰ পৰা automatic ওলাই আহিছিল ৱাহ.

    কি হল. একে ঠাইতে ৰখি গলা যে. বলা ভিতৰলৈ.

    এটা বিশাল দ্ৰয়িং ৰুম. আমি চিৰিৰে ওপৰ মহলাৰলৈ উঠি সু-সজিত ৰুম এটাত সোমাইছিলো. তাতে মোক বহিব কৈ মমি ওলাই গৈছিল. মমি যে ইমান ধনী মই জনাই নাছিলো. ইমান ধনী হৈও মোৰ দৰে লৰা এজনক ইমান পাট্ৰা দিছে. আচৰিত লাগে. মাজতে ছোৱালী এজনী আহি চাহ আৰু প্লেটত কিবাকিবি বহুত খোৱা বস্তু দি গৈছিল. অলপ বহাৰ পিছত মমি আহিছিল. এখন ধুনীয়া শাৰী পিন্ধি. স্বৰ্গৰ ৰম্ভা বা মেনকাক দেখা নাই যদিও ৰম্ভা বা মেনকাক যি ধৰণে কল্পনা কৰো মমি জনী তেনেকুৱা ... মমিক ডেকাৰ পৰা বুঢ়ালৈ যিয়ে দেখিছে সকলোয়ে তাইৰ নামত চাগে এবাৰ হলেও হাত মাৰিছে.

    কি অ. বাৰে বাৰে তোমাৰ কি হয়.

    নাই একো হোৱা নাই. তোমাক চাইছো. স্বৰ্গৰ অপ্সৰা যেন লাগিছে তোমাক.

    হয় নেকি? কিযে কৈ থাকা. মোৰ বাবে পাগল হৈ লাভ নাই.

    কিয়? কি লোকচান হবনো.

    হব লাভ লোকচানৰ কথা পিছত পাতিম. তোমাৰ বাবে surprise আছে..

    কি surprise নো.

    এতিয়া মোৰ লগত বলা.

    আমি দুয়ো আহি এটা অফিছত সোমাইছিলো. গাড়ীত আহি থাকোতে এখন কাগজ দি ভালদৰে পঢ়িব দিছিল. তাত কেইটামান প্ৰশ্ন উত্তৰ আছিল. অফিচত সোমাই জানিছিলো মোৰ interview আছিল. কাগজ খনত যিকেইটা প্ৰশ্ন উত্তৰ আছে তাৰ পৰাই মোক সুধিব হেনো. লৰালৰিকৈ কাগজ খন আকৌ ভালদৰে কেইবাৰমান পঢ়িছিলো. Interview দি উঠি বুজিছিলো এইবাৰ মোৰ চাকৰিতো হব. উভতি আহোতে মমিয়ে কৈছিল interview লোৱা মানুহজন তেওঁৰ গিৰিয়েকৰ লগত বহুত ভাল. সেইদিনাখন জানিছিলো মমিৰ গিৰিয়েকৰ construction company এটা আছে. প্ৰথমে গুৱাহাটীত আছিল এতিয়া দিল্লীতো আৰম্ভ কৰিছে. সেয়ে মমি এতিয়া ইয়াত বৰ অকলশৰীয়া. শেষৰ কথাখিনি বৰ দুখেৰে কৈছিল. কতনো অকলশৰীয়া মই নাই জানো. মোৰ কথা শুনি তাই মোৰ ওচৰ চাপি আহিছিল. মোৰ বাহুত তাইৰ দুদুৰ স্পৰ্শ অনুভৱ কৰিছিলোঁ. বাৰি দাং খাই গৈছিল. মোৰ হাত এখন মমিয়ে সাৱটি লৈছিল. দুদু দুটাৰ মাজত সোমাই পৰিছিল মোৰ হাতখন. ড্ৰাইভাৰ জন নাথাকিলে হয়তো এটা চুমাও পালোহেতেন সেইদিনা প্ৰায় এঘণ্টা মমিক বহু ওচৰৰ পৰা পাইছিলো. মমিয়ে বিচাৰিছিল এজন পুৰুষৰ মৰম. এজনী নাৰীয়ে সেইজন পুৰুষৰ ওচৰত নিজক সপে যিজনক তেওঁ বিশ্বাসত লব পাৰে. সেই পুৰুষ জনক মৰম ভালপোৱা হিয়া উজাৰি দিয়ে. মমিৰ চকুত দেখিছিলো মোৰ প্ৰতি আৰম্ভ হোৱা মমিৰ মৰম, ভালপোৱা আৰু বিশ্বাসক. মোক বাছত উঠাই থৈ মমি গৈছিল. সেইদিনা গোটেই নিশা আমি ফোনত কথা পাতিছিলো. মমিয়ে কৈছিল গিৰিয়েকৰ পৰা পোৱা অৱহেলাৰ কথা. যদি মোৰ দৰে এজন ভাল বন্ধু নাপালে হেতেন নিজকে মাৰি পেলালে হেতেন. মোক ভালপাই বুলিও কৈছিল.. মইও কৈছিলোঁ ভালপাও বুলি. মৰম, ভালপোৱা নহলে টকা পইচাৰ মূল্য নাই বুলি সেইদিনা ভালদৰে উপলব্ধি কৰিছিলোঁ.

    তাৰ এসপ্তাস পিছত মই চাকৰিত জইন কৰিছিলো. মমি মোৰ সুখত সুখী হৈছিল. মমিয়ে বিচাৰি দিছিল এটা ভাড়া ঘৰ.. এমাহ পাৰ হৈ গৈছিল. সদায় অফিছৰ পৰা আহি সন্ধিয়াতো মমিৰ সৈতে কটাইছিলো. কেতিয়াবা পাৰ্কত, কেতিয়াবা ৰেষ্টুৰেণ্টত, কেতিয়াবা মোৰ ৰুমত. মমি যেতিয়া মোৰ লগত থাকে সৰু ছোৱালীৰ দৰে হৈ পৰিছিল. মোৰ ৰুমত যিদিনাখন লগ হৈছিলো তাই মোৰ বুকুৰ মাজতে সোমাই থাকিছিল. আমাৰ মাজত যেন চুমাৰ প্ৰতিযোগিতাহে হৈছিল. দুয়ো দুয়োৰে গোটেই দেহত চুমাৰে উপচাই দিছিলো. কিন্তু চোদাৰ সুবিধা পোৱা নাছিলোঁ. তাইক চোদিব বহুত মন গৈছিল. তাইৰ নামত আৰু কিমান হাত মাৰিম. সেয়ে এদিন মই কৈছিলো বলা আমি কৰবাৰলৈ ফুৰিবলৈ যাও. তাই আনন্দত নাচিব ধৰিছিল. তাৰ কেইদিন পিছতে আমি উৰা মাৰিছিলো গোৱালৈ.

    সন্ধিয়া 6:30 বজাত আমি গোৱা পাইছিলো.. 5 ষ্টাৰ হোটেল এখনত ৰুম বুকিং কৰি থোৱা আছিল. হোটেলৰ receptionist ক বুকিং কৰা আছে বুলি কোৱাত হোটেলৰ লৰা এজনক আমাৰ বাবে বুকিং হৈ থকা ৰুমলৈ লৈ যাব কৈছিল. ৰুমত সোমাই মমিয়ে ফ্ৰেচ হব বিচৰাত মইও একেলগে ফ্ৰেচ হম বুলি কৈছিলোঁ. বাথৰুমত সোমাই মমিয়ে মোৰ ফালে চাই আছিল. কি হল কি চাই আছা. ইতিমধ্যে মই মোৰ কাপোৰ প্ৰায় খুলিছিলো. গাত অকল আণ্ডাৰটোহে আছিল. মোৰ বাৰিডাল তেতিয়া টনটনীয়া হৈ আছিল. তাই মোৰ বাৰিডাল চাই আছিল. মই আকৌ কৈছিলোঁ খোলা আকৌ কাপোৰ. তাই মোৰ ওচৰ চাপি আহি মোক জোৰেৰে সাৱটি ধৰিছিল. ওঁঠ দুটি গুজি দিছিল মোৰ ওঠত. অলপ সময় তেনেদৰে চুমা খাই এৰি দিলে. মই লগে লগে মমিৰ চুৰিদাৰৰ পেন্টৰ গাঠিতো খুলি পেলাইছিলো. পেন্টতো খহি পৰিছিল.. মমিৰ ধুনীয়া সৰু পেণ্টিতো ওলাই পৰিছিল. একটানে পেন্টিতো টানি খুলি দিছিলো.. যোনিখন ওলাই পৰিছিল৷ মমিয়ে কুৰ্তাতো আৰু ব্ৰাটো খুলি দিছিলে. কামৰখেৰে ভৰি থকা যোনিখনত অলপো পলম নকৰি মোৰ ওঠ গুজি দিছিলো. মমিয়ে ভৰি দুখন অকণমান বহলাই মেলি মোৰ মুখ খন সুমুৱাই লোৱাত সুবিধা কৰি দিছিলে. মইও যিমান পাৰো জিভাখন সুমুৱাই দিলো. কিছুসময় যোনিৰ ৰখ পান কৰি মুখখন আঁতৰাই আনি থিয় হৈছিলো. মোক আচৰিত কৰি মমিয়ে আঠুকাঢি মোৰ আণ্ডাৰ পেণ্টতো খুলি মোৰ বাৰিডাল খামুচি ধৰিছিল. বাৰিডালৰ আগ ছালখিনি গুচাই বাৰিডাল চাই জিভাৰে আগতো চেলেকি দিব আৰম্ভ কৰিছিল. চেগ বুজি বাৰিডাল যিমান খিনি সোমাৱ পাৰি মমিৰ ধুনীয়া মুখখনৰ ভিতৰত ভৰুৱাই থাপ দিব ধৰিছিলো. মমিয়ে জিভাৰে বাৰিডাল চেপি ধৰিছিল. মোৰ মালপানী বাহিৰ হওঁ হওঁ হোৱাত বাৰিডাল উলিয়াই আনি দুয়ো bathtub ত শুই দিছিলো. গা ধুই দুয়ো দুয়োৰে গা মচি দি বাথৰুমৰ পৰা ওলাইছিলো. মমিয়ে মুখত কিবাকিবি ঘঁহি কাপোৰ পিন্ধিব লোৱাত সুধিছিলো কি হল কাপোৰ পিন্ধিছা যে.. তাইৰ ভাগৰ লাগিছে হেনো অলপমান শুই লব. মই মমিক লেংতা হৈয়ে শুবলৈ কোৱাত ব্লেংকেট এখন উৰি শুইছিল ময়ো মমিক সাৱটি শুই পৰিছিলো. বহুত ভাগৰ লাগি আছিল বাবে বিচনাত পৰাৰ লগে লগে টোপনি আহিছিল. এঘণ্টা মান পিছত সাৰ পাইছিলো. মমি তেতিয়াও গভীৰ টোপনিত. গাৰোটো সাৱটি পেটপেলাই শুই আছিল..মই ব্লেংকেট খন আঁতৰাই মমিৰ উদং বগা পিঠি আৰু তপিনাখনত হাত ফুৰাই ধৰিছিলো.. লাহেকৈ উঠি মমিৰ গলত, পিঠিত, তপিনাত, কৰঙনত চুমা খাব ধৰিছিলো. এফালে ওলাই থকা পিয়াহ এটাতো পিটিকি আছিলো.. পিয়াহৰ পৰা হাত খন নি এইবাৰ মোৰ তপিনা দুটা পিটিকিবলৈ ধৰিছিলো. মাজে মাজে দুইটা তপিনাৰ মাজৰ ফাকটোত আঙুলি বুলাই দিছিলো.. এটা আঙুলি বুলাই থাকিয়েই এবাৰ তপিনাৰ ফুতাটোত ভৰাই খুচি দিয়াত মমি সাৰ পাই ওপৰ মুৱাকৈ শুই মোক দুদুৰ মাজত সুমুৱাই ললে. কিছুসময় দুদু দুটা চুপি চুপি তিপি আছিলো.
    এইবাৰ মমিৰ মোৰ বুকুৰ দুই ফালে দুয়োতা আঠু দি আঠু কাঢ়ি লৈ ঠিক মোৰ পেটৰ ওপৰতে বহি লৈছিলো. দুদু দুটা হাতেৰে চেপা মাৰি দুদু দুটাৰ মাজৰে বাৰিডাল সুমুৱাই অগা পিছা কৰিবলৈ ধৰিছিলো. কিছুসময় তেনেকৈ থাকি বাৰিডাল দুদু দুটাৰ মাজৰ পৰা উলিয়াই অকণমান আগুৱাই গৈ মুখত ভৰাই দিব বিচাৰিছিলো কিন্তু মমিয়ে নালাগে বুলিকৈ মোক তলত শুৱাই লৈ মোৰ গাৰ ওপৰত উঠি জোৰৰে সাৱটি ধৰিছিল..দুদু দুটাই মোৰ মুখখন হেচা মাৰি ধৰিছিল. তেওঁ যোনীখন এখন হাতেৰে মেলি ধৰি বাৰিদাল আনখন হাতৰে মুঠি মাৰি কামৰখেৰে ভৰি থকা যোনীখনত সুমুৱাই লৈছিল.. বাৰিডালৰ আগটো সোমোৱ অলপ কষ্ট হৈছিল যদিও বাকী খিনি অনায়াসে পেৰ পেৰকৈ সোমাই গৈছিল মমিৰ যোনিখনত. মোৰ গালে মুখে চুমা খাইছিল, চেলেকি দিছিল আৰু মাজে মাজে কামূৰি জোৰে জোৰে ককালমাৰি আছিল..মই তেওঁৰ তপিনাত, পিঠিত হাত ফুৰাই মাজে মাজে মূৰটো অলপ দাঙি দুদুদুটা চুপি আছিলো. মমিয়ে আ.আ.হ..উ.মা.. বুলি চিঞৰি আছিল. অ সোণ কি সুখ পাইছোঁ আজি..অলপ তলৰ পৰা মোকো খুচি দিব দিয়াত ককালটো দাঙি দি আছিলো. কিছুসময় মাৰি মোক মাৰিবলৈ কলে.. মই তাইৰ ভৰি দুখন দাঙি বাৰিডাল গুৰিৰলৈ ভৰাই দীঘল থাপ দি গৈছিলোঁ. দিয়া আৰু অলপ জোৰেৰে দিয়া বুলি কৈ মোক টানকৈ খামূছি ধৰিছিল. মমিৰ পানী ওলাবৰ হৈছিল ..আহ. আহ. কৈ মমিয়ে পাগলৰ নিচিনাকৈ চিঞৰি আছিল.. শেষৰ কেই চেকেন্ডমান তাই ইমান জোৰত সাৱটি ধৰিছিল. মোৰ গলটো বিযাই গৈছিল. মমি অৱশ হৈ গৈছিল... অলপ সময় পিছত মোক সুধিছিল.. তুমি নুলিওৱা নেকি ? মই ওলিয়াম বুলি কৈ আকৌ জোৰেৰে থাম মাৰিবলৈ ধৰিছিলো.. পাঁচ মিনিট মান মৰাৰ পিছত মোৰো মালপানী ভিতৰতে ওলিয়াই দি মমিৰ গাৰ ওপৰতে শুই আছিলোঁ. তাত আমি সাতদিন আছিলো.. তাৰপিছত কি হল. পিছত লিখিম.

    (বিঃ দ্ৰঃ আমি সাতদিন কি কি কৰিছিলো নিশ্চয় লিখিম. মোৰ আগৰ গল্পবোৰত আপোনালোকৰ সঁহাৰি পাই বহুত ভাল লাগিল | সেয়ে বহু ব্যস্ততাৰ মাজতো নতুন গল্প এটা লিখিব চেষ্টা কৰো | যদি আপোনালোকে এই গল্পতোও পঢ়ি ভাল পাই. Please Comment দিব. নাইবা মোক mail পঠাব [email protected]. আপোনালোকৰ সঁহাৰি পালে মোৰ জীৱনত ঘটা ঘটনাবোৰ নিশ্চয় আপোনালোকৰ আগত Share কৰিম. অনুগ্ৰহ কৰি চোৰ নকৰিব. বহু কষ্টৰ অন্তত গল্প এটা লিখো.যদি কোনোৱা ছোৱালী নাইবা মহিলাই মোৰ লগত ছেক্স কৰিব বিচাৰে তেন্তে মোৰলৈ মেইল কৰিব.)
    ©Priyam
     

Share This Page