Best Indian Porn Sites

31st December partyঃ পতিৰ লগৰবোৰে মোক নিচা খুৱাই চুদিলে

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Jan 9, 2018.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    139,019
    Likes Received:
    2,215
    http://raredesi.com 31st December partyঃ পতিৰ লগৰবোৰে মোক নিচা খুৱাই চুদিলে

    মোৰ নাম নমিতা দাস ৷ মোৰ বয়স ৩২ বছৰ ৷ এইটো মোৰ প্ৰথম কাহিনী ৷ অসমীয়া যৌন কাহিনী মই বহত আগৰ
    পৰাই পঢ়ো ৷ খুব ভাল লাগে ৷ নিজৰ কাহিনী বান্ধবীবোৰৰ লগত শ্বয়াৰ কৰি মই ভালপাও ৷ নিজৰ ছেক্সৰ কথা আনৰ
    লগত শ্বেয়াৰ কৰিলে মোৰ ছেক্স বাঢ়ে ৷

    অসমীয়া ছেক্স গল্প সবিশেষ পঢ়ক এক্সকামিনি দত কম ত।
    (hokolu asomiya sex golpo এক্সকামিনি দত কম ত prokah kora hoi)

    Adv.

    *অসমীয়া গান ২০১৮*(CLICK)

    *****************----*********************

    মাজে মাজে ফেচবুকত গুপ্তনামত মই মোৰ জীবনৰ যৌনকান্দ কিছুমান লিখিছো ৷ ইয়াতে এই প্ৰথম ৷ লিখিলে কিবাকৈ
    কোনোবাই বা মোৰ পতিয়ে গম পাই বুলি ভয় লাগিছিল ৷ সেইবাবে লিখা নাছিলো ৷ কিন্তু মোৰ লগৰ বন্ধু এজনে কলে
    যে ইয়াতে কোনেও গম নাপাব ৷ সেইবাবে লিখিলো ৷ ভুলভ্ৰান্তি হলে ক্ষমা কৰিব ৷ ()

    মোৰ ঘৰ এনে নলবাৰিত ৷ বিয়াৰ পাছত পতিৰ লগত গুৱাহাটিৰ বেলতলাত নিজৰ ঘৰত থাকো ৷ এও ইঞ্জিনিয়াৰ ৷ চৰকাৰি
    চাকৰি ৷ বেলতলাত মাটি কিনি আমি ছাৰিখন ছাদ দিছো যদিও অকল ফাষ্ট ফ্লোৰটো বনাই তাতে থাকিব লৈছো ৷ বাকি বনোৱা
    নাই ৷ যি হওক যৌন ৱেবছাইটত লিখিছো যেতিয়া বাকি কথা বাদ দি যৌনতা সম্পর্কে কথাখিনিয়ে লিখো ৷ মোৰ পতিৰ বয়স ৪১
    বছৰ ৷ আমাৰ বিয়া হোৱা ৭ বছৰ হল ৷ এওৰ জোৰ আছিল প্ৰথম ৪ বছৰ মান ৷ কিন্তু লাহে লাহে জোৰটো কমিছে ৷ কিন্তু
    মোৰ আকৌ যৌন আকাঙ্শা বাঢ়িছেহে ৷ ()

    এনেও মই বৰ কামুকী বুলি মোৰ লগৰ বোৰে কৈ থাকিছিল ৷ বিয়াৰ আগতে মই দুই ছাৰিজনৰ লগত কামটো কৰিছো ৷
    এও অবশ্যে এইবোৰ ঘুনাক্ষৰেও গম নাপায় ৷ বিয়াৰ পিছত অবশ্যে আনৰ লগত কৰা নাই ৷ এতিয়া মই সতী সাবিত্ৰী ৷
    কিন্তু ৩১ ডিচেম্বৰৰ ৰাতি আমাৰ ঘৰত হোৱা পার্টিত মোৰ সব শেষ হৈ গল ৷ অবশ্যে মইও পুৰা এনঞ্জয় কৰিছো কিন্তু
    কেতিয়াও ভবা নাছিলো যে পতি ঘৰত থাকোতে মই তেওৰ লগৰ হাতত এনেকে লাঞ্চিত হম ৷ কিন্তু এইটো মোৰ জীবনৰ
    এটা অপুর্ব অভিজ্ঞতা ৷

    মোৰ দৰে আদহীয়া সম্ভ্ৰান্ত মহিলা এগৰাকীয়ে ব্লুফিল্মৰ দৰে একেৰাতিতে তিনিজনৰ লগত চোদাম বুলি কল্পনাও কৰা নাছিলো ৷
    এওৰ লগত বি এফ বোৰ চাওতে তাতে এইবোৰ দেখিলে থু থু কৰিছিলো ৷ গ্ৰুপ ছেক্স নকৰা সকলক বা কৰিব খোজা সকলৰ
    হিতার্থে এটা কথা কও যে এইটো এটা জঘন্য যৌনতা ৷ ছোৱালী এজনীৰ বাবে এইটো নৰক সদৃশ ৷ দুই বা তিনিদাল লিঙ্গই
    যেতিয়া এটা নাৰীদেহক চিৰাফলা কৰিব তেতিয়া সুখতকৈ কষ্টহে বেছি হয় ৷ প্ৰথমতে খুব উত্তেজিত হোৱা যাই যদিও পিছলৈ
    ঘিন লাগিব ধৰে ৷

    নিউ ইয়েৰ পার্টি কৰিব পতি যাতে বেলেগত নাযাই তাৰবাবেমইয়ে তেওৰ লগৰবোৰৰ লগত আমাৰ ছাদতে খানা খাব কলো ৷
    তেওৰ ঘনিষ্ঠ তিনিজন বন্ধুৰ লগত আমাৰ ঘৰতে ৩১ তাৰিখে ৰাতি আমাৰ ঘৰৰ ছাদত খানা আয়োজন কৰিলে ৷ তেওলোকৰ
    নাম হল এওলোকৰ অফিচৰে মনোজ আৰু অনুৰাগ বুলি দুজন ৷ আৰু মোহন বুলি এজন ঠিকাদাৰ ৷ লগত এও আৰু মই ৷
    মুঠ পাছজন ৷ ওপৰৰ ছাদতে সকলো আয়োজন কৰা হৈছিল ৷ আমাৰ ওপৰৰ ছাদখনত বাহ আৰু তক্টা থোৱাৰ বাবে তর্জাৰ
    ঘৰ এটা আছিল ৷ ঘৰতো আহল বহল আছিল ৷ গতিকে তাতে ৰন্ধা বঢ়াৰ ব্যবস্থা কৰা হল ৷ ()

    বাহিৰত এখন টেন্টৰ কাপোৰ দি অলপ আছুটিয়াকৈ ৰুম টাইপ কৰি তাতে টেবুল চেয়াৰ পাতি এওলোকে মদখোৱাৰ ব্যবস্থা
    কৰিছিল ৷ তেওলোকে ছাৰিটা মানুহৰ বাবে তিনিটা দীঘল দীঘল বটল আনিছিল ৷ মই তেতিয়াই কৈছিলো বেছি হব বুলি ৷ কাৰন
    এও খুব নিছা ধৰে ৷ কিন্তু মনোজ বোলাটোৱে কৈছিল "এহ বৌ একো নহয় ৷ আজি ৩১ ডিচেম্বৰ বুলি খাম ৷ একো নহয় ৷"
    বিয়াৰ পিছত মই অবশ্যে এওৰ লগত দুই এটা পেগ লও মাজে মাজে ৷ কিন্তু কাচিৎহে আৰু খুব কম খাও ৷ লৰা বোর্দিং ত
    থাকে বাবে ঘৰত পতি পত্নী দুয়ো যথেষ্ঠ ফ্ৰী ৷ সেইদিনা ৰাতিও মোৰ হাজবেন্ড আৰু লগৰ কিজনে বাহিৰৰ তম্বুতে মদ খোৱা
    আৰম্ভ কৰিলে ৷ ()

    ৰন্ধাবঢ়া আইটেমও বহখিনি আছিল ৷ কিন্তু সিহত মদখোৱাতহে লাগিল ৷ মোৰ অলপ খং উঠাযেন গম পাই লগৰ কেইজনে
    এওক পৰামর্শ দিলে যে যদি মোকো দুই এটা পেগ খুৱাই তেন্তে মই খং নকৰাকৈ আঞ্জা বনাই থাকিম ৷ এওৰ পৰা তেওলোকে
    গম পাইছিল যে মই মদ একদম নোখোৱা নহয় ৷ প্ৰথমতে মোৰ আচহুৱা লাগিছিল কিন্তু ছাদৰ ওপৰত ঠান্দাত এটা পেগ লব
    ৰাজি হলো ৷ মই খুব লাহে লাহে খাও মদ ৷ দুটা পেগ খাওতে আঞ্জা আধা হল ৷ মাজতে লগৰ দুটাইও আহি অলপ সহায় কৰি
    দিলে ৷ খুব নিছা লাগিছিল সিহতৰ ৷ বিশেষকৈ অনুৰাগ বোলাতোৰ ৷

    মোক সহায় কৰাৰ ছলত সি বাৰে বাৰে আহি মোৰ তপিনা পেট আদিত চুই দিয়ে ৷ মোৰো ৰিমঝিম হৈছিল ৷ ওখপাখ আটিল
    দেহাৰ ডেকালৰাটোৰ শ্পর্শই মোকো অলপ ৰোমাঞ্ছিত কৰিছিল ৷ যদিও মই বেছিকৈ লাই দিয়া নাছিলো ৷ শেষত অকল হাহঁ ৰ
    মাঙ্সখিনি বনাব বাকি আছিল ৷ মই হাহঁ বনাব ভালকৈ নাজানো গতিকে সিহতক এটাক আহিব কলো ৷ কিন্তু সিহতে অলপ
    দেৰি হব বুলি কলে ৷ আৰু এটা পেগ খাও বুলি বহিল ৷ উপায় নাপাই ময়ো গৈ সিহতৰ লগতে বহিলো ৷ ঠান্ডা আছিল যদিও
    ৰন্ধাবঢ়া কৰি থকা বাবে মই চুৱেটাৰ আৰু শ্বলখন খুলি থৈছিলো ৷ তাতে অলপ মদ খোৱাত গাটো গৰম উঠিছিল চাগৈ ৷

    শাৰীখনে মোৰ দেহাৰ অফুৰন্ত যৌবন সম্পুর্নকৈ ঢাকিথোৱাত ব্যর্থ হৈছিল ৷ সদায় যেনেকে হয় ৷ মোৰ ৩৬ d চাইজৰ মাঙ্সল
    বুকু পর্বতৰ চুড়াৰ দৰে মুৰ দাঙি আছিল ৷ বগা আৰু সামান্য চর্বিযুক্ত পেটতো শাৰীৰ মাজে মাজে লুকাভাকু খেলি আছিল ৷
    পিছফালটো মানে তপিনাখন মোৰ বহল আৰু উঠন বাবে কাপোৰৰ ওপৰেদি স্পষ্টকৈ প্ৰকত হৈ থাকে ৷ খোজত কপে মোৰ
    কোমল তপিনাহাল ৷ লগৰবোৰে কয় ৷ এতিয়া ভাত আঞ্জা বনাই কাপোৰবোৰ আৰু অলপ অসংযত হৈছিল ৷ মই তেনেকেই
    সিহতৰ লগতে বহি দিলো ৷ তেতিয়া অনুৰাগে মোৰ বাবেও এটা পেগ বাকিলে ৷ ()

    মই নাখাও কৈছিলো কিন্তু সিহতে খুব জোৰ কৰিলে ৷ মই এবাৰ মোৰ হাজবেন্ডৰ ফালে চালো ৷ তেও পুৰা তুং ৷ লৰালখোৱা
    জিভাৰে মোক খাব কলে ৷ গতিকে ভজা মাংসৰ টুকুৰা এটাৰে গিলাচটো ললো ৷ গোটেই কেইটাৰ নিছা ভালকৈ লাগি আহিছিল ৷
    গোটেইকিটাৰে চকু মোৰ উঠন বুকুখনত ৷ কথা পাতি পাতি মোৰ লোভনীয় বুকুখন নোচোৱাকৈ থাকিব পৰা সিহতে ৷ লৰাই
    ছোৱালীৰ দেহাত নজৰ দিলে বেয়া পোৱা দেখাই যদিও মনে মনে কিন্তু অলপ ভালো পাই ৷

    ৰিহাখনৰ ফাকেৰে মোৰ পিহাদুটাৰ সাজটো সিহতে চাই আছিল ৷ বিষেশকৈ মোহন ঠিকাদাৰটোৱে ৷ তাতে আৰু দুটা পেগ খালো ৷
    এঘাৰ বাজি গল গতিকে হাঁহৰ মাংস বনোৱাৰ তাগিদা দিলো ৷ মজলিচ জমি উঠাত কোনোৱে যাব মন কৰা নাছিল তেতিয়া মই
    এওক কলো ৷ এওৰ নিছা বেছি হৈছিল ৷ তেও মোহনক কলে হাহ বনোৱাত মোক সহায় কৰিব ৷ উপায় নাপাই মই মোহনৰ লগতে
    আহিলো ৷ সকলো কাটিকুটি থোৱাই আছিল ৷ মোহনৰ ভৰি লৰচৰ হৈছিল ৷ মোৰো কথা লৰচৰ হৈছিল অলপ ৷

    নাখাও নাখাও বুলি তেতিয়ালৈ ছাৰিপেগ গিলিলো ৷ মোহনে এটা বটল লৈ আহিছিল ৰন্ধাৰুমটোত ৷ তাতে সি দুয়োৰে বাবে দুটা পেগ
    বনালে ৷ মই মোড়া এটাত বহি বনাই লৈছিলো ৷ মোক গিলাচ এটা যাচিলে ৷ এতিয়া আৰু নাখাও বুলি কোৱাৰ ইচ্ছা নাছিল ৷ নিচাই
    নিচা লগাব ধৰিছিল ৷ সি মোৰ কাষতে ঠিয় দি আছিল ৷ মই গম পাইছিলো সি ওপৰৰ পৰা মোৰ মঙহাল স্তনৰ ওপৰভাগটো চকুৰে
    চেলেকি আছিল ৷ ইচ্ছা কৰিয়ে আচলখন অলপ নমাই থৈছিলো ৷ লৰাবোৰক নচুৱাই ভাল লাগে ৷ কিন্তু যোৱাৰাতিৰ নচুওৱাটো মোৰ
    বাবে যন্ত্ৰনাদায়ক হল ৷ মোৰ বগা স্তনৰ ওপৰঅংশই তাক ভীষনভাৱে উত্তেজিত কৰিলে ৷

    তাৰ ট্ৰেক পেন্টতো জাহাজৰ মাস্তুলৰ দৰে হল ৷ মোহন ঠিকাদাৰৰ লিঙ্গ মস্তযেন লাগিল ৷ তাৰ নিচা হৈ আছিল বাবে সি ঘটনাটোত
    লাজ নাপাই মোক তাৰ উত্থিত লিঙ্গ দেখাই উপভোগহে কৰিছিল ৷ বাৰে বাৰে মোৰ সন্মুখৰ ফালে আহে কিবা অনাৰ ছলেদি ৷
    অবিবাহিত মোহন ঠিকাদাৰৰ বয়স ৩৫ মান হব ৷ তিৰোতাৰ লগত ৰাতি শূই নোপোৱা এই ডেকাজনৰ লিঙ্গৰ অবস্থা দেখি মোৰ
    হাহি উঠিল ৷ কথাবোৰো লাহে লাহে অসংযত হব ধৰিলে ৷ ()

    নিচাত মই চকুৰে জলক তবক দেখা আৰম্ভ কৰিছিলো ৷ মোহনে দুই এবাৰ মোৰ পিঠিখনত কিবা লাগিছে বুলি কৈ উদং কোমল
    পিঠিখন চুইছিল ৷ মই একো কোৱা নাছিলো ৷ মোৰো তাৰ লিঙ্গ চাই আৰু তাৰ স্পর্শ পাই কৰঙনৰ চুকটোত পিৰপিৰাব ধৰিছিল ৷
    বাহিৰৰ ৰুমৰ পৰা মোৰ হাজবেন্ড আৰু আনদুটাৰ অসংলগ্ন কথা বতৰা ভাহি আহিছিল অর্থাৎ সিহত মদত মছগুল ৷ গতিকে মনত
    অলপ ফ্ৰীনেছ আহিছিল ৷ মোহনে মোৰ পিঠিৰ ৰুপ বর্ননা কৰিব ধৰিলে ৷

    " বৌ তোমাৰ পিঠিখন ইমান কোমল ৷ দাদা বৰ লাকী দেই ৷" মই হাহিৰে তাৰ সাহস আৰু বঢ়াই দিলো ৷
    সি আৰু আগবাঢ়িল " বৌ তোমাৰ পিঠিখনেই ইমান কোমল যদি কাপোৰৰ ভিতৰফালে কিমান কোমল হব ?"

    মই একো নামাতিলো এইবাৰ ৷ সি দুয়োৰে বাবে আৰু দুটা পেগ বনালে ৷ সেইটো পেগ শেষ হয়মানে মই আঞ্জাত পানী দিলো ৷
    নাজানো আৰু হাহৰ আঞ্জা কি হব ৷ মদৰ পৰিমান অত্যাধিক হোৱাত মোৰ বমি হব যেন লাগিল ৷ মোহনে মোৰ ছাদখনৰ আনএটা
    ফালে নি বমি কৰিব কলে ৷ সন্ধিয়া খোৱা চাওমিন বোৰ বমি হৈ গল আৰু লগতে মদসোপা ৷ মুৰটো ঘুৰোৱা যেন লাগিল ৷ মোহনে
    পানী আনি দিলে মুখখন আওখালি অলপ ভাল লাগিল ৷ তেতিয়াও তাতে ঠিয়দি আছিলো ৷

    মোহনে মোক ধৰি আছে ৷ আৰু তেতিয়াহে তত আহিল সি মোক ধৰাৰ সুবিধাতে মোৰ বিশাল স্তন এটাত মুঠামাৰি ধৰি আছে ৷ সি
    মোৰ ইমানেই কাষত ঠিয় দি আছে যে তাৰ উত্থিত প্ৰকান্ড লিঙ্গটোৰ আগটো মোৰ তপিনাত বিন্ধি আছে ৷ খুব টাইত যেন লাগিছিল ৷
    মোক সি ধৰি আনি ৰান্ধা ৰুমটোত থকা বেঞ্চ এখনত বহাই দিলে ৷ ধৰি আনোতে সি মোৰ আনটো স্তনত মুঠামাৰি ধৰিছিল ৷ মোৰ
    দেহত এটা শিহৰণ বৈ গল ৷ বমি হোৱাত অলপ ভাল লাগিছিল যদিও অবশ অবশ লাগিল ৷ মই কলো " অকনমান শুই দিলে মোৰ
    ভাল লাগিব ৷ তুমি আঞ্জাখন চোৱা ৷" ()

    এইবুলি মই বেঞ্চখনতে অলপ চিধাকৈ পৰি দিলো ৷ সি কি কৰিলে মোৰ মনত নাই কিন্তু অলপ পিছত মই অনুভব কৰিলো তাৰ
    হাতখনে মোৰ দেহাৰ খলাবমাবোৰত বিচৰণ কৰি ফুৰিছে ৷ বিয়াৰ পিছত পৰপুৰুষৰ হাত মোৰ দেহাত পৰা নাছিল ৷ মই হাতখন
    আতৰাব পাৰিলোহেতেন কিন্তু ইমান সময়ে তাৰ স্পর্শ , বহদিনৰ বাসনা আৰু নিচাৰ অতিসয্যাই মোক তেনে কৰাত বাধা দিলে ৷
    অবাধে ঘুৰি ফুৰিল তাৰ উদন্ড হাতখন মোৰ দেহৰ চৰম গোপনীয় ঠাইবোৰত ৷ ()

    হাতফুৰাই সি ক্ষান্ত হোৱা নাছিল স্তনৰ বোটাতোত ব্লাউজৰ ওপৰেদি কামুৰি দিছিল ৷ উদং পেটত চেলেকি নাভীত জিভাৰ আগটোৰে
    লিৰিকি দিছিল ৷ তাৰপিছত উৰুদ্বয়ত ঠান্দা অনুভব কৰাত গম পাইছিলো সি মোৰ শাৰী পেটিকোত দাঙিআনি ককালত থৈছে ৷ নিচা
    বেচি হৈছিল যদিও ইমান পৰে মুৰদাঙি উঠা মোৰ উত্তেজনাটো এতিয়া ঠিয় দিব ধৰিছিল ৷ মই অনুভব কৰিছিলো মোৰ যোনিদেশ
    তেলতেলীয়া হব ধৰাটো ৷ আৰু মই উচপখাই উঠিলো যেতিয়া মোৰ বেঞ্চৰ দুফালে পৰি থকা ভৰিৰ মাজত তেলপিছলীয়া যোনিদ্বাৰত
    মোহনৰ গৰম জিভা প্ৰবেশ কৰিলে ৷ পেন্টিতো কেতিয়া খুলিলে মোৰ মনত নাছিল ৷

    নিউইয়েৰ বুলি সেইদিনা বাল খুৰাই ক্ৰীম আদি লগাই চিকচিকিয়া কৰি থৈছিলো ৷ তাতে মোহনে কুকুৰে চেলেকা দি চেলেকিব ধৰিলে ৷
    আস! মোৰ মজা লাগিছিল ৷ কিমান দিনযে এও মোৰ সেইখন চোহা নাই ৷ বিয়াৰ আগতে মোক টিউচন কৰা ওচৰৰ দাদাজনে সদায়
    মোৰ ঠাইটুকুৰা চুহিছিল ৷ কি আমেজ আছিল তেতিয়া ৷ যোনিত বাল গজাই নাছিল ৷ তেতিয়া মই নাইনত নে টেনত ৷

    সি মোক কৈছিল " তোৰ এইখন নুচুহিলে মোৰ টোপনি নাহে ৷" মোক টিউচন কৰা দুবছৰ সি মোৰ দেহাটো হেপাহ পলাই খাইছে ৷
    কৈশোৰৰ পৰা যৌবন পোৱাৰ সন্ধিত মইও তাক পাতি দি খুব আমেজ পাইছিলো ৷ আচল কামটো কৰিব অবশ্যে তেনেকে চাঞ্চ নাপাও ৷
    ঘৰত কোনো নাথাকিলে বা কেতিয়াবা ৰাতি বাৰিৰ পিছফালে মই ওলাই যাও ৷ বাৰিত কৰিলে ঠিয়ৈ ঠিয়ৈ কৰিব লাগিছিল ৷ তাতেও এটা
    আমেজ আছিল ৷ ঠিয় দি কৰিলেও কিন্তু সি মোৰ যোনিখন খাব নেৰে ৷ এতিয়া মোহনেও ঠিক তাৰদৰেই তলওপৰ কৰি চুহাত মোৰ
    হঠাৎ তাৰ কথা মনত পৰিল ৷ ()

    মোৰ ভৰিএখন দাঙি লৈ সি লাহেকৈ তাৰ পেন্টতো নমাই তাৰ লিঙ্গটো ওলাই আগটো মোৰ যোনিৰ দুৱাৰত লগাই দিলে ৷ গৰম
    গৰম আগটো মোৰ চিদ্ৰটোত লগাত মোৰ উশাহ ঘন হব ধৰিলে ৷ লাহে লাহে সেইটো মোৰ অন্তর্ভাগত প্ৰবেশ কৰিব ধৰিলে ৷
    গোটেইটো মোৰ গৰম আৰু তেলতেলিয়া যোনিত অন্তর্ধান হল ৷ আহ ভৰি পৰিল মোৰ বুছখন ৷ আজি সাতবছৰ পিছত পতিৰ
    বাহিৰে অন্য এজন পুৰুষৰ সুকঠিন লিঙ্গই মোৰ যোনি মর্দন কৰিব ধৰিলে ৷ তাৰ প্ৰতিটো ঠাপত মোৰ পাহাৰৰ চুড়াহেন পিয়াহদুটা
    হিলিব দুলিব ধৰিলে ৷ সি হাউলি আহি ব্লাউজটো অলপ দাঙি এটা স্তনৰ আগটো ওলাই লৈ হেপাহ পলুৱাই চুহিলে ৷ মইও হাতেদি
    স্তনটো পিতিকি ধৰি তাৰ মুখত আগটো সোমাই দিলো ৷

    সৰু লৰাই লুজন চুপা দি চুপিলে মোৰ বোটাতো ৷ তাৰপাছত আকৌ আৰম্ভ হল ঠাপ ৷ মইও মজিয়াত ভৰিদুখন দি হেচামাৰি
    তপিনাখন দাঙি দাঙি দিব ধৰিলো ৷ এনেতে হঠাৎ দুৱাৰমুখত দেখিলো মনোজ ঠিয়দি আমাক চাই আছে ৷ পটকৈ মই ব্লাউজটো
    নমাই স্তনটো ঢাকি দিলো আৰু শাৰী পেটিকোত তলতৈ নমাই বুছখন আৰু তাৰ বাৰিদাল নেদেখাকৈ ধৰিলো ৷ কিন্তু মোহন মোৰ
    ককালৰ পৰা নুঠাত তাৰ বাৰিদাল মোৰ বুছত সোমোৱা অবস্থাতে দুয়ো বেঙাৰ দৰে মনোজৰ ফালে ফেলফেলকৈ চাই ৰলো ৷

    মনোজৰ ওঠত এটা কুটিল হাহি বিৰিঙি উঠিছিল ৷ মোহন আৰু মনোজৰ মাজত চকুৰ ইঙ্গিতেৰে কিবা কথা হল তাৰপিছত সি
    আতৰি গল ৷ মই অসম্ভব ভয় খালো ৷ মোহনে মোক ভয় নাখাব কলে ৷ আৰু মোৰ ওঠকিটা চুহি চুহি কলে যে আমাৰ হৈ যোৱাৰ
    পাছত এবাৰ মনোজকো দিবা ৷ মোৰ আছৰিত লাগিছিল যদিও মদৰ প্ৰভাবত ৰোমাঞ্ছিতও হলো ৷ আজি তিনিবছৰমানে ভাল চোদন
    নোপোৱা মোৰ ভৰযৌবনা বুছখনে আজি একেৰাতি দুডাল ডেকালৰাৰ বাৰিৰ সোৱাদ লব ৷ কথাটো ভাবিয়ে মোৰ বুছৰ পৰা আৰু
    ৰস নিগৰিব ধৰিলে ( তেতিয়া মই গম পোৱা নাছিলো যে দুডাল গৈ ৰাতিটোত তিনিডাল হব ) ৷

    মনোজে সিফালৰ পৰিস্থিতি চম্ভালিব বুলি ইঙ্গিতেৰে কৈ যোৱাত ইফালে মোহনৰ ঠাপৰ গতি আৰু বাঢ়ি গল ৷ মোৰো সাহস বাঢ়ি গল ৷
    ব্লাউজটো দাঙি দুয়োটা স্তন ওলাই দিলো ৷ হালিব ধৰা কিন্তু মঙহাল স্তনদুটা তাৰ ঠাপে প্ৰতি অগাপিছা হব ধৰিলে ৷ সি দুয়ো হাতেদি
    মোৰ দুয়োটা স্তন টিপামাৰি ধৰি ঠাপৰ ওপৰত ঠাপ মাৰি গল ৷ তাৰ ককালৰ খৰ গতি দেখি মই তাৰ ককালখন ঠেলামাৰি ধৰিলো ৷ ()
    ঠিক তেতিয়াই চিৰিক চিৰিক কৰি এসোপামান গৰম গৰম মালপানী মোৰ বুছৰ ছাৰিওফালে সিচৰিত হৈ পৰিল ৷

    মোৰ মেল খাই থকা দুভৰিৰ মাজতে সি বেঞ্চখনত বহি দিলে ৷ মোৰো পানী বাহিৰ হোৱাত শাৰী পেটিকোত দাং খোৱা অবস্থাতে বুছখন
    মেলি পৰি ৰলো ৷ বহুদিনৰ মুৰত পুর্নাংগ চোদন খাই মোৰ মন আৰু বুছ দুয়োটা ভৰি পৰিছিল ৷ নিচাৰ বাবে চকুদুটা অলস অলস
    লাগিছিল ৷ তেনেতে অনুভব কৰিলো মোহনে বুছখন কাপোৰ এখনেৰে মচি মোক উঠাব চেষ্টা কৰিছে ৷ উঠি বহিহে গম পালো মোহন
    নহয় সেয়া মনোজহে ৷ চকখাই উঠিলো ৷ সি নিজৰ লং পেন্ট আৰু জাঙ্গিয়া আঠুলৈ নমাই গাৰপৰা জেকেটতো খুলি চোলা উঠাই
    লিঙ্গটো সহিতে গোটেই ঠাইখিনি উদঙাই মোক তাৰ ককালৰ ফালে টানি আছে ৷

    উত্থিত লিঙ্গৰ আগটোৰ ছালচটা তললৈ নামি মুন্ডিটো বগা পানীৰে লেটপেটীয়া হৈ ওলাই আছে ৷ তাৰপৰা লিঙ্গৰ পুৰুষসুলভ উৎকট
    গন্ধ এটা নাকত লাগিছিল ৷ মোৰ বান্ধিথোৱা থোপাটোত সি মুঠামাৰি ধৰি আগটো মোৰ ওঠত হেচামাৰি ধৰিলে ৷ মই মুখখন মেলি ধৰাত আধাতকৈ বেছি সেইটো মোৰ মুখত সোমাই গল ৷ লুনীয়া ফেদাৰ সোৱাদ পালো ৷ জিভাখনেৰে লিঙ্গৰ গাটো চেলেকিব ধৰিলো ৷
    ভিতৰতে সেইটো টনটনাব ধৰিলে ৷ তিনিটা লৰাছোৱালীৰ বাপেক ৪৭ বছৰীয়া মনোজদাৰ লিঙ্গৰ কঠিনতা দেখি মই আছৰিত হলো ৷
    সি মোৰ মুখত তাৰ লিঙ্গটো কিছুসময় ওলোৱা সোমোৱা কৰি মোহনৰ ঠাইতে বহি মোক শুৱাই দিলে ৷ হাতেদি লিঙ্গটো ধৰি মোৰ
    ইতিমধ্যে ১০ মিনিট আগতে চোদন খোৱা বুছত পৰপৰাই সোমাই দিলে ৷ গুৰিলৈ সোমাই গল তাৰ ছয়ইঞ্চিৰ বাৰি ৷

    আহ সুখত মই ভৰিদুখন মেলি ধৰিলো ৷ দুচকু মূদি মনোজৰ চোদন খাই থাকোতে অনুৰাগ আহি কেতিয়া মোৰ কাষত ঠিয় দিছিল ()
    গমে নাপালো ৷ মোৰ মুখখনৰ ওপৰতে সি ঠিয় দি মনোজে মোৰ বুছত সোমোৱা চাই আছিল ৷ ভয়তে মোৰ দিঙি শূকাই গল কিন্তু
    যেতিয়া সিটো ৰুমৰ পৰা মোৰ পতিৰ হাহি আৰু কথা ভাহি আহিল তেতিয়া অলপ নিশ্চিন্ত হলো ৷ মোহন তেওৰ লগত আছে ৷
    অনুৰাগ মোৰ মুখৰ আগতে ঠিয় দি পেন্টৰ চেইনদাল খুলি তাৰ লাওৰাটো ওলাই লৈ হাতৰ মুঠিৰে পিহি আছিল ৷ তাৰ ২৬ বছৰীয়া
    লিঙ্গতো দেখি মই আচৰিত হলো ৷ বগা লিঙ্গতো ৮ ইঞ্চিমান হব ৷ সমানে শকত ৷ লিঙ্গৰ আগৰ ছালচটা আনৰ দৰে তললৈ যোৱা
    নহয় ৷ গুটিদুটাও ওলাই লৈছে ৷ দেখিয়ে মোৰ মুঠামাৰি ধৰিব মন গল ৷ ()

    কিন্তু মনোজৰ দাঠ দাঠ ঠাপবোৰে মোক সোৱৰাই দিলে যে এজনে মোক চুদি আছে ৷ অনুৰাগে মোক অকনমানো লাজ নকৰিলে ৷
    সি মোৰ ওলাই থকা স্তন এটা মুঠামাৰি ধৰি ময়দা মাৰা দি মাৰিব ধৰিলে ৷ আৰু মোক শুইথকা অবস্থাতে তাৰ হাতত থকা গিলাচৰ
    পৰা মোৰ মুখত আধাগিলাচমান মদ বাকি দিলে ৷ ককবককৈ গোটেইখিনি গিলি দিলো ৷ বহত কাঢ়া মদ ৷ দিঙিটো চেৰচেৰাই গল ৷
    মুখখন বিকতাই দিলো ৷ সি আলফুলে মোৰ ওঠদুটা নিজৰ মুখত সোমাই ললে ৷ মোৰ জিভা আৰু ওঠ, দাত সব চুহিব ধৰিলে ৷
    যেন অলপ আগতে ঢালিদিয়া মদখিনি সি চুপি চুপি খাব বিছাৰিছে ৷

    অর্ধনগ্ন হৈ ছাদৰ ওপৰত বেঞ্চত পৰা অবস্থাত এটাই লিঙ্গ বুছত সোমাইছে আন এটাই মুখত জিভা ভৰাইছে ৷ ভাবিয়ে মোৰ বুছে
    কলকলাই পানী এৰিলে ৷ মনোজৰো হব হোৱাত বাৰিদাল বুছৰ পৰা ওলাই আনি বুছৰ ওপৰতে দুবাৰমান ঘহি মাল এৰি দিলে ৷ মই
    পেটিকোতটো আৰু অলপ দাঙি ধৰিলো ৷ মালবোৰ বুছেদি কৰঙনৰ ফাকহৈ বৈ গৈ বেঞ্চখনত পৰিল ৷ তাৰহোৱাৰ লগে লগে অনুৰাগে
    মোক হাতত ধৰি টানি ৰুমটোৰ পৰা বাহিৰত ওলাই লৈ গল ৷ ()

    ৰুমটোৰ পিছপিনে থকা পোষ্টএটাৰ কাষত আন্ধাৰহেন ঠাই খিনিত মোক পোষ্টটোত হাতেদি ধৰিব দি পিছফালৰ পৰা শাৰী আৰু
    পেটিকোত দাঙি বাৰিদাল বুছত সোমাই দিলে ৷ বাৰিদালৰ আধা সোমাওতেই মোৰ বুছখন ভর্ত্তি হৈ গল ৷ অনুৰাগৰ সেইদাল মোৰ
    হাজবেন্ডৰ দুগুন ডাঙৰ হব ৷ ভৰিদুখন বহলাই ধৰিলো ৷ নিজকে বিতৃষ্ণা আহিল ৷ মনোজৰ পানীবোৰে ঠেপঠেপীয়া কৰা বুছতে
    অনুৰাগৰ শ'লমাছহেন লিঙ্গৰ খোচনি সহ্যকৰি থাকিলো ৷ আমেজৰ সলনি এতিয়া ঘিন লাগিব ধৰিলে ৷ প্ৰায় দহমিনিট সি মোক
    চুদিলে ৷ কাপোৰ কানি ঠিক কৰি আহি নিচাত টলং ভটং সকলোকে ভাত দিলো ৷ খালো ৷

    এও নিচাতে খাবই নোৱাৰিলে ৷ যত যি যেনেকে আছিল তাতে থৈ আমি তলত ৰুমত আহিলো ৷ এওক সিহতে দাঙি আনি বেডৰূমত
    শুৱাই দিছিল ৷ মোকো এজনে ধৰি আনিব লগা হৈছিল ৷ আকৌ এবাৰ বমি হল মোৰ ৷ বাথৰুমত গৈ গাটো ধুই আহি যে চাও সিহত
    তিনিটাই দ্ৰয়িঙৰুমত আকৌ মদ বাকি লৈছে ৷ যি কৰে কৰক বুলি মই নাইটি এটা পিন্ধি এওৰ কাষতে লেপখন লৈ লালকাল দিলো ৷
    সপোন এটা দেখি আধাৰাতি সাৰপাই গলো ৷

    সপোনাত দেখিছিলো তিনিজন ডেকালৰাই মোক নাঙঠ কৰি বিছনা এখনত চুদি আছে ৷ সাৰপাই দেখিলো সপোন নহয় সচা ৷ তিনিওজনে
    মোক আমাৰ বিছনাখনত সম্পুর্ন নাঙঠ কৰি মাজতে শুৱাই তিনিও তিনিফালে উলংগ হৈ মোক ধর্ষন কৰি আছে ৷ মোহনে বুছত বাৰিদাল সোমাইছে, মনোজে মোৰ ওলমি পৰা স্তন দুটা টিপি চুহি আছে আৰু অনুৰাগে মোৰ মুখত তাৰ বাৰিৰ আধামান সোমাই চোদাৰ দৰে
    ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছে ৷ আৰু কি কি কৰিছিল মোৰ মনত নাই কিন্তু মনোজে মোক ওলোটাই লৈ যেতিয়া মোৰ কতিৰ ফুটাতোত
    তাৰ বাৰিদাল সোমাই দিছিল প্ৰচন্ড দুখত মোৰ চিৎকাৰ ওলাই গৈছিল ৷ উঠিদিব খুজিও নোৱাৰিলো ৷ ()

    সি মোৰ পিঠিখনত দুহাতেদি হেচি ধৰি আছিল আৰু তেনেকৈয়ে মোৰ কান্দোনকো আওকান কৰি এটা সময়ত গোটেইদাল মোৰ কতিত
    সোমাই দিছিল ৷ মোৰ প্ৰসাব ওলাই গৈছিল যেন লাগিছিল ৷ পিছদিনাহে গম পাইছিলো সচাই তেতিয়া মই বিছনাত মুটি দিছিলো ৷ আৰু
    অলপ নহয় চৌ চৌ কৈ এসোপামান প্ৰসাব ওলাইছিল ৷ কাৰন মেটখন গোটেই তিতিছিল ৷ তিনিওটাই সেই প্ৰসাবকো আওকান কৰি
    মূটৰ ওপৰতে সলাই সলাই পুৱা ৪ বজালৈ মোক চুদিছিল ৷ ()

    অসমীয়া ছেক্স গল্প সবিশেষ পঢ়ক এক্সকামিনি দত কম ত। এক্সকামিনি দত কম ৰ পৰা চোৰ কৰি প্রকাশকৰা বেলেগ ৱেবচাইটত
    ভাইৰাছ সোমাই অছে, বিশেষ কৈ মবাইলত ।

    31st December partyঃ পতিৰ লগৰবোৰে মোক নিচা খুৱাই চুদিলে

    পঢ়ি কেনে পালে জনাব ৷ ধন্যবাদ ৷ গল্পটোত নামবোৰ সলাই দিয়া হৈছে ৷

    (Visited 1 times, 2,979 visits today)
     
Loading...
Similar Threads Forum Date
Indian housewife homemade 31st night sex Indian Desi Mms Videos Jan 4, 2018
Hot Exclusive Unseen Erotic B grade Movie- 31st Night- No Nudity but Ultimate Masala Desi B-Grade masala Movies and Clips Apr 5, 2016
31st Night - tamil Desi B-Grade masala Movies and Clips Apr 5, 2016
Adriana Chechik Morning Squirt December 1, 2017 NON-DESI Foreign Pics n Vids Mar 23, 2018
VipArea December 31 2011 Nicole Aniston - Happy New Yers NON-DESI Foreign Pics n Vids Jul 11, 2017
December 25th, 2015 Telugu Sex Stories - తెలుగు సెక్స్ కథలు Feb 16, 2016

Share This Page