31st December partyঃ পতিৰ লগৰবোৰে মোক নিচা খুৱাই চুদিলে

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Jan 9, 2018.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    138,786
    Likes Received:
    2,160
    http://raredesi.com 31st December partyঃ পতিৰ লগৰবোৰে মোক নিচা খুৱাই চুদিলে

    মোৰ নাম নমিতা দাস ৷ মোৰ বয়স ৩২ বছৰ ৷ এইটো মোৰ প্ৰথম কাহিনী ৷ অসমীয়া যৌন কাহিনী মই বহত আগৰ
    পৰাই পঢ়ো ৷ খুব ভাল লাগে ৷ নিজৰ কাহিনী বান্ধবীবোৰৰ লগত শ্বয়াৰ কৰি মই ভালপাও ৷ নিজৰ ছেক্সৰ কথা আনৰ
    লগত শ্বেয়াৰ কৰিলে মোৰ ছেক্স বাঢ়ে ৷

    অসমীয়া ছেক্স গল্প সবিশেষ পঢ়ক এক্সকামিনি দত কম ত।
    (hokolu asomiya sex golpo এক্সকামিনি দত কম ত prokah kora hoi)

    Adv.

    *অসমীয়া গান ২০১৮*(CLICK)

    *****************----*********************

    মাজে মাজে ফেচবুকত গুপ্তনামত মই মোৰ জীবনৰ যৌনকান্দ কিছুমান লিখিছো ৷ ইয়াতে এই প্ৰথম ৷ লিখিলে কিবাকৈ
    কোনোবাই বা মোৰ পতিয়ে গম পাই বুলি ভয় লাগিছিল ৷ সেইবাবে লিখা নাছিলো ৷ কিন্তু মোৰ লগৰ বন্ধু এজনে কলে
    যে ইয়াতে কোনেও গম নাপাব ৷ সেইবাবে লিখিলো ৷ ভুলভ্ৰান্তি হলে ক্ষমা কৰিব ৷ ()

    মোৰ ঘৰ এনে নলবাৰিত ৷ বিয়াৰ পাছত পতিৰ লগত গুৱাহাটিৰ বেলতলাত নিজৰ ঘৰত থাকো ৷ এও ইঞ্জিনিয়াৰ ৷ চৰকাৰি
    চাকৰি ৷ বেলতলাত মাটি কিনি আমি ছাৰিখন ছাদ দিছো যদিও অকল ফাষ্ট ফ্লোৰটো বনাই তাতে থাকিব লৈছো ৷ বাকি বনোৱা
    নাই ৷ যি হওক যৌন ৱেবছাইটত লিখিছো যেতিয়া বাকি কথা বাদ দি যৌনতা সম্পর্কে কথাখিনিয়ে লিখো ৷ মোৰ পতিৰ বয়স ৪১
    বছৰ ৷ আমাৰ বিয়া হোৱা ৭ বছৰ হল ৷ এওৰ জোৰ আছিল প্ৰথম ৪ বছৰ মান ৷ কিন্তু লাহে লাহে জোৰটো কমিছে ৷ কিন্তু
    মোৰ আকৌ যৌন আকাঙ্শা বাঢ়িছেহে ৷ ()

    এনেও মই বৰ কামুকী বুলি মোৰ লগৰ বোৰে কৈ থাকিছিল ৷ বিয়াৰ আগতে মই দুই ছাৰিজনৰ লগত কামটো কৰিছো ৷
    এও অবশ্যে এইবোৰ ঘুনাক্ষৰেও গম নাপায় ৷ বিয়াৰ পিছত অবশ্যে আনৰ লগত কৰা নাই ৷ এতিয়া মই সতী সাবিত্ৰী ৷
    কিন্তু ৩১ ডিচেম্বৰৰ ৰাতি আমাৰ ঘৰত হোৱা পার্টিত মোৰ সব শেষ হৈ গল ৷ অবশ্যে মইও পুৰা এনঞ্জয় কৰিছো কিন্তু
    কেতিয়াও ভবা নাছিলো যে পতি ঘৰত থাকোতে মই তেওৰ লগৰ হাতত এনেকে লাঞ্চিত হম ৷ কিন্তু এইটো মোৰ জীবনৰ
    এটা অপুর্ব অভিজ্ঞতা ৷

    মোৰ দৰে আদহীয়া সম্ভ্ৰান্ত মহিলা এগৰাকীয়ে ব্লুফিল্মৰ দৰে একেৰাতিতে তিনিজনৰ লগত চোদাম বুলি কল্পনাও কৰা নাছিলো ৷
    এওৰ লগত বি এফ বোৰ চাওতে তাতে এইবোৰ দেখিলে থু থু কৰিছিলো ৷ গ্ৰুপ ছেক্স নকৰা সকলক বা কৰিব খোজা সকলৰ
    হিতার্থে এটা কথা কও যে এইটো এটা জঘন্য যৌনতা ৷ ছোৱালী এজনীৰ বাবে এইটো নৰক সদৃশ ৷ দুই বা তিনিদাল লিঙ্গই
    যেতিয়া এটা নাৰীদেহক চিৰাফলা কৰিব তেতিয়া সুখতকৈ কষ্টহে বেছি হয় ৷ প্ৰথমতে খুব উত্তেজিত হোৱা যাই যদিও পিছলৈ
    ঘিন লাগিব ধৰে ৷

    নিউ ইয়েৰ পার্টি কৰিব পতি যাতে বেলেগত নাযাই তাৰবাবেমইয়ে তেওৰ লগৰবোৰৰ লগত আমাৰ ছাদতে খানা খাব কলো ৷
    তেওৰ ঘনিষ্ঠ তিনিজন বন্ধুৰ লগত আমাৰ ঘৰতে ৩১ তাৰিখে ৰাতি আমাৰ ঘৰৰ ছাদত খানা আয়োজন কৰিলে ৷ তেওলোকৰ
    নাম হল এওলোকৰ অফিচৰে মনোজ আৰু অনুৰাগ বুলি দুজন ৷ আৰু মোহন বুলি এজন ঠিকাদাৰ ৷ লগত এও আৰু মই ৷
    মুঠ পাছজন ৷ ওপৰৰ ছাদতে সকলো আয়োজন কৰা হৈছিল ৷ আমাৰ ওপৰৰ ছাদখনত বাহ আৰু তক্টা থোৱাৰ বাবে তর্জাৰ
    ঘৰ এটা আছিল ৷ ঘৰতো আহল বহল আছিল ৷ গতিকে তাতে ৰন্ধা বঢ়াৰ ব্যবস্থা কৰা হল ৷ ()

    বাহিৰত এখন টেন্টৰ কাপোৰ দি অলপ আছুটিয়াকৈ ৰুম টাইপ কৰি তাতে টেবুল চেয়াৰ পাতি এওলোকে মদখোৱাৰ ব্যবস্থা
    কৰিছিল ৷ তেওলোকে ছাৰিটা মানুহৰ বাবে তিনিটা দীঘল দীঘল বটল আনিছিল ৷ মই তেতিয়াই কৈছিলো বেছি হব বুলি ৷ কাৰন
    এও খুব নিছা ধৰে ৷ কিন্তু মনোজ বোলাটোৱে কৈছিল "এহ বৌ একো নহয় ৷ আজি ৩১ ডিচেম্বৰ বুলি খাম ৷ একো নহয় ৷"
    বিয়াৰ পিছত মই অবশ্যে এওৰ লগত দুই এটা পেগ লও মাজে মাজে ৷ কিন্তু কাচিৎহে আৰু খুব কম খাও ৷ লৰা বোর্দিং ত
    থাকে বাবে ঘৰত পতি পত্নী দুয়ো যথেষ্ঠ ফ্ৰী ৷ সেইদিনা ৰাতিও মোৰ হাজবেন্ড আৰু লগৰ কিজনে বাহিৰৰ তম্বুতে মদ খোৱা
    আৰম্ভ কৰিলে ৷ ()

    ৰন্ধাবঢ়া আইটেমও বহখিনি আছিল ৷ কিন্তু সিহত মদখোৱাতহে লাগিল ৷ মোৰ অলপ খং উঠাযেন গম পাই লগৰ কেইজনে
    এওক পৰামর্শ দিলে যে যদি মোকো দুই এটা পেগ খুৱাই তেন্তে মই খং নকৰাকৈ আঞ্জা বনাই থাকিম ৷ এওৰ পৰা তেওলোকে
    গম পাইছিল যে মই মদ একদম নোখোৱা নহয় ৷ প্ৰথমতে মোৰ আচহুৱা লাগিছিল কিন্তু ছাদৰ ওপৰত ঠান্দাত এটা পেগ লব
    ৰাজি হলো ৷ মই খুব লাহে লাহে খাও মদ ৷ দুটা পেগ খাওতে আঞ্জা আধা হল ৷ মাজতে লগৰ দুটাইও আহি অলপ সহায় কৰি
    দিলে ৷ খুব নিছা লাগিছিল সিহতৰ ৷ বিশেষকৈ অনুৰাগ বোলাতোৰ ৷

    মোক সহায় কৰাৰ ছলত সি বাৰে বাৰে আহি মোৰ তপিনা পেট আদিত চুই দিয়ে ৷ মোৰো ৰিমঝিম হৈছিল ৷ ওখপাখ আটিল
    দেহাৰ ডেকালৰাটোৰ শ্পর্শই মোকো অলপ ৰোমাঞ্ছিত কৰিছিল ৷ যদিও মই বেছিকৈ লাই দিয়া নাছিলো ৷ শেষত অকল হাহঁ ৰ
    মাঙ্সখিনি বনাব বাকি আছিল ৷ মই হাহঁ বনাব ভালকৈ নাজানো গতিকে সিহতক এটাক আহিব কলো ৷ কিন্তু সিহতে অলপ
    দেৰি হব বুলি কলে ৷ আৰু এটা পেগ খাও বুলি বহিল ৷ উপায় নাপাই ময়ো গৈ সিহতৰ লগতে বহিলো ৷ ঠান্ডা আছিল যদিও
    ৰন্ধাবঢ়া কৰি থকা বাবে মই চুৱেটাৰ আৰু শ্বলখন খুলি থৈছিলো ৷ তাতে অলপ মদ খোৱাত গাটো গৰম উঠিছিল চাগৈ ৷

    শাৰীখনে মোৰ দেহাৰ অফুৰন্ত যৌবন সম্পুর্নকৈ ঢাকিথোৱাত ব্যর্থ হৈছিল ৷ সদায় যেনেকে হয় ৷ মোৰ ৩৬ d চাইজৰ মাঙ্সল
    বুকু পর্বতৰ চুড়াৰ দৰে মুৰ দাঙি আছিল ৷ বগা আৰু সামান্য চর্বিযুক্ত পেটতো শাৰীৰ মাজে মাজে লুকাভাকু খেলি আছিল ৷
    পিছফালটো মানে তপিনাখন মোৰ বহল আৰু উঠন বাবে কাপোৰৰ ওপৰেদি স্পষ্টকৈ প্ৰকত হৈ থাকে ৷ খোজত কপে মোৰ
    কোমল তপিনাহাল ৷ লগৰবোৰে কয় ৷ এতিয়া ভাত আঞ্জা বনাই কাপোৰবোৰ আৰু অলপ অসংযত হৈছিল ৷ মই তেনেকেই
    সিহতৰ লগতে বহি দিলো ৷ তেতিয়া অনুৰাগে মোৰ বাবেও এটা পেগ বাকিলে ৷ ()

    মই নাখাও কৈছিলো কিন্তু সিহতে খুব জোৰ কৰিলে ৷ মই এবাৰ মোৰ হাজবেন্ডৰ ফালে চালো ৷ তেও পুৰা তুং ৷ লৰালখোৱা
    জিভাৰে মোক খাব কলে ৷ গতিকে ভজা মাংসৰ টুকুৰা এটাৰে গিলাচটো ললো ৷ গোটেই কেইটাৰ নিছা ভালকৈ লাগি আহিছিল ৷
    গোটেইকিটাৰে চকু মোৰ উঠন বুকুখনত ৷ কথা পাতি পাতি মোৰ লোভনীয় বুকুখন নোচোৱাকৈ থাকিব পৰা সিহতে ৷ লৰাই
    ছোৱালীৰ দেহাত নজৰ দিলে বেয়া পোৱা দেখাই যদিও মনে মনে কিন্তু অলপ ভালো পাই ৷

    ৰিহাখনৰ ফাকেৰে মোৰ পিহাদুটাৰ সাজটো সিহতে চাই আছিল ৷ বিষেশকৈ মোহন ঠিকাদাৰটোৱে ৷ তাতে আৰু দুটা পেগ খালো ৷
    এঘাৰ বাজি গল গতিকে হাঁহৰ মাংস বনোৱাৰ তাগিদা দিলো ৷ মজলিচ জমি উঠাত কোনোৱে যাব মন কৰা নাছিল তেতিয়া মই
    এওক কলো ৷ এওৰ নিছা বেছি হৈছিল ৷ তেও মোহনক কলে হাহ বনোৱাত মোক সহায় কৰিব ৷ উপায় নাপাই মই মোহনৰ লগতে
    আহিলো ৷ সকলো কাটিকুটি থোৱাই আছিল ৷ মোহনৰ ভৰি লৰচৰ হৈছিল ৷ মোৰো কথা লৰচৰ হৈছিল অলপ ৷

    নাখাও নাখাও বুলি তেতিয়ালৈ ছাৰিপেগ গিলিলো ৷ মোহনে এটা বটল লৈ আহিছিল ৰন্ধাৰুমটোত ৷ তাতে সি দুয়োৰে বাবে দুটা পেগ
    বনালে ৷ মই মোড়া এটাত বহি বনাই লৈছিলো ৷ মোক গিলাচ এটা যাচিলে ৷ এতিয়া আৰু নাখাও বুলি কোৱাৰ ইচ্ছা নাছিল ৷ নিচাই
    নিচা লগাব ধৰিছিল ৷ সি মোৰ কাষতে ঠিয় দি আছিল ৷ মই গম পাইছিলো সি ওপৰৰ পৰা মোৰ মঙহাল স্তনৰ ওপৰভাগটো চকুৰে
    চেলেকি আছিল ৷ ইচ্ছা কৰিয়ে আচলখন অলপ নমাই থৈছিলো ৷ লৰাবোৰক নচুৱাই ভাল লাগে ৷ কিন্তু যোৱাৰাতিৰ নচুওৱাটো মোৰ
    বাবে যন্ত্ৰনাদায়ক হল ৷ মোৰ বগা স্তনৰ ওপৰঅংশই তাক ভীষনভাৱে উত্তেজিত কৰিলে ৷

    তাৰ ট্ৰেক পেন্টতো জাহাজৰ মাস্তুলৰ দৰে হল ৷ মোহন ঠিকাদাৰৰ লিঙ্গ মস্তযেন লাগিল ৷ তাৰ নিচা হৈ আছিল বাবে সি ঘটনাটোত
    লাজ নাপাই মোক তাৰ উত্থিত লিঙ্গ দেখাই উপভোগহে কৰিছিল ৷ বাৰে বাৰে মোৰ সন্মুখৰ ফালে আহে কিবা অনাৰ ছলেদি ৷
    অবিবাহিত মোহন ঠিকাদাৰৰ বয়স ৩৫ মান হব ৷ তিৰোতাৰ লগত ৰাতি শূই নোপোৱা এই ডেকাজনৰ লিঙ্গৰ অবস্থা দেখি মোৰ
    হাহি উঠিল ৷ কথাবোৰো লাহে লাহে অসংযত হব ধৰিলে ৷ ()

    নিচাত মই চকুৰে জলক তবক দেখা আৰম্ভ কৰিছিলো ৷ মোহনে দুই এবাৰ মোৰ পিঠিখনত কিবা লাগিছে বুলি কৈ উদং কোমল
    পিঠিখন চুইছিল ৷ মই একো কোৱা নাছিলো ৷ মোৰো তাৰ লিঙ্গ চাই আৰু তাৰ স্পর্শ পাই কৰঙনৰ চুকটোত পিৰপিৰাব ধৰিছিল ৷
    বাহিৰৰ ৰুমৰ পৰা মোৰ হাজবেন্ড আৰু আনদুটাৰ অসংলগ্ন কথা বতৰা ভাহি আহিছিল অর্থাৎ সিহত মদত মছগুল ৷ গতিকে মনত
    অলপ ফ্ৰীনেছ আহিছিল ৷ মোহনে মোৰ পিঠিৰ ৰুপ বর্ননা কৰিব ধৰিলে ৷

    " বৌ তোমাৰ পিঠিখন ইমান কোমল ৷ দাদা বৰ লাকী দেই ৷" মই হাহিৰে তাৰ সাহস আৰু বঢ়াই দিলো ৷
    সি আৰু আগবাঢ়িল " বৌ তোমাৰ পিঠিখনেই ইমান কোমল যদি কাপোৰৰ ভিতৰফালে কিমান কোমল হব ?"

    মই একো নামাতিলো এইবাৰ ৷ সি দুয়োৰে বাবে আৰু দুটা পেগ বনালে ৷ সেইটো পেগ শেষ হয়মানে মই আঞ্জাত পানী দিলো ৷
    নাজানো আৰু হাহৰ আঞ্জা কি হব ৷ মদৰ পৰিমান অত্যাধিক হোৱাত মোৰ বমি হব যেন লাগিল ৷ মোহনে মোৰ ছাদখনৰ আনএটা
    ফালে নি বমি কৰিব কলে ৷ সন্ধিয়া খোৱা চাওমিন বোৰ বমি হৈ গল আৰু লগতে মদসোপা ৷ মুৰটো ঘুৰোৱা যেন লাগিল ৷ মোহনে
    পানী আনি দিলে মুখখন আওখালি অলপ ভাল লাগিল ৷ তেতিয়াও তাতে ঠিয়দি আছিলো ৷

    মোহনে মোক ধৰি আছে ৷ আৰু তেতিয়াহে তত আহিল সি মোক ধৰাৰ সুবিধাতে মোৰ বিশাল স্তন এটাত মুঠামাৰি ধৰি আছে ৷ সি
    মোৰ ইমানেই কাষত ঠিয় দি আছে যে তাৰ উত্থিত প্ৰকান্ড লিঙ্গটোৰ আগটো মোৰ তপিনাত বিন্ধি আছে ৷ খুব টাইত যেন লাগিছিল ৷
    মোক সি ধৰি আনি ৰান্ধা ৰুমটোত থকা বেঞ্চ এখনত বহাই দিলে ৷ ধৰি আনোতে সি মোৰ আনটো স্তনত মুঠামাৰি ধৰিছিল ৷ মোৰ
    দেহত এটা শিহৰণ বৈ গল ৷ বমি হোৱাত অলপ ভাল লাগিছিল যদিও অবশ অবশ লাগিল ৷ মই কলো " অকনমান শুই দিলে মোৰ
    ভাল লাগিব ৷ তুমি আঞ্জাখন চোৱা ৷" ()

    এইবুলি মই বেঞ্চখনতে অলপ চিধাকৈ পৰি দিলো ৷ সি কি কৰিলে মোৰ মনত নাই কিন্তু অলপ পিছত মই অনুভব কৰিলো তাৰ
    হাতখনে মোৰ দেহাৰ খলাবমাবোৰত বিচৰণ কৰি ফুৰিছে ৷ বিয়াৰ পিছত পৰপুৰুষৰ হাত মোৰ দেহাত পৰা নাছিল ৷ মই হাতখন
    আতৰাব পাৰিলোহেতেন কিন্তু ইমান সময়ে তাৰ স্পর্শ , বহদিনৰ বাসনা আৰু নিচাৰ অতিসয্যাই মোক তেনে কৰাত বাধা দিলে ৷
    অবাধে ঘুৰি ফুৰিল তাৰ উদন্ড হাতখন মোৰ দেহৰ চৰম গোপনীয় ঠাইবোৰত ৷ ()

    হাতফুৰাই সি ক্ষান্ত হোৱা নাছিল স্তনৰ বোটাতোত ব্লাউজৰ ওপৰেদি কামুৰি দিছিল ৷ উদং পেটত চেলেকি নাভীত জিভাৰ আগটোৰে
    লিৰিকি দিছিল ৷ তাৰপিছত উৰুদ্বয়ত ঠান্দা অনুভব কৰাত গম পাইছিলো সি মোৰ শাৰী পেটিকোত দাঙিআনি ককালত থৈছে ৷ নিচা
    বেচি হৈছিল যদিও ইমান পৰে মুৰদাঙি উঠা মোৰ উত্তেজনাটো এতিয়া ঠিয় দিব ধৰিছিল ৷ মই অনুভব কৰিছিলো মোৰ যোনিদেশ
    তেলতেলীয়া হব ধৰাটো ৷ আৰু মই উচপখাই উঠিলো যেতিয়া মোৰ বেঞ্চৰ দুফালে পৰি থকা ভৰিৰ মাজত তেলপিছলীয়া যোনিদ্বাৰত
    মোহনৰ গৰম জিভা প্ৰবেশ কৰিলে ৷ পেন্টিতো কেতিয়া খুলিলে মোৰ মনত নাছিল ৷

    নিউইয়েৰ বুলি সেইদিনা বাল খুৰাই ক্ৰীম আদি লগাই চিকচিকিয়া কৰি থৈছিলো ৷ তাতে মোহনে কুকুৰে চেলেকা দি চেলেকিব ধৰিলে ৷
    আস! মোৰ মজা লাগিছিল ৷ কিমান দিনযে এও মোৰ সেইখন চোহা নাই ৷ বিয়াৰ আগতে মোক টিউচন কৰা ওচৰৰ দাদাজনে সদায়
    মোৰ ঠাইটুকুৰা চুহিছিল ৷ কি আমেজ আছিল তেতিয়া ৷ যোনিত বাল গজাই নাছিল ৷ তেতিয়া মই নাইনত নে টেনত ৷

    সি মোক কৈছিল " তোৰ এইখন নুচুহিলে মোৰ টোপনি নাহে ৷" মোক টিউচন কৰা দুবছৰ সি মোৰ দেহাটো হেপাহ পলাই খাইছে ৷
    কৈশোৰৰ পৰা যৌবন পোৱাৰ সন্ধিত মইও তাক পাতি দি খুব আমেজ পাইছিলো ৷ আচল কামটো কৰিব অবশ্যে তেনেকে চাঞ্চ নাপাও ৷
    ঘৰত কোনো নাথাকিলে বা কেতিয়াবা ৰাতি বাৰিৰ পিছফালে মই ওলাই যাও ৷ বাৰিত কৰিলে ঠিয়ৈ ঠিয়ৈ কৰিব লাগিছিল ৷ তাতেও এটা
    আমেজ আছিল ৷ ঠিয় দি কৰিলেও কিন্তু সি মোৰ যোনিখন খাব নেৰে ৷ এতিয়া মোহনেও ঠিক তাৰদৰেই তলওপৰ কৰি চুহাত মোৰ
    হঠাৎ তাৰ কথা মনত পৰিল ৷ ()

    মোৰ ভৰিএখন দাঙি লৈ সি লাহেকৈ তাৰ পেন্টতো নমাই তাৰ লিঙ্গটো ওলাই আগটো মোৰ যোনিৰ দুৱাৰত লগাই দিলে ৷ গৰম
    গৰম আগটো মোৰ চিদ্ৰটোত লগাত মোৰ উশাহ ঘন হব ধৰিলে ৷ লাহে লাহে সেইটো মোৰ অন্তর্ভাগত প্ৰবেশ কৰিব ধৰিলে ৷
    গোটেইটো মোৰ গৰম আৰু তেলতেলিয়া যোনিত অন্তর্ধান হল ৷ আহ ভৰি পৰিল মোৰ বুছখন ৷ আজি সাতবছৰ পিছত পতিৰ
    বাহিৰে অন্য এজন পুৰুষৰ সুকঠিন লিঙ্গই মোৰ যোনি মর্দন কৰিব ধৰিলে ৷ তাৰ প্ৰতিটো ঠাপত মোৰ পাহাৰৰ চুড়াহেন পিয়াহদুটা
    হিলিব দুলিব ধৰিলে ৷ সি হাউলি আহি ব্লাউজটো অলপ দাঙি এটা স্তনৰ আগটো ওলাই লৈ হেপাহ পলুৱাই চুহিলে ৷ মইও হাতেদি
    স্তনটো পিতিকি ধৰি তাৰ মুখত আগটো সোমাই দিলো ৷

    সৰু লৰাই লুজন চুপা দি চুপিলে মোৰ বোটাতো ৷ তাৰপাছত আকৌ আৰম্ভ হল ঠাপ ৷ মইও মজিয়াত ভৰিদুখন দি হেচামাৰি
    তপিনাখন দাঙি দাঙি দিব ধৰিলো ৷ এনেতে হঠাৎ দুৱাৰমুখত দেখিলো মনোজ ঠিয়দি আমাক চাই আছে ৷ পটকৈ মই ব্লাউজটো
    নমাই স্তনটো ঢাকি দিলো আৰু শাৰী পেটিকোত তলতৈ নমাই বুছখন আৰু তাৰ বাৰিদাল নেদেখাকৈ ধৰিলো ৷ কিন্তু মোহন মোৰ
    ককালৰ পৰা নুঠাত তাৰ বাৰিদাল মোৰ বুছত সোমোৱা অবস্থাতে দুয়ো বেঙাৰ দৰে মনোজৰ ফালে ফেলফেলকৈ চাই ৰলো ৷

    মনোজৰ ওঠত এটা কুটিল হাহি বিৰিঙি উঠিছিল ৷ মোহন আৰু মনোজৰ মাজত চকুৰ ইঙ্গিতেৰে কিবা কথা হল তাৰপিছত সি
    আতৰি গল ৷ মই অসম্ভব ভয় খালো ৷ মোহনে মোক ভয় নাখাব কলে ৷ আৰু মোৰ ওঠকিটা চুহি চুহি কলে যে আমাৰ হৈ যোৱাৰ
    পাছত এবাৰ মনোজকো দিবা ৷ মোৰ আছৰিত লাগিছিল যদিও মদৰ প্ৰভাবত ৰোমাঞ্ছিতও হলো ৷ আজি তিনিবছৰমানে ভাল চোদন
    নোপোৱা মোৰ ভৰযৌবনা বুছখনে আজি একেৰাতি দুডাল ডেকালৰাৰ বাৰিৰ সোৱাদ লব ৷ কথাটো ভাবিয়ে মোৰ বুছৰ পৰা আৰু
    ৰস নিগৰিব ধৰিলে ( তেতিয়া মই গম পোৱা নাছিলো যে দুডাল গৈ ৰাতিটোত তিনিডাল হব ) ৷

    মনোজে সিফালৰ পৰিস্থিতি চম্ভালিব বুলি ইঙ্গিতেৰে কৈ যোৱাত ইফালে মোহনৰ ঠাপৰ গতি আৰু বাঢ়ি গল ৷ মোৰো সাহস বাঢ়ি গল ৷
    ব্লাউজটো দাঙি দুয়োটা স্তন ওলাই দিলো ৷ হালিব ধৰা কিন্তু মঙহাল স্তনদুটা তাৰ ঠাপে প্ৰতি অগাপিছা হব ধৰিলে ৷ সি দুয়ো হাতেদি
    মোৰ দুয়োটা স্তন টিপামাৰি ধৰি ঠাপৰ ওপৰত ঠাপ মাৰি গল ৷ তাৰ ককালৰ খৰ গতি দেখি মই তাৰ ককালখন ঠেলামাৰি ধৰিলো ৷ ()
    ঠিক তেতিয়াই চিৰিক চিৰিক কৰি এসোপামান গৰম গৰম মালপানী মোৰ বুছৰ ছাৰিওফালে সিচৰিত হৈ পৰিল ৷

    মোৰ মেল খাই থকা দুভৰিৰ মাজতে সি বেঞ্চখনত বহি দিলে ৷ মোৰো পানী বাহিৰ হোৱাত শাৰী পেটিকোত দাং খোৱা অবস্থাতে বুছখন
    মেলি পৰি ৰলো ৷ বহুদিনৰ মুৰত পুর্নাংগ চোদন খাই মোৰ মন আৰু বুছ দুয়োটা ভৰি পৰিছিল ৷ নিচাৰ বাবে চকুদুটা অলস অলস
    লাগিছিল ৷ তেনেতে অনুভব কৰিলো মোহনে বুছখন কাপোৰ এখনেৰে মচি মোক উঠাব চেষ্টা কৰিছে ৷ উঠি বহিহে গম পালো মোহন
    নহয় সেয়া মনোজহে ৷ চকখাই উঠিলো ৷ সি নিজৰ লং পেন্ট আৰু জাঙ্গিয়া আঠুলৈ নমাই গাৰপৰা জেকেটতো খুলি চোলা উঠাই
    লিঙ্গটো সহিতে গোটেই ঠাইখিনি উদঙাই মোক তাৰ ককালৰ ফালে টানি আছে ৷

    উত্থিত লিঙ্গৰ আগটোৰ ছালচটা তললৈ নামি মুন্ডিটো বগা পানীৰে লেটপেটীয়া হৈ ওলাই আছে ৷ তাৰপৰা লিঙ্গৰ পুৰুষসুলভ উৎকট
    গন্ধ এটা নাকত লাগিছিল ৷ মোৰ বান্ধিথোৱা থোপাটোত সি মুঠামাৰি ধৰি আগটো মোৰ ওঠত হেচামাৰি ধৰিলে ৷ মই মুখখন মেলি ধৰাত আধাতকৈ বেছি সেইটো মোৰ মুখত সোমাই গল ৷ লুনীয়া ফেদাৰ সোৱাদ পালো ৷ জিভাখনেৰে লিঙ্গৰ গাটো চেলেকিব ধৰিলো ৷
    ভিতৰতে সেইটো টনটনাব ধৰিলে ৷ তিনিটা লৰাছোৱালীৰ বাপেক ৪৭ বছৰীয়া মনোজদাৰ লিঙ্গৰ কঠিনতা দেখি মই আছৰিত হলো ৷
    সি মোৰ মুখত তাৰ লিঙ্গটো কিছুসময় ওলোৱা সোমোৱা কৰি মোহনৰ ঠাইতে বহি মোক শুৱাই দিলে ৷ হাতেদি লিঙ্গটো ধৰি মোৰ
    ইতিমধ্যে ১০ মিনিট আগতে চোদন খোৱা বুছত পৰপৰাই সোমাই দিলে ৷ গুৰিলৈ সোমাই গল তাৰ ছয়ইঞ্চিৰ বাৰি ৷

    আহ সুখত মই ভৰিদুখন মেলি ধৰিলো ৷ দুচকু মূদি মনোজৰ চোদন খাই থাকোতে অনুৰাগ আহি কেতিয়া মোৰ কাষত ঠিয় দিছিল ()
    গমে নাপালো ৷ মোৰ মুখখনৰ ওপৰতে সি ঠিয় দি মনোজে মোৰ বুছত সোমোৱা চাই আছিল ৷ ভয়তে মোৰ দিঙি শূকাই গল কিন্তু
    যেতিয়া সিটো ৰুমৰ পৰা মোৰ পতিৰ হাহি আৰু কথা ভাহি আহিল তেতিয়া অলপ নিশ্চিন্ত হলো ৷ মোহন তেওৰ লগত আছে ৷
    অনুৰাগ মোৰ মুখৰ আগতে ঠিয় দি পেন্টৰ চেইনদাল খুলি তাৰ লাওৰাটো ওলাই লৈ হাতৰ মুঠিৰে পিহি আছিল ৷ তাৰ ২৬ বছৰীয়া
    লিঙ্গতো দেখি মই আচৰিত হলো ৷ বগা লিঙ্গতো ৮ ইঞ্চিমান হব ৷ সমানে শকত ৷ লিঙ্গৰ আগৰ ছালচটা আনৰ দৰে তললৈ যোৱা
    নহয় ৷ গুটিদুটাও ওলাই লৈছে ৷ দেখিয়ে মোৰ মুঠামাৰি ধৰিব মন গল ৷ ()

    কিন্তু মনোজৰ দাঠ দাঠ ঠাপবোৰে মোক সোৱৰাই দিলে যে এজনে মোক চুদি আছে ৷ অনুৰাগে মোক অকনমানো লাজ নকৰিলে ৷
    সি মোৰ ওলাই থকা স্তন এটা মুঠামাৰি ধৰি ময়দা মাৰা দি মাৰিব ধৰিলে ৷ আৰু মোক শুইথকা অবস্থাতে তাৰ হাতত থকা গিলাচৰ
    পৰা মোৰ মুখত আধাগিলাচমান মদ বাকি দিলে ৷ ককবককৈ গোটেইখিনি গিলি দিলো ৷ বহত কাঢ়া মদ ৷ দিঙিটো চেৰচেৰাই গল ৷
    মুখখন বিকতাই দিলো ৷ সি আলফুলে মোৰ ওঠদুটা নিজৰ মুখত সোমাই ললে ৷ মোৰ জিভা আৰু ওঠ, দাত সব চুহিব ধৰিলে ৷
    যেন অলপ আগতে ঢালিদিয়া মদখিনি সি চুপি চুপি খাব বিছাৰিছে ৷

    অর্ধনগ্ন হৈ ছাদৰ ওপৰত বেঞ্চত পৰা অবস্থাত এটাই লিঙ্গ বুছত সোমাইছে আন এটাই মুখত জিভা ভৰাইছে ৷ ভাবিয়ে মোৰ বুছে
    কলকলাই পানী এৰিলে ৷ মনোজৰো হব হোৱাত বাৰিদাল বুছৰ পৰা ওলাই আনি বুছৰ ওপৰতে দুবাৰমান ঘহি মাল এৰি দিলে ৷ মই
    পেটিকোতটো আৰু অলপ দাঙি ধৰিলো ৷ মালবোৰ বুছেদি কৰঙনৰ ফাকহৈ বৈ গৈ বেঞ্চখনত পৰিল ৷ তাৰহোৱাৰ লগে লগে অনুৰাগে
    মোক হাতত ধৰি টানি ৰুমটোৰ পৰা বাহিৰত ওলাই লৈ গল ৷ ()

    ৰুমটোৰ পিছপিনে থকা পোষ্টএটাৰ কাষত আন্ধাৰহেন ঠাই খিনিত মোক পোষ্টটোত হাতেদি ধৰিব দি পিছফালৰ পৰা শাৰী আৰু
    পেটিকোত দাঙি বাৰিদাল বুছত সোমাই দিলে ৷ বাৰিদালৰ আধা সোমাওতেই মোৰ বুছখন ভর্ত্তি হৈ গল ৷ অনুৰাগৰ সেইদাল মোৰ
    হাজবেন্ডৰ দুগুন ডাঙৰ হব ৷ ভৰিদুখন বহলাই ধৰিলো ৷ নিজকে বিতৃষ্ণা আহিল ৷ মনোজৰ পানীবোৰে ঠেপঠেপীয়া কৰা বুছতে
    অনুৰাগৰ শ'লমাছহেন লিঙ্গৰ খোচনি সহ্যকৰি থাকিলো ৷ আমেজৰ সলনি এতিয়া ঘিন লাগিব ধৰিলে ৷ প্ৰায় দহমিনিট সি মোক
    চুদিলে ৷ কাপোৰ কানি ঠিক কৰি আহি নিচাত টলং ভটং সকলোকে ভাত দিলো ৷ খালো ৷

    এও নিচাতে খাবই নোৱাৰিলে ৷ যত যি যেনেকে আছিল তাতে থৈ আমি তলত ৰুমত আহিলো ৷ এওক সিহতে দাঙি আনি বেডৰূমত
    শুৱাই দিছিল ৷ মোকো এজনে ধৰি আনিব লগা হৈছিল ৷ আকৌ এবাৰ বমি হল মোৰ ৷ বাথৰুমত গৈ গাটো ধুই আহি যে চাও সিহত
    তিনিটাই দ্ৰয়িঙৰুমত আকৌ মদ বাকি লৈছে ৷ যি কৰে কৰক বুলি মই নাইটি এটা পিন্ধি এওৰ কাষতে লেপখন লৈ লালকাল দিলো ৷
    সপোন এটা দেখি আধাৰাতি সাৰপাই গলো ৷

    সপোনাত দেখিছিলো তিনিজন ডেকালৰাই মোক নাঙঠ কৰি বিছনা এখনত চুদি আছে ৷ সাৰপাই দেখিলো সপোন নহয় সচা ৷ তিনিওজনে
    মোক আমাৰ বিছনাখনত সম্পুর্ন নাঙঠ কৰি মাজতে শুৱাই তিনিও তিনিফালে উলংগ হৈ মোক ধর্ষন কৰি আছে ৷ মোহনে বুছত বাৰিদাল সোমাইছে, মনোজে মোৰ ওলমি পৰা স্তন দুটা টিপি চুহি আছে আৰু অনুৰাগে মোৰ মুখত তাৰ বাৰিৰ আধামান সোমাই চোদাৰ দৰে
    ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছে ৷ আৰু কি কি কৰিছিল মোৰ মনত নাই কিন্তু মনোজে মোক ওলোটাই লৈ যেতিয়া মোৰ কতিৰ ফুটাতোত
    তাৰ বাৰিদাল সোমাই দিছিল প্ৰচন্ড দুখত মোৰ চিৎকাৰ ওলাই গৈছিল ৷ উঠিদিব খুজিও নোৱাৰিলো ৷ ()

    সি মোৰ পিঠিখনত দুহাতেদি হেচি ধৰি আছিল আৰু তেনেকৈয়ে মোৰ কান্দোনকো আওকান কৰি এটা সময়ত গোটেইদাল মোৰ কতিত
    সোমাই দিছিল ৷ মোৰ প্ৰসাব ওলাই গৈছিল যেন লাগিছিল ৷ পিছদিনাহে গম পাইছিলো সচাই তেতিয়া মই বিছনাত মুটি দিছিলো ৷ আৰু
    অলপ নহয় চৌ চৌ কৈ এসোপামান প্ৰসাব ওলাইছিল ৷ কাৰন মেটখন গোটেই তিতিছিল ৷ তিনিওটাই সেই প্ৰসাবকো আওকান কৰি
    মূটৰ ওপৰতে সলাই সলাই পুৱা ৪ বজালৈ মোক চুদিছিল ৷ ()

    অসমীয়া ছেক্স গল্প সবিশেষ পঢ়ক এক্সকামিনি দত কম ত। এক্সকামিনি দত কম ৰ পৰা চোৰ কৰি প্রকাশকৰা বেলেগ ৱেবচাইটত
    ভাইৰাছ সোমাই অছে, বিশেষ কৈ মবাইলত ।

    31st December partyঃ পতিৰ লগৰবোৰে মোক নিচা খুৱাই চুদিলে

    পঢ়ি কেনে পালে জনাব ৷ ধন্যবাদ ৷ গল্পটোত নামবোৰ সলাই দিয়া হৈছে ৷

    (Visited 1 times, 2,979 visits today)
     
Loading...
Similar Threads Forum Date
Indian housewife homemade 31st night sex Indian Desi Mms Videos Jan 4, 2018
Hot Exclusive Unseen Erotic B grade Movie- 31st Night- No Nudity but Ultimate Masala Desi B-Grade masala Movies and Clips Apr 5, 2016
31st Night - tamil Desi B-Grade masala Movies and Clips Apr 5, 2016
Adriana Chechik Morning Squirt December 1, 2017 NON-DESI Foreign Pics n Vids Mar 23, 2018
VipArea December 31 2011 Nicole Aniston - Happy New Yers NON-DESI Foreign Pics n Vids Jul 11, 2017
December 25th, 2015 Telugu Sex Stories - తెలుగు సెక్స్ కథలు Feb 16, 2016

Share This Page