মেডামৰ চোদন যাত্ৰা , বাৰিচোদন - New Assamese Real Sex

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Jan 8, 2017.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    128,981
    Likes Received:
    2,127
    http://raredesi.com মই তেতিয়া ক্লাচ নাইনত ৷ আমাৰ ঘৰৰ ওচৰতে এজনী ইংৰাজীৰ প্ৰফেছৰ থাকে ৷ বয়স ৪০ মান হব ৷ শকত ওখ হুষ্ট পুষ্ট ৷ পেটতো অলপ ওলোৱা ৷ তেওঁৰ ঘৰ বাইহাটাত ৷ ইয়াৰ কলেজখনত চাকৰি কৰে ৷ আমাৰ ওচৰতে ভাৰাত থাকে ৷ মোক ইংৰাজী শিকাই ৷ মেখেলা চাদৰ পিন্ধি কলেজত যাই পেটতো ওলাই থাকে ৷ মই সদাই যাও আবেলি পঢ়িব ৷ তেওঁ ঘৰত ট্ৰেক পেন্ট আৰু টি চার্ট পিন্ধি থাকে ৷ মস্ত মস্ত পিয়াহদুটা ওলমি থাকে ৷ কেতিয়াবা স্লিভলেছ নাইটি পিন্ধে ৷ কাষলতি তলটো ক'লা নোমেৰে ভৰা ৷ হাতখন দাঙিলে পিয়াহকিতাৰ কিছু অংশ দেখো ৷ থলথলীয়া খোজ কাঢ়িলে লৰি থাকে ৷ পঢ়িব নোৱাৰিলে মোক ঠিয় কৰাই তপিনাত চপৰিয়াই ৷ পাৰিলে গালত টিপি মৰম কৰে ৷ মোক দেখাকে বুছখন খুজাই নাইটিৰ ওপৰেদি ৷ পেটতোত মোৰ হাতখন লগাই দি সোধে " মই আৰু শকত হৈছো নেকি অ ?" মই পেটত হাত ফুৰাও ইমান কোমল ৷ মোৰ দাং খাই যাই তলফালে ৷ মই কওঁ "নাই হোৱা মেম মৰম লগা হৈ আছে " তাই খুব ভাল পাই মোৰ গালত চুমা খাই দিয়ে ৷ চুমা খাওতে মোৰ বাহুত মেমৰ বুকুখন হেচা খাই যাই৷
    এদিন বহুত ঠান্ডা আছিল তাতে বৰষুন ৷() মেমে ক'লে আজি বহুত ঠান্ডা ব'লা লেপৰ তলতে পঢ়ো ৷ দুয়ো লেপৰ তলত সোমালো ৷ মেমৰ গাত মোৰ গাটো লাগি আছে গৰম তেওৰ গাটো ৷ সেইদিনা মোক বায়ল'জীৰ word শিকাইছিল ৷ এঠাইত penis শব্দ পালো ৷ তেও অর্থ বুজালে penis মানে ল'ৰাৰ নুনুটো ৷ মই সুধিলো ছোৱালীৰ ইংৰাজী বেলেগ নেকি ? তেওঁ ক'লে pussy. আকৌ এঠাইত vagina বুলি পালো - তেওঁ কলে তাৰমানেও ছোৱালীৰ চুচুকৰা ঠাইখিনি ৷ মই সুধিলো vagina আৰু pussy ৰ পার্থক্য কি ? তেওঁ অলপ চিন্তা কৰি হাঁহি এটা মাৰি ক'লে "সৰুতে vagina কয় ছোৱালিজনী দাঙৰ হ'লে pussy কয় ৷() আৰু ল'ৰাৰ চুচুটো মোটা আৰু দীঘল হ'লে dick কয় সৰুতে penis কয় ৷" মই পটকে সুধিলো মোৰ পিছে কি কব ? তেওঁ কলে চাব লাগিব এইবুলি তেওঁ এখন হাতদি মোৰ নুনুটোত চুলে আৰু পেন্টৰ হুকটো খুলি দি মোৰ জাঙিয়াৰ ভিতৰত হাতখন সোমাই দিলে ৷ মোৰ বাৰি খাৰা হৈ গ'ল ৷ গোটেই বাৰিদাল মোহাৰি মোহাৰি ক'লে এতিয়া তোমাৰ দাল পেনিছ হৈ আছে যেতিয়া কোনো ছোৱালীৰ লগত সম্বন্ধ কৰিবা তেতিয়া লাহে লাহে এইদাল ডিক হব ৷ মই লক্ষ কৰিছিলো যেতিয়া তেওঁ মোৰদাল মোহাৰি আছিল তেতিয়া লেপৰ তলতে আনখন হাতেৰে নিজৰ যোনিখন লাৰি আছিল ৷ এইবাৰ মই সুধিলো পুছি আৰু ভেজিনা কি ? তেওঁ বুজালে- ছোৱালি অবস্থাত ভেজিনা কয় যেতিয়া ল'ৰাই তাতে মৰম কৰে লাহে লাহে সেইখন পুছি() হয় ৷ মই সুধিলো আপোনাৰ ভেজিনা নে পুছি ?
    তেওঁ ক'লে নিজে চুই কোৱাচোন ৷ এইবুলি মোৰ এখন হাত টানি নিলে তললৈ তেওঁ আনখন হাতেৰে নাইটিটো উজাই আনিলে আৰু মোৰ হাতখন নিজৰ গোপন ঠাইখিনিত লগাই দিলে ৷ মই হাতখন হেচি ধৰিলো ৷ মস্ত যোনি বহুত বাল আছিল ৷ ফুটাটো অলপ ভিজি আছিল ৷ মই আঙুলি কেতা ইফালে সিফালে কৰি দিয়াত তেওঁ ভৰিদুখন কোচাই দিলে ফলত ফুটাটো মেল খাই গ'ল ৷ মই সুধিলো ইমান গৰম কিয়? তেওঁ ক'লে ভিতৰত আৰু গৰম আঙুলি এটা সোমাই চোৱাচোন ৷ মই তেওঁতকৈ চাপৰ বাবে ভালকৈ লগ পোৱা নাছিলো ৷ তেওঁ ক'লে লেপৰ তলত সোমাই লোৱা তেতিয়া ভালকে দেখা পাবা ৷ মই লেপখনৰ তলত সোমাই গ'লো ৷ তেওঁ নাইটি তেতিয়া ককালঁত ৷ মস্ত কলগছ হেন উৰু ৷ পেটতো বগা ওখ ৷ তেওঁ এখন ভৰি নমাই দিলে দেখিলো ক'লা ক'লা বালেদি ভৰা বুছখন ৷ শকত বাবে বুছখন অলপ তলমুৱা ৷ এটা আঙুলি মেমৰ বুছৰ ফুটাত সোমাই দিলো ৷ মেমে ক'লে দুটা সোমাই দিয়া ৷ মই দুটা আঙুলি ভৰাই দিলো ৷ পোককৈ সোমাই গ'ল ৷ মেমে আআহ কৈ উঠিল ৷ মোক সুধিলে কেনে লাগিছে পুছি নে ভেজিনা ? মই ক'লো ভেজিনা ৷ মেমে হাঁহিলে আৰু ক'লে "ধেই কি যে কোৱা মোৰ এতিয়া ভেজিনা হৈ থকা নাই "৷ মই সুধিলো কিয় ? তেওঁ ক'লে কাৰন মই বহুতবাৰ সংগম কৰিছো ৷ ল'ৰামানুহৰ চুচুটো আমাৰ ফুটাটোত সোমাই ওলোৱা সোমোৱা কৰিলে তাক() সংগম কৰা বুলি কয় আৰু তেতিয়া ছোৱালীৰ খন পুছি হৈ যাই আৰু ল'ৰাৰদাল ডিক হৈ যাই ৷ তেতিয়া ল'ৰা আৰু ছোৱালী দুজনে পৰম সুখ পাই ৷ মই ক'লো মেম মোকো ডিক বনাই দিয়ক ৷ তেওঁ ক'লে তুমি কিন্তু কাকো কব নোৱাৰা আৰু মই যি কওঁ মানিব লাগিব ৷ মই ক'লো হব ৷ তেতিয়া তেওঁ মোক মোৰ পেন্ট আৰু জাঙিয়া খুলিব দিলে ৷ খুলি দিলো ৷ মোৰ বাৰিদাল তেওঁ হেপাহ পলাই লাৰিলে তাৰ পিছত মোক ক'লে তুমি এতিয়া মোৰ পুছিখন খোৱা ৷ মই আকৌ লেপৰ তলত সোমালো তেওঁ দুইখন ভৰি আঠুলৈ কোচাই মেলি দিলে ৷ মই দুভৰিৰ মাজতে শুই তেওঁৰ মস্ত বুছখন খাব ধৰিলো ৷ মাজে মাছে ককালঁখন দাঙি দিয়ে তেতিয়া বালবোৰ মোৰ নাকে মুখে সোমাই যাই ৷ কিছুসময় এনেকে চেলেকাৰ পিছত তেওঁ মানুহজনী ওলোটাকৈ শুই লেপৰ তলতে তপিনাখন যিমান পাৰে ওপৰলৈ দাঙি দি ক'লে এইবাৰ এনেকৈ খোৱা ৷ ইমান দাঙৰ কতি মই আগতে কেতিয়াও দেখা নাই ৷ মোৰ থু লাগি গোটেই বুছখন ঠেপঠেপিয়া পোকৰৰ ফুটাটো মেল খাই আছে ক'লা ৷ বালবোৰ পোকৰৰ ফুটালৈ বিস্তাৰিত ৷ মোৰ ঘিন লাগিছিল কিন্তু মেমে বেয়া পাই বুলি আকৌ তেওঁৰ যোনিত মুখখন গুজি দিলো ৷ তেওঁ ঠেলি ঠেলি দিয়ে পিছফালে পোকৰখন ৷ তেতিয়া ফোফটো মোৰ নাকতে হেচা খাই ৷
    এবাৰ তেওঁ ক'লে - তুমি এটা কাম কৰা মোৰ পুছিখন খাই থাকোতে এখন হাতেদি নিজৰ লিংগটো লাৰি থাকা ৷ মই আঠুকঢ়া যেন হৈ ল'লো আৰু তেওঁৰ বুছখন খাই খাই এখন হাতেৰে মোৰ বাৰিদাল লাৰি থাকিলো ৷ সচাঁই মজা লাগিছিল ৷ কিছুসময় মজাটো লওতেই মোৰ মাল গুচি গ'ল মেমৰ লেপখনতে ৷ মেমে গম পাই উঠি বহিল ৷ মোৰ ভয় লাগিছিল মেমে গালি দিয়ে বুলি ৷ লেপখনৰ বহুঅংশ মোৰ মালেৰে ভিজি গৈছিল ৷ মেমে হাতেৰে সেইবোৰ লাৰি চাই শুঙিলে ৷ তাৰ পিছত মোৰ বাৰিদালত লাগিথকা বোৰ তেওঁ হাতখনেদি মচি হাতখন মুখত সোমাই আঙুলিবোৰ চেলেকি ()চেলেকি খালে ৷ কিন্তু খং নকৰিলে ৷ হাঁহি হাঁহি ক'লে এইবোৰ এনেই পেলাব নালাগে আমাৰ ফুটাতোত ভৰাব লাগে তেতিয়া মজা লাগে ৷ একো নাই যোৱা এতিয়া ধুই আহা ৷ মই বাথৰুমত গ'লো ৷ পেচাৱ কৰি ধুব লওতে দেখিলো মেমৰ পেটিকোট এটা পকাতে পৰি আছে ৷ মই উঠাই থবলৈ দাঙি দিউতে দেখিলো পেটিকোটতোৰ তলত এটা মস্ত ভোলাবেঙেনা ৷ সেইটো আনি শুঙি চাই মই সব বুজি পালো ৷ একে গোন্ধ মেমৰ বুছৰ লগত ৷ মানে আজি মেমে বেঙেনা মাৰিছে ৷ সেইবাবে ইমান গৰম হৈ আছে ৷ পেটিকোট আৰু বেঙেনা আগৰ জাগাতে থৈ মই বিছনাত আহিলো ৷ ঠান্ডা লাগিছিল কাৰন মই লেংটা হৈ আছিলো ৷ মেমে এগিলাচ গাখীৰ আৰু বিস্কুট আনি খাব দিলে মোক ৷ নিজেও বিস্কুট খালে ৷ তেতিয়াও মেমে নাইটি পিন্ধি আছিল ৷ গাখীৰৰ গিলাচটো টেবুলত ঠৈ তেওঁ এইবাৰ নাইটিটো খুলি দিলে মোৰ চকুৰ সন্মুখতে ৷ কি মস্ত বলডাৰ বগা বগা ওলমি পৰা ৷ নিপুল দুটাও মস্ত ৷ ৰঙচুৱা ৷ মোক ক'লে আহা মোৰ গাখীৰ খোৱা ৷ এইবুলি কৈ এটা পিয়াহ হাতেৰে দাঙি আগটো মোৰ মুখত সোমাই দিলে ৷ মই হেপাহ পলাই খালো ৷ এইবাৰ আনটো সোমাই দিলে ৷ মই গাৰু এটাত শুই আছিলো মেম মোৰ ওপৰত আঠুকাঢ়ি লৈ ওলমি থকা স্তন মোক খুৱাই আছিল ৷ অলপ তেনেকৈ তেওঁ খুৱাই মোৰ মুখৰ ওপৰত বহি বুছখন মোৰ ওঠঁত লগাই ক'লে তেতিয়া খুব মজা লাগিছে আৰু এবাৰ খোৱাচোন ৷ এতিয়া তেওঁৰ বুছখন আৰু মেল খাই গৈছিল ৷ ভিতৰৰ ৰঙা ৰঙা মাংসবোৰ দেখা গৈছিল ৷ বগা বগা বিজল কিছুমান ওলাই আছিল ৷ সব খাই দিলো মই ৷ কিছুসময় খোৱাৰ পিছত তেওঁৰ বুছৰ ফুটাদি এসোপা মান ৰস বব ধৰিলে ৷ খুব তীব্ৰ গোন্ধ সেইবোৰৰ ৷ মই মুখখন গুচাই দিব খুজিছিলো কিন্তু মেমে মোৰ মুখখন ধৰি জোৰকৈ মোৰ মুখত বহি দিলে ৷ ক'লে মেলি দিয়া মুখখন ৷ মই মেলি দিয়াত বুছখনৰ বালসহিতে আধা মোৰ মুখত সোমাই() গ'ল আৰু তাৰ পৰা ওলোৱা বিজল বিজল বোৰ মোৰ গল পালে ৷ মেমে ক'লে একো নহয় খাই দিয়া শক্তি পাবা ৷ মই সব খাই দিলো ৷ তেতিয়া মেমে তেওঁৰ বুছখনেদি মোৰ গোটেই মুখখনত ঘহাবঁ ধৰিলে ৷ নিজৰ ওলমি পৰি পেটতো হাতখনেদি হেচি ধৰি মোৰ মুখখনলৈ চাই চাই মোৰ চকু ,কপাল ,নাক ,ওঠঁ ,ঠুটুৰি ,গাল সবতে তেওঁৰ বুছখন ঘহাই ঘহাই মোৰ গোটেই মুখখনতে বুছৰ ৰসেদি আঠা আঠা কৰি দিছিল ৷ তাৰ পিছত তেওঁও মোৰ কাষত শুই মোৰ গোটেই মুখতে চেলেকিব ধৰিলে ৷ সব আঠাবোৰ তেওঁ চেলেকি চেলেকি চাফা কৰি দিলে ৷ মোক ক'লে কেনেকুৱা লাগিছে মোৰ পুছিখন খাই ৷ মই ক'লো নিমখিয়া ৷ তেওঁ ক'লে এইবাৰ মোৰ জিভাখন খোৱা ৷ এইবুলি তেওঁৰ জিভাখন মোৰ মুখত সোমাই দিলে ৷ মই চুহি চুহি খালো ৷ তেওঁ জিভাখনেদি মোৰ মুখৰ ভিতৰত ঘটালি দিলে ৷ মোৰ সব থু তেওঁ চেলেকি খালে ৷ মোক সুধিলে কিবা হৈছেনে? এইবুলি মোৰ বাৰিদালত মুঠা মাৰি ধৰি অগাপিছা কৰিব ধৰিলে ৷ তাৰ পিছত তেওঁ লেপৰ তলত সোমাই গ'ল ৷ তেওঁ পঠালিকৈ থকা বাবে লেপখনত তেওঁক অটাঁ নাছিল ফলত তপিনাৰ আধা অংশ লেপৰ বাহিৰত ওলাই আছিল ৷ দৃশ্যতো দেখি মোৰ বাৰি টিংটিঙাই গ'ল ৷ মস্ত দাঙৰ পোকৰটোৰ আধা ওলাই থকাত দাৰুন ছেক্সি লাগিচিল ৷ ইফালে লেপৰ তলত মেমে মোৰ বাৰিদাল গুৰিলৈ মুখত ভৰাই চুহি আছিল ৷ মাজে মাজে আগৰ ছালচটা নমাই লৈ আগটোত জিভাদি সুৰসুৰাই দিয়ে ৷ এখন হাতেদি মোৰ সৰু সৰু গুটিদুটা আলফুলে লাৰি আছে ৷ এবাৰ আঙুলি এটাত থু লগাই মোৰ কতিৰ ফুটাটোত সোমাই দিলে ৷ মোৰ কিবা লাগি গ'ল ৷ বুছত আঙুলি মাৰাৰ দৰে মেমে মোৰ পোকৰত আঙুলি মাৰিব ধৰিলে ৷ আৰু মুখত মোক বাৰিদালেদি খুন্দিয়াব দিলে ৷ মজ্জা লাগিছিল মেমৰ আদহীয়া মুখত বাৰিচোদন দি ৷ মেমৰ চাগৈ পুৰা গৰম উঠিছিল ৷ কাৰন এইবাৰ তেওঁ মোৰ পোকৰত দুটা আঙুলি গুৰিলৈ হেচি হেচি ভৰাই দিলে ৷ দুখ পালেও একো নকৈ মেমক মুখচোদা দি থাকিলো ৷ অলপ পিছত তেওঁ থাকিব নোৱাৰা হৈ লেপখন দলিয়াই দিলে ৷ আমি দুয়ো বিছনাত সর্ম্পুর্ণ নাঙঠ ৷ মেমৰ প্ৰকান্ড শকত শৰীৰ আৰু মোৰ ক্ষীন চাপৰ দেহা ৷ মেম মোৰ ওপৰত উঠি ()ল'লে ৷ এখন হাতেদি মোৰ বাৰিদাল ধৰি নিজৰ বুছখনত লগাই তললৈ হেচি ধৰিলে ৷ হৰহৰাই সোমাই গ'ল মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ সৰু বাৰিদাল ৷ তাৰ পিছত আৰু কি চোদন নেদেখিলে বিশ্বাস নহব ৷ হাতীহেন তপিনাখনেদি মেমে ইমান স্পীডত কেনেকে ঠাপ মাৰিব পাৰে নেদেখিলে বিশ্বাস নহব ৷ পটাক পট্টাক শব্দই বাহিৰৰ বৰষুনৰ শব্দকো তল পেলাইছিল ৷ পিয়াহ কিতাৰ নাচন আৰু চাৰ আছিল ৷ মেমৰ চকু মুখ ৰঙা হৈ গৈছিল ৷ বগা মানুহজনী ৰঙা হোৱাত আপেলহেন দেখাইছিল ৷ মাজে মাজে তেওঁ চাই তলত কেনেকৈ সোমাই আছে ৷
    মাজে মাজে হাতখন তললৈ নি মোৰ গুটিদুটা মোহাৰি দিয়ে ৷ মোক কয় দাঙি দিয়া দাঙি দাঙি দিয়া ককালঁখন ৷ মই দাঙি দিউ ৷ এবাৰ এটা গাৰু তেওঁ মোৰ তপিনাৰ তলত দি ল'লে আৰু আকৌ মোৰ ওপৰত উঠি মোৰ গোটেই দাল ভৰাই ল'লে ৷ এইবাৰ অলপ বেছি ভিতৰলৈ যোৱা যেন লাগিল ৷ তেওঁৰ স্পীড আৰু বেছি হ'ল মাজে মাজে বুছখনেদি মোৰ বাৰিদাল চেপি ধৰে ৷ মেমৰ ভাষাও লাহে লাহে অশ্লীল হব ধৰিলে ৷ কব ধৰিলে - দিয়া দিয়া উঠাই দিয়া মোৰ বুছৰ পানী ওলাই দিয়া ৷ মেমৰ মুখত বুছ শব্দ শুনি মোৰ বাৰি আৰু দাঙৰ হ'ল ৷ আৰু ক'লে - তোমাক খাই মজা লাগিছে ৷ আজিৰ পৰা সদাই লেপৰ তলত টিউচন কৰিম ৷ সদাই চোদিম তোমাৰ লগত ৷ এইবোৰ কথা শুনি মইও তলৰপৰা দাঙি দাঙি দিব ধৰিলো ৷ মেম এনেকৈ মাৰি মাৰি এবাৰ মোৰ বুকুতে শুই দিলে ৷ তেওঁৰ মাল ওলাইচিল চাগৈ কাৰণ মোৰ বাৰিদালত গৰম গৰম কিবা লাগিছিল বিজল বিজল ৷ তেওঁ মোৰ ওপৰত শুই দীঘল দীঘল উশাহ লব ধৰিলে ৷ মোৰো উত্তেজনা চৰম আছিল ৷ তেতিয়াও মোৰ বাৰিৰ আগটো মেমৰ বুছত ৷ মই দাঙি দাঙি ভৰাব খুজিছিলো কিন্তু তেওঁৰ দেহৰ ওজন বহুত বাবে মই তেওঁৰ তপিনাখন হিলাবই নোৱাৰিলো ৷ তেওঁ কথাটো বুজি পাই মোৰ পৰা নামি কাষতে আঠুকাঢ়ি ল'লে আৰু মোক ক'লে এইবাৰ অলপ বেলেগ সুখ লোৱা ()৷ তেওঁ মুখখন আৰু পিয়াহকিতা বিছনাত পেলাই পোকৰখন যিমান পাৰে দাঙি ওপৰমুৱা কৰি দিলে ৷ মোক ক'লে এইবাৰ মোক কতি মাৰা ৷ মই সুধিলো তাৰমানে ? ক'লে - মোৰ পোকৰৰ ফুটাটোত তোমাৰ লিংগটো সোমাই দিয়া ৷ মই মেমৰ পিছফালে দুটা গাৰু দি তাত আঠুকাঢ়ি ল'লো ৷ মেমে এখন হাতেদি তেওঁৰ বুছখনৰ পৰা এসোপামান বিজল লৈ পোকৰৰ ফুটাটোত লগাই দিলে আৰু দুটা আঙুলি ভৰাই ভিতৰতো সোমাই দিলে ৷ মোক ক'লে এতিয়া মাৰা ৷ মই তেওঁৰ কতিত মোৰ বাৰিদাল সোমাই দিলো ৷ ইয়াতো হৰহৰাই সোমাই গ'ল ৷ কিন্তু তেওঁৰ কতি বুছতকৈ অলপ টাইত ৷ গৰম গৰম ভিতৰখন ৷ তেওঁ পোকৰখন জপা মুজা কৰি দিলে মজা লাগে ৷ কিছুসময় কতি মাৰি মোৰ পানী ওলাল ৷ সেইবোৰ সব মেমৰ কতিৰ ভিতৰতে পেলালো ৷ অলপ সময় ভিতৰতে ৰাখি মই বাৰিদাল ওলাই আনিলো ৷ দেখিলো মেমৰ পোকৰৰ ফুটাদি মোৰ মালপানিবোৰ ওলাই আহিছে ৷ মেমে পোকৰখন পেলাই মোক বুকুৰ মাজত সোমাই ল'লে লেপখন টানি গাত ল'লো ৷ আকৌ মেমে মোৰ জিভাখন চেলেকি চেলেকি খালে ৷ এনেকে দুয়ো লেপৰ তলত লেংটা হৈ চুমা খাই খাই কেতিয়া টোপনি আহিল গমে নাপালো ৷ যেতিয়া মেমে মোক জগাই দিলে তেতিয়া সন্ধিয়া হৈছিল ৷ মেমে নতুন মেখেলা চাদৰ পিন্ধি কৰবাত যাব ওলাইছে ৷ মোক ক'লে উঠা আন্ধাৰ হৈছে ৷
    মেমে মোক জগাই দিয়াত দেখিলো আন্ধাৰ হৈছে ৷ তেওঁ কাপোৰ কানি পিন্ধি ৰেডী ৷ মই সোধাত ক'লে বিয়া এখন আছে ৷ মোকো সোনকালে কাপোৰ পিন্ধিব ক'লে ৷ মোৰ মুটা লগাত বাথৰুম গ'লো লেংটা হৈয়ে ৷ মেমে মোক পিছফালৰ পৰা দেখি আছিল ৷ মই উদং তপিনা মেমক দেখাই দেখাই যাব ল'লো ৷ মোৰ সৰু কিন্তু বগা তপিনাখন দেখি চাগৈ তেওঁৰ মৰম লাগিল ৷ মোক এক মিনিট বুলি মোৰ ওচৰলৈ গৈ মোৰ তপিনা দুখন ধুনীয়াকৈ পিহি দিলে ৷ পোকৰৰ ফুটাটো আঙুলি এটাদি খেদেলি দিলে ৷ মোক পিছফালৰ পৰা সাবতি ধৰি মোৰ গালত চুমা খাই ক'লে সময় থাকিলে আকৌ খালো হৈ তোক ৷ যা এতিয়া ওলা তোৰ ঘৰৰ মানুহে চিন্তা কৰিব ৷ মই মুতিব গ'লো ৷ বাথৰুমত বেঙেনাটো আগৰ জাগাতে আছিল ৷ উলিয়াই আকৌ শুঙিলো ঃ বাৰি দাং খাই গ'ল ৷ মুখহাত ধুই ওলাই আহিলো ৷ মেম ৰখি আছিল ইমান ধুনীয়া লাগিছিল তেতিয়া ৷ মই মেমে দেখাকে মোৰ বাৰিদাল লাৰি দিলো ৷ মেমে ক'লে হব আৰু পাগল কৰিব নালাগে মোক ৷ এতিয়া সময় নাই ৷ মই ক'লো প্লিজ মেডাম প্লিজ এবাৰ ৷ এইবুলি মেমৰ লাউহেন পিয়াহ এটা টিপামাৰি ধৰিলো ৷ মোৰ বাৰি তেতিয়া দাং খাই আছে ৷ মেমৰ ওঠঁত মোৰ জিভাখন সোমাই দিলো ৷ উপাই নাপাই তেওঁ জিভাখন অলপ চুহি ক'লে " ঠিক আছে জল্দি কৰ ৷ ঠিয়ই ঠিয়ই কৰ কালি ভালকৈ ()কৰিবি ৷" এইবুলি তেওঁ টেবুল এখনত হাতেদি ভেজা দি মেখেলা চাদৰ সাৱধানে উজাই নি ককালঁৰ ওপৰত তুলি দিলে ৷ কি প্ৰকান্ড তপিনা ৷ মই পেন্টিটো তললৈ নমাই দিলো ৷ পোকৰৰ ফুটাতো জলমলাই উঠিল ৷ মই বুছৰ ফুটাতোত এটা আঙুলি ভৰাই দি ঘটালি দিলো ৷ গৰম গৰম ফুটা ৷ মই বাৰিদাল ধৰি বুছৰ ফুটাত হেচি দিলো ৷ একে হেচাতে গোটেইদাল সোমাই গ'ল ৷ মেমে আহকৈ উঠিল ৷ তেওঁ কতিখন পিছফালে ঠেলি ঠেলি দিয়ে ৷ কিছুসময় এনেকে মাৰোতেই মোৰ পানী গ'ল ৷গোটেইবোৰ তেওঁ বুছৰ ভিতৰত পেলালো ৷ তাৰপিছত উলাই আনিলো ৷ গৰগৰকৈ বুছৰ পৰা মোৰ মালবোৰ ওলাব ধৰিলে ৷ তেওঁ এখন গামোচা দি সেইবোৰ মচি গডৰেজটো খুলি তাৰপৰা stayfree এটা উলিয়াই পেন্টিটোত লগাই পিন্ধি ল'লে ৷ সেইটো কিয় ল'লে সোধাত ক'লে " তই যিসোপা মোৰ ভিতৰত পেলালি সেইবোৰ ওলাই থাকিব ৷" এইবুলি মোক সাবতি লৈ চুমা খালে ৷ আৰু ক'লে মোক সদাই দিবিনে ৷
    এইদৰে মই মোৰ জীৱনত প্ৰথমবাৰ বুছৰ সোৱাদ ল'লো এজনী আদবয়সীয়া মহিলাৰ লগত ৷ তাৰ পিছদিনাও মেমক চুদিছিলো ৷ সেইদিনা মেম চোদাবলৈ ৰেডী হৈয়ে আছিল ৷ অকল মাত্ৰ নাইটি এটা পিন্ধি ৷ না ব্ৰা না পেন্টি ৷ মই যোৱাৰ লগে লগে তেও ছোফাখনত বহি ভৰি দুটা মেলি ছোফাত উঠাই নাইটিতো দাঙি দিলে ৷ "কালি লেপৰ তলতহে খাইছিলি ল' এতিয়া পোহৰত খা" - মেমে ক'লে ৷ মই তেওঁৰ কৰঙন দুটাৰ মাজত আঠুকাঢ়ি ল'লো ৷ এই প্ৰথম পোহৰত দেখিলো তেওঁৰ বুছখন ৷ মোটা মোটা কৰঙনৰ মাজত এসোপা জংঘল ক'লা বালৰ তাৰ মাজত বুছখন ৷ ক'লা পাপৰি দুটা মেলখোৱা মাজেদি ফুটাতো ৷ তাৰ তলত পোকৰৰ ফুটাতো ৷ বালবোৰ পোকৰৰ ফুটালৈ আছে ৷ তেওঁ ক'লে- " কি চাই আছা ? হাতেদি নোমবোৰ গুচাই লৈ চেলেকি দে আৰু এটা আঙুলি ফুটাত ভৰাই থাক মাজে মাজে পিছফালৰ ফুটাত সোমাই দিবা" ৷ এইদৰে আৰম্ভ হ'ল ৪৫ বছৰীয়া মেডাম আৰু মোৰ দীঘলিয়া চোদন যাত্ৰা ৷ সেইসময়ত মোৰ বয়স আছিল ১৪ বছৰ ৷ মই মোতকৈ ৩১ বছৰে দাঙৰ এজনি মাইকীৰ বুছত বহুদিন মজি আছিলো ৷ সেইবাবেই এতিয়াও আদবয়সীয়া তিৰোতা দেখিলেও মোৰ বাৰি উঠি যাই ৷ মেমক তাৰ পিছত বহুবছৰ চুদিছিলো ৷ মেম বুঢ়ী নোহোৱালৈ ৷ তেওঁ ৰিটায়াৰ হোৱাৰ পিছতো মই তেওঁৰ ঘৰত গৈ তেওঁক চুদিছিলো বাইহাটা চাৰিআলিত গৈ ৷ সেইবোৰ ()বেলেগ কাহিনী ৷
    সেইদিনাও মই টিউচনৰ পৰা ঘুৰি আহোতে সন্ধিয়া হৈছিল ৷ ছোফাখনতে মেম নাঙঠ হৈ শুই গৈছিল মই গুচি আহোতে ৷ আবেলিৰ পৰা ৩ ঘন্টাত মেমক ৪ বাৰ চুদিছিলো ৷ এবাৰ তেওঁৰ মুখত এবাৰ তেওঁৰ কতিত আৰু দুবাৰ বুছত মাল পেলাইছিলো ৷ সেইদিনা মোৰ বহুত দুর্বল দুর্বল লাগিছিল ৷ এবাৰ মেমে তেওঁৰ বুছৰ পৰা ওলোৱা আঠাবোৰ মোৰ মুখতে এৰি মোক খাব কৈছিল ৷ তেওঁও এবাৰ মোৰ ফেডা খাইছিল ৷
    মই গৈ পোৱাৰ লগে লগে তেওঁ নাইটিতো দাঙি ছোফাত বহি বুছখন মেলি দিছিল মোক খাবলৈ ৷ ঠিক তেনেকৈ যেনেকৈ মোৰ মায়ে বহুদিনৰ মুৰত দেউতা আহিলে ৰাতি দাঙি দিয়ে ৷ দিনৰ পোহৰত মেমৰ নাঙঠ বুছখন দেখি মোৰ বাৰি জপিয়াই উঠিছিল ৷ মেমৰ বুছ খাই থাকোতে মই পেন্ট খুলি মোৰ বাৰিক মুকলি কৰি দিছিলো ৷ মেমৰ বুছৰ ৰস আৰু পোকৰৰ গোন্ধে মোৰ বাৰিক টনটনীয়া কৰি দিছিল ৷ মাজতে তেওঁ ছোফাৰ ওপৰতে আসনটো সলাই ল'লে ৷ এইবাৰ তেওঁ ছোফাত আঠুকাঢ়ি লৈ মস্ত পোকৰখন মোৰ মুখৰ আগত লগাই দিলে ৷ এইবাৰ তেওঁৰ বুছখন চুহি দিউতে মোৰ নাকটো ঠিক পোকৰৰ ফুটাটোত হেচা যাই ৷ এটা উতকট গন্ধ পাইছিলো ৷() কিন্তু পিছলৈ সেই গোন্ধটো ভাল লগা হৈছিল ৷ আনকি বহুদিন তেওঁৰ পোকৰৰ সেই গোপন ফুটাটোত জিভাও ভৰাই দিছিলো ৷ তেওঁ নিজে দুহাতেৰে তপিনাদুখন বহলাই ধৰে ৷ সেইদৰে কিছুসময় বুছখন চোহাৰ পিছত তেওঁ ক'লে " দে এতিয়া তোৰ দাল মোৰ তাত সোমাই দে " ৷ মেমে ছেক্স উঠিলে মোক তই তই কে মাতে ৷ মইও ছোফাখনত এখন ভৰি উঠাই লৈ মোৰ লকলকাই থকা বাৰিদাল একে হেচাঁতে মেমৰ বহল বুছত ভৰাই দিলো ৷ পোৰপোৰাই সোমাই গ'ল ৷ আস কি যে মজা কোমল কোমল এসোপা বোকাত হে যেন ভৰাইছো ৷ ৰসে চপচপীয়া আৰু মোৰ থু ৰে কোমল হৈ থকা বালবোৰৰ মাজেদি মোৰ বাৰি আপদাউন হৈ আছিল ৷ ইফালে তেওঁৰ মুখত জহৰা কথা আৰম্ভ হৈ গৈছিল ৷ "আহ আহ কৰ কৰ পুৰা হেচিঁ দে কেলা ৷ তোৰ সৰু হ'লেও জোৰ আছে ৷ মজা লাগিছে ৷ কেতিয়াবা ইমান ছেক্স উঠে বাল লেংতা হৈ কলেজত যাব মন যাই ৷ টেবুলত বুছ মেলি বহি শিকাম ৷ ল'ৰাবোৰক বাৰিবোৰ উলিয়াই থব দিম ৷ আহ কি মজা ৷ দে আৰু উঠাই উঠাই দে ৷ আঙুলি এটা পোকৰত ভৰা ৷ দুফালেদি ছোদ মোক ৷" এইদৰে মেমক গৰুচোদন দিলো ৷ অলপ পিছত তেওঁ মোৰ ওপৰত উঠি লৈছিল ৷ নাইটিতো গাৰ পৰা খুলি দলিয়াই দি ডাবহেন পিয়াহ এটা মোৰ মুখত হেচি হেচি ভৰাই দিছিল ৷ আৰু নিজে মোৰ গোটেই দাল বাৰি গুৰিলৈ বুছত সোমাই ৰামঠাপন দি আছিল ৷ মই আৰু ৰাখিব নোৱাৰিলো ৷ তেওঁৰ বুছত মই পানি উলাই দিলো ৷ দুইটাই উঠি গৈ বাথৰুমত ধুই আহিলো ৷ মোক গাখিৰ ()খাব দিলে ৷
    এনেকৈ সদাই মেমে কৰাৰ পিছত মোক গাখিৰ খাব দিয়ে ৷ কেতিয়াবা তেওঁ গাখিৰ নিজৰ মুখত লৈ মোৰ মুখত ঢালি দিয়ে ৷ মই চেলেকি খাওঁ ৷ তাৰ পিছত তেওঁ মোক পোকৰ মাৰিব দিলে ৷() ছোফাতে তেওঁ হাতদুখনেদি ভেজা দি তপিনাখন দাঙি ধৰিলে ৷ মই বাৰিদাল তেওঁৰ পোকৰৰ ফুটাতোত ফিট কৰি লৈ হেচাঁ মাৰি দিওতে সোমাই গ'ল() গোটেদাল ৷ টাইত আৰু গৰম গৰম আছিল পোকৰৰ ভিতৰফালে ৷ তেনেকে প্ৰায় ২০ মিনিট মান মেমক কতি মাৰিলো ৷ ইমান মজা দিয়ে ()তেওঁ পোকৰখন হিলাই হিলাই ৷ মজা পাই পোকৰতে মাল পেলালো ৷ তেওঁ মোক ধুই আহিব কৈ নিজে ছোফাত কতি ওলোটাই শুই থাকিল ৷()
    এবাৰ মেমৰ গিৰিয়েক আহিছিল ৷ তেতিয়া তিনিদিন মই কৰিব পৰা নাছিলো ৷ এদিন টিউচন কৰি থাকোতেই মোক হাত মাৰি দিছিল ৷ গিৰিয়েক শুই আছিল ৷ তেওঁ গামোচা এখনেৰে মচি দিছিল ()মালবোৰ ৷ মই তেওঁ পিন্ধা পেন্টিতো লৈ আহি ঘৰত শুঙি শুঙি আকৌ হাত মাৰিলো ৷ মেমৰ বুছৰ গন্ধটো মাদকিয় আছিল ৷ কেতিয়াবা মেম ()বিছনাত শুই থাকে মই তেওৰঁ মেখেলাৰ তলত সোমাই তেওৰঁ বুচখন খাই থাকো ৷ তেওঁ ভৰি দুখন মেলি থয় ৷ তেনেকৈয়ে তেওঁ মালপানি এৰে ()৷ মই খাও ৷

    (Visited 7,855 times, 105 visits today)
     
Loading...
Similar Threads Forum Date
এরকম চোদন কেউ আমাকে চোদেনি bangla Chodar Golpo Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Today at 1:50 PM
চোদনখেকো হয়ে উঠছে Bangla Choti Golpo Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প May 17, 2017
বান্ধবি গুদের রস এর জ্বালায় চোদনবাজ খানকি - [Part 1] Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Apr 10, 2017
চোদনের পর প্রেম Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Feb 26, 2017
আদিম চোদন Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Dec 22, 2016
প্ৰিয়মৰ লগত চোদনৰ মজা. Assamese sex stories Dec 6, 2016

Share This Page