মতা এটা আনি গিডা খন পাতি দিবি :: Assamese New Sex Story

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, May 8, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    115,167
    Likes Received:
    2,113
    http://raredesi.com দুয়োজনী একেখন কলেজতে নাম লগাই মেচ কৰি আছিলো । তাত আমাৰ প্ৰথম চিকাৰ আছিল পিচিও এটাৰ মালিক । তেতিয়া মবাইল নাছিল । আমি পিচিও এটাৰ পৰা ফোন কৰো ঘৰলৈ ..বন্ধুলৈ । এবাৰ মোৰ বহুত বাকী হৈ গৈছিল । ৰেষ্টোৰাত খাই বৈ ষ্টাইল কৰি ঘুৰি ফুৰোতেই ঘৰৰ পৰা পঠোৱা পইচা শেষ হৈ থাকে । মালিকটোৰ আগত লাজো পাইছিলো বাকী কৰি কৰি । এদিন পইচা দিয়া অলপ দেৰি হ'ব বুলি কওঁতে ক'লে.. নিদিলেও হব.ওচৰলৈ মাতিছিল.নিৰ্জন দুপৰীয়া । কোচত বহি দিছিলো ডেকা মালিকটোৰ । মোৰ তপিনা আৰু স্তন তাৰ হাতৰ খামোছত প্ৰাণ পায় উঠিছিল । জীপাল হৈ পৰিছিল যোনীখন তেওঁৰ আঙুলিৰ মৰমত.পেণ্টিটো খহাই দিছিলো.সি শুঙি শুঙি চেলেকি দিছিল.. মই আঠুকাঢ়ি মুখত লৈছিলো চহৰীয়া ডেকা ল'ৰাৰ উথ্থিত যৌনাংগ. অলপ পাছত তেওঁ দোকানৰ ছাটাৰখন পেলাই দিছিল.মই চুৰিডাৰৰ পেণ্টটো আৰু পেণ্টিটো খুলি টেবুলখনত ভেজা দি বেকাহৈ দিছিলো..নিতম্ব আৰু স্তনহাল পিহি দি সি পাছফালৰ পৰা মোৰ ভিতৰত প্ৰৱেশ কৰিছিল.মই দুখ পোৱাৰ অভিনয় কৰিছিলো..বেচেৰাই সচাঁ বুলি ভাবি বাৰিডাল উলিয়াই নিব ধৰোতে মই লাহে লাহে কৰিব কৈ পাতি দিছিলো নিজকে.. দহ মিনিট মান পাছত মোৰ তপিনা দুটা চুই চুই মোৰ গাতে উলিয়াই দিছিল । ৰাতি জোনালীক কওঁতে বিৰাট ফুৰ্ত্তি পাইছিল.তাইও পিচিওটোত বাকী কৰা আৰম্ভ কৰিছিল.. সি আমাক আৰু দুজনমান বন্ধুৰ লগত চিনাকী কৰি দিছিল. পাৰ্টি কৰিছিলো এদিন ৰাতি । দহটা ল'ৰা আৰু আমি দুজনী । পাছদিনা আমি দুয়োজনীয়ে খোজ কাঢ়িব পৰা নাছিলো । সমগ্ৰ শৰীৰত দাঁতৰ কামোৰৰ দাগ । দহটা ডেকা ল'ৰাৰ বীৰ্য্য দি ৰাতি গা ধুইছিলো । এটাই চখতে মোৰ চকুত উলিয়াইছিল, আন এটাই নাকৰ ভিতৰত ..কোনোবাই মুখত.। জোনালীৰো একে অৱস্থা । পইচাৰ অভাৱ নোহোৱা হৈছিল দুয়োজনীৰে । তেতিয়া আজিকালিৰ নিচিনা ইমাৰ্জেন্সি টেবলেট নাছিল.। দুয়োজনী এদিন বোৰ্খা পিন্ধি গৈ চিভিল হস্পিটেলৰ পৰা এসোপা মালা-ডি লৈ আহিছিলো. । দুবাৰ নে তিনিবাৰ এবৰ্চন কৰাইছিলো.পইচাৰ অভাৱ নাছিল আমাৰ ।তাৰ পাছত মোৰ ঘৰৰ পচন্দত বিয়া হৈ গৈছিল, জোনালীয়ে নিজেই ভাল চাকৰি কৰা এটাক ফচাই বিয়া হৈ গৈছিল । আৰু বিয়াৰ পাছত আজিয়েই আমাৰ দেখা-দেখি ।
    দুদিনমানৰ পাছত জোনালীৰ লগত ফোনত কথা পাতি গম পালো তাই বিয়াৰ পাছতো এডভেন্সাৰ পূৰাদমে চলাই আছে । মোকো মাতিলে । কিন্তু মোৰ নিমাখিত হাজবেন্দক থগিবলৈ ভাল লগা নাছিল । বেচেৰা মোৰ কাৰণে পাগল । চেক্স কৰি এক্সতৃম সুখ দিব নোৱাৰিলেও সি গোলামৰ নিচিনাকৈ থাকে । যি কওঁ তাকে কৰে । আৰু সি কেনেবাকৈ গম পালে লাইফ শেষ হৈ যাব । এইবিলাক কথা জোনালীক কওঁতে তাই বিৰাট হাহিঁলে..ক'লে.. কেনেকৈ গম পাব গিৰিয়েৰে..আৰু সি বা টুৰত গৈ কি কৰে কি পাত্তা.. । আৰু তাক এনেকুৱা সন্দেহ কৰা দেখুৱাবি যাতে সি তই কাৰোবাৰ লগত কৰাৰ কথা ভাবিবলৈ সময়েই নাপায়. অনবৰত ভয় কৰি কৰি তাৰ মেৰুদন্ড বেঁকা হৈ যাব. । অৱশেষত এদিন এওঁ কেইদিনমানৰ কাৰণে টুৰত যাওঁতে মই ক'লো..ব'ৰ লাগিলে মই দুই এদিন জোনালীৰ লগতে থাকিমগৈ । ভালেই পালে এওঁ..মই তেওঁ বাহিৰত থাকিলে ফোনত যি হে কেতিয়া আহিবা, কেতিয়া আহিবা বুলি কামুৰি থাকো.
    জোনালীক মই যাম বুলি কওঁতে জপিয়াই উঠিল. ৰাতি থকাকৈ মাতিলে.নাজানো বদমাচ জনীয়ে কি প্লেন বনাইছিল.। অলপ ভয়ো লাগিছিল । বিয়াৰ পাছত এই প্ৰথম সাহ কৰিছো..। আগবেলাতে গৈছিলো..তাইৰ তালৈ.বাঃ কিছু ঘৰ বনাইছে সিহঁতে.আমিহে চাল্লা ফ্লেটত বন্দী হৈ থাকো । তাইক কওঁতে ক'লে..আমিও আগতে ফ্লেটতে আছিলো.এই ওচৰৰ মানুহজাকৰ যি হে চকু..কোন আহিছে কোন গৈছে. এতিয়া চিন্তা নাই । আগফালে লেংতা হৈ বহি থাকিলেও কোনেও নেদেখে.. চাহ-তাহ খাই তাই ক'লে.মোৰ তাত কাম কৰা মানুহ বাদ দি চব পাবি..সেইবিলাক ঝামেলা ৰখা নাই. পাৰ্ট টাইম এজনী মাতি সপ্তাহত দুই এদিন আৰু এওঁ থকা কেইদিন মাতি চাফা কৰাও ।তাৰ পাছত তাই পাৰ্লাৰলৈ লগ ধৰাত ক'লো মই ভাই বেছি পইচা অনা নাই..তাই ক'লে..আৰে বুদ্ধু ..তোৰ মোৰ দৰে মাইকীৰ পইচাৰ কি চিন্তা.. চালা.মতা এটা আনি গিডা খন পাতি দিবি..কুকুৰৰ নিচিনাকৈ চেলেকিও দিব.পইচাও দিব..ব'ল আজি মই নিম.. জোনালী এতিয়াও ইমান বেপেৰোৱা হৈ আছে..পাৰ্লাৰত দুইজনী মিলি বাৰ হেজাৰ মান হ'ল.ফুল বডি মেচাজ ৰ পৰা আদি কৰি চব কৰালো.। ঘুৰি আহি জোনালীয়ে ক'লে. কেলা ইমান পইচা দি গাটো ভাল লগাই আহিছো.ৰাতি দেখিবি.মাৰোৱাৰীয়ে দকচি খাই গাৰ বিষ কৰি মালপানী দি ফেচিয়েল কৰাইছে..। ছিঃ ইমান অসভ্য তাই.. তাৰ পাছত তাই ক'লে.অ' তোক এটা কথা সোধাই নাই..আজি ভেজ খাবি নে নন-ভেজ খাবি. মই ক'লো.তই আজি কালি ভেজিটেৰিয়ান হ'লি নেকি.. তাই জোৰত হাহিঁ ক'লে.ঐ বেঙী.তোক বাৰীৰ কথা সুধিছো. মাৰোৱাৰী খাবি নে পাঞ্জাবী খাবি.মোৰ দুটা মক্কেল আছে. মই ক'লো.ধেইত.বাল.মই কেনেকৈ জানিম..তই যি খাৱ খাবি..ভাই.মোৰ ভয় লাগে আজিকালি তাই ক'লে. আইঐ দেহি.আমাৰ সতী সাৱিত্ৰীজনীক চোৱা..মই যেন তাইৰ শাহুৱেকজনীহে ..ভাৰ্জিন চেলাবলৈ আহিছ বুলি মোৰ তপিনাদুটা খামুছি ধৰিলে.. মই বহুদিনৰ মূৰত তাইৰ পৰশ পাই ইমচনেল হৈ সাৱটি ধৰি চুমা খাই বিচনাত পেলাই ল'লো. তাইৰ শাড়ীখন খুলি পেটিকোটতো দাঙি গিডাখন মোহাৰি দিলো.. উগ্ৰ গোন্ধাই থকাত মুখ লগাবলৈ ভাল লগা নাছিল.তাই ক'লে.আজি তোৰ কাৰণে মাৰোৱাৰীটোকে মাতো দে.. ভাল পাবি.. তাৰ বাৰিডাল মস্ত যদিও মানুহটো বিৰাট কেয়াৰিং. পাঞ্জাবীটো মাতিলে দিনতে এনেমা লৈ পোকৰত তেল লগাই থ'ব লাগিব..সি কৰিলে দুদিনমান খোজ কঢ়াটো বাদেই হাগিবও নোৱাৰিবি.. এনেও তোৰ যিডাল থেলথেলীয়া পোকৰ..তোক দেখিলে সি পাৰিলে পোকৰত গোটেই মানুহটোৱেই সোমোৱাৰ ধান্দা কৰিব.. জোনালীৰ কথাবোৰ শুনি ভয়হে লাগিছিল.অনাগত ৰাতিটোৰ কথা ভাবি.. আমি বাহিৰত খাইয়েই আহিছিলো.গা-চা ধুই দুইজনী ফ্ৰেচ হৈ সাৱটা-সাৱটি কৰি চুমা খাই আছিলো. মোৰ মাজে মাজে ভাব হয়.মই জোনালীক ভাল পাওঁ বুলি.ইমান ভাল লাগে তাইৰ শৰীৰৰ গোন্ধ.বহুদিনৰ মূৰত তাইৰ যোনীখন চেলেকি দিলো..ভাল লাগিল..তাইৰো লাগিছিল ছাগৈ.. তাইৰ পোকৰৰ ফুটাতো মস্ত ডাঙৰ দেখি আচৰিত হৈ গলো । তাইক সোধাত ক'লে. পাঞ্জাবীয়ে পালে তোৰটোও এনেকুৱাই হৈ যাব .. মই যাঃ বুলি কৈ ফুটাটোত জিভাখন লগাই দিলো । এসময়ত তাই ক'লে.আহ অলপ শুই লওঁ..ৰাতি সোনকালে শুবলৈ নাপাবি. তাইৰ মাংসল দুবাহুৰ মাজত সোমাই নোমহীন কাষলতি তলৰ গোন্ধটো নাকত লৈ সন্ধিয়ালৈকে শুলো..
    সাতটা মান বজাত জোনালীয়ে তাইৰ মাৰোৱাৰী মালটোক ফোন কৰি কেইটাত আহিব সুধি মই থকাৰ কথা ক'লে..ভাল গিফট দি পটাব পাৰিলেহেনো মোকো কৰাৰ চাঞ্চ পাব পাৰে.. ফোনথৈ ক'লে.ৰেডি হ.সি সোনকালে আহিম বুলি কৈছে.তোক দেখাই তাক চাৰপ্ৰাইজ দিম বুলি ভাবিছিলো.কিন্তু তই তেতিয়া বেঙেনা খাব লাগিব..এতিয়া ভাল গিফট আনিব তোক পটাবলৈ..পইচা দিলেও না নকৰিবি..ই অৱশ্যে দামী গিফটেই দিয়ে. আমাৰ পাঞ্জাবীসোণেহে গিফট কিনিব নাজানে.. এজাপ পইচা দিয়ে..তোৰ পোকৰ দেখিলেতো সি পাগল হৈ যাব. ভয় লাগিছিল মোৰ.তাইক ক'লো..এই বিলাকে পিছত ব্লেকমেইল কৰে যদি আৰু বেমাৰ চেমাৰ আছে যদি. জোনালীয়ে হাহিঁ পেলাই ক'লে. দুইটা ফেমিলীৱালা মানুহ..ঘৈনীয়েকহঁতকো ভালকৈ চিনি পাওঁ.কি ব্লেকমেইল কৰিব.দুইটাকে মোৰ পেচাব খাই পোকৰ চেলেকি থাকোতে কেমেৰাত ৰেকৰ্ডিঙ কৰি থৈ কৈ থৈছো.. কিবা গৰবৰ কৰিলে চিধা ঘৈনীয়েকহঁতক দেখাই দিম বুলি। আৰু সিহঁত আমাতকৈ ভাল ঘৰৰ..বেমাৰ-চেমাৰ নাই দে.তই চিন্তা নকৰিবি.
    গা-চা ধুই ৰেডি হ'লো..অলপ পাছত শকত আৱত বগা মাৰোৱাৰী জন আহিল.জোনালীয়ে গেট-চেট বন্ধ কৰি আহি তাৰ লগত ড্ৰয়িং ৰুমত বহি অলপ কথা পাতি মোক মাতিলে. বহুদিন এইবিলাক নকৰাত মোৰ লাজো লাগিছিল সচাকৈ । গৈ দেখিলো জোনালী তাৰ কোচত বহি আছে.তাৰ হাত তাইৰ উৰুত বগাই আছে. মোক দেখি সি সসম্ভ্ৰমৰে থিয় হৈ ভাবীজী ভাবীজী বুলি নমস্কাৰ দি বিগলিত হৈ পৰিল । ভঙা অসমীয়াত মোৰ ৰুপৰ প্ৰশংসা কৰি কলে. আপুনালোক আচামিজ মাইকী মানুহ বিলাক ইমান চুন্দৰ.দেখিলেই মনটো কিবা ভাল লাগি যায়.. দিলৰ ধৰকন বাঢ়ি যায়..। মই থিয় হৈ থকাত ক'লে.. আহক না..বহক.. আপনি না বহিলে মই কি ৰকম বহিব পাৰিম. জোনালীয়ে তাৰ কাণত কিবা এটা কোৱাত.. সি কিবা পেকেট দুটা উলিয়াই এটা মোক দি আনটো তাইক দিলে..জোনালীয়ে লগে লগে খুলি পেলালে দুইটা ..বাঃ..মোক গল্ডৰ নেকলেচ এডাল দিছে আৰু তাইক মস্ত ফোন এটা.. জোনালীয়ে নেকলেচডাল তাৰ হাতত দি মোক পিন্ধাই দিব ক'লে.সি ক'লে..ভাবীজী ইমান দূৰত থাকিলে মই কি ৰকম পিন্ধাম.মই ওচৰ চাপি গ'লো. সি একাষে জোনালীক বহুৱাই মোক কোচত বহুৱাই লৈ নেকলেচডাল পিন্ধাই দিলে.বিৰাট লাজ লাগিছিল..তপিনাত কঠিন কিবা এটাই খোচা যেন লাগিছিল. লাজত চকুদুটা মুদি দিছিলো...জোনালীয়ে তাৰ মুখত চুমা খাই আছিল আৰু তাৰ হাতদুখন মোৰ ব্লাউজৰ ভিতৰত সোমাবলৈ চেষ্টা কৰি আছিল.মই হুককেইটা খুলি দি হাত দুখন বিচৰণ কৰিব দিলো মোৰ কোমল বুকুত । স্তনদুটা টিপি টিপি সি পেটিকোটৰ খোচনিৰ পৰা শাৰীখন উলিয়াই খুলি পেলালে. মই মাত্ৰ স্লিভলেচ ব্লাউজ আৰু পেটিকোটটোৰে সৈতে তেওঁৰ কোচত. মোৰ হাত এখন ডাঙি লৈ কাষলতি তলটো চেলেকি চেলেকি ক'লে .. আপনালোক মাইকী বিলাকে পেটিকোট আৰু ব্লাউজ পিন্ধি থাকিলে ইমান মৰম লাগে. খাই পেলাম যেন লাগে. তলত বাৰিডালে বেছি দিগদাৰী কৰিবলৈ ধৰিছিল.তেওঁ মোক থিয় কৰাই পেটিকোটতো দাঙি মুখখন ভিতৰত ভৰাই চেলেকাত লাগিল..সুৰসুৰণি হোৱাত মই হাহিঁ হাহিঁ গাটো জোকাৰি আছিলো মাৰোৱাৰীৰ মুখখন আতৰাবলৈ.তেওঁ ককালত খামোচ মাৰি ধৰি লৰচৰ কৰিব নোৱাৰা কৰি চেলেকি দিলে. হঠাৎ জোনালীৰ গিৰিয়েকৰ ফোন অহাত তাই আমাক মনে মনে থাকিবলৈ কৈ কথা পতাত লাগিল..প্ৰথমতে আতৰি গৈছিল..মই অকলে পাই মানুহটোক পেটিকোটৰ ভিতৰৰ পৰা উলিয়াই আনি পেণ্ট আৰু জাঙিয়াটো খুলি দিলো. অহ মাই গড..মানুহৰ বাৰি ইমান ডাঙৰ হব পাৰে বুলি সপোনতো ভবা নাছিলো. ঘোড়াৰ বাৰি দেখিছিলো এদিন. বাপৰে মাৰোৱাৰীটোৰ বাৰিদালো তেনেকুৱাই. সেইডাল হাতেৰে চুই ভাবিলো ভিতৰত সুমুৱালেবুচ ফালি পেলাব ছাগৈ.সি মোৰ হাতত ঘঁহাই আছিল. জোনালী ওচৰত নথকাত মই পকাত বহি ওঠত লগাই চালো..সি ছোফাত বহি বাৰিডাল মুখত ঘঁহি ভৰি এটাদি মোৰ বুচখনত হেচি দিলে.সেইখন লাহে লাহে পেৰপেৰীয়া হৈ গৈছিল. মই লাহে লাহে গৰম বাৰিডাল মুখৰ ভিতৰত ভৰাই লৈছিলো..বাপৰে গোটেই মুখখন মেলি দিলেহে সেইডাল ভালকৈ চুপিব পাৰি.মই মস্ত টুপলিটোকে চেলেকি আছিলো.অলপ পাছত জোনালী কথা পাতি পাতি চোফাৰ হেন্দেলদালত বহি ভৰি এটা মেলি মানুহটোৰ মুখত তলুৱাখন হেচি ধৰিলে.মানুহটোৱেও বাধ্য কুকুৰৰ নিচিনাকৈ জোনালীৰ ভৰিটোত ধৰি তলুৱাখন চেলেকি দিলে.. ইফালে মই তলৰ পকাত বহি তাৰ বাৰিডাল মুখত লৈ আছিলো. জোনালীয়ে নিজে সেইবিলাক কৰি কৰি গিৰিয়েকক দম দি আছে.. 'কাৰ ঘৰত ভাত খাব গৈছা. ৰাতি বেলেগৰ ঘৈনীয়েকে ৰন্ধা ভাত নাখালে টোপনি নাহে নেকি. টেলেকা-টেলেক কৈ চাই নাথাকিবা কিন্তু. কিবা উল্টা-পুল্টা কৰিলে জানাই নহয় মোক. চৰত গাল ফালি যাব.' কথা পাতি পাতি তাই মানুহটোৰ মুখখন টানি নি বুচত হেচা মাৰি ধৰি মোৰ ফালে চাই চকু টিপিয়াইছিল..অলপ সময় গিৰিয়েকক ভাল হৈ থাকিবলৈ উপদেশ দি ফোনটো থলে । মই শুধিলো. তই নিজে এইবিলাক কৰি তাক দম দি আছ.তাই ক'লে. এই মতা বোৰক কন্ট্ৰোলত ৰাখিব লাগে. তাৰ এতিয়া গোটেই ৰাতিটো উচ-পিচ কৰি থাকোতেই যাব মই বেয়া পাইছো বুলি. মইও যে কাৰোবাৰ লগত শুব পাৰো সেই কথা ভাবিবলৈ তাৰ সময়েই নহব .. চাওঁ মই অলপ কৰি লওঁ .তাৰ পাছত গোটেই ৰাতি তহঁতে যি কৰ কৰিবি.
    মাজতে তিনিও বিয়াৰ খালো...জোনালীয়ে চুদাই থাকোতে মুতি পেলালে চোফাতে. মোৰো গতি তেনেকুৱা হয় বুলি সিহঁতে কৰি থাকোতেই পেচাব কৰি গাটো পটককৈ ধুই আহিলোগৈ. কিন্তু কি লাভ.আহিয়েই জোনালীৰ মুত আৰু যৌনৰস লাগি থকা গিডা চেলেকিব লগা হ'ল. তাইৰ হৈ গৈছিল. মাৰোৱাৰী ভাইয়াও অলপ ভাগৰিছিল. মই কৰাৰ আগতে জোনালীৰ ৰসেদি লেতেৰা পেতেৰা হৈ শুই থকা বাৰিডাল চুপি জগাই ল'ব লগা হ'ল. অ' মা..সেইডাল যেতিয়া যোনীত সোমাইছিল মই চিঞৰি চিঞৰি উলিয়াই দিব কৈছিলো.. সিহঁতে হাহিঁছিল.. তাৰ হয় মানে মই লেবেজান হৈ পৰিছিলো.বুচত বিৰাট বিষ.. আৰু ষাড়গৰুৰ নিচিনাকৈ সি এসোপা ডাঠ বগা আঠা পানী আমাৰ দুইজনীৰ মুখত উলিয়াই দিছিল. আমি পকাত লেংতা হৈ শুই তাৰ গাইৰ নিচিনাকৈ সেইসোপা খাবলৈ অৰিয়া অৰি কৰিছিলো.. সি মোৰ গাতে মূতি দিছিল অলপ পাছত.বিষাই থকা যোনীখনত গৰম গৰম পেচাব লাগোতে ভাল লাগিছিল. কিন্তু জোনালীৰ খঙ উঠিছিল .কাৰ্পেটখন ভিজাই পেলোৱাত.পাছত গোন্ধাব বুলি তাক গালি পৰাত বেয়া লাগি মইযে পিছদিনা ধুই দিম বুলি কৈছিলো । তাই ৰাতিপুৱা তাইক নজগাবলৈ কৈ সৰু বিচনা এখনত অকলে শুইছিল. আমি ডাঙৰ বিচনা এখনত বেলেগে শুলো..সি গাধুই লৈছিল.মইও । ৰাতিপুৱা.লেংতা পেংতা পেটুৱা মাৰোৱাৰীক কুছিমুছি শুই থকা দেখি মৰম লাগি গৈছিল..তললৈ গৈ পাছফালে তাৰ পোকৰ আৰু বাৰিৰ মাজৰ অতি স্পৰ্শকাতৰ জেগাখিনি চেলেকি দিছিলো..সি সাৰ পাই পোকৰটো মোৰ ফালে বেকা কৰি দিছিল.. বিৰাট ভাল পাইছিল সি ৰাতিপুৱাই তেনেকুৱা কৰা কাৰণে.. সি ভৰি এটা দাঙি মোৰ মুখখন মাজত ভৰাই কৰঙনত চেপা মাৰি ধৰিছিল দুখ নোপোৱাকৈ .মই বাৰিডাল মুখত লৈ পূজা আৰম্ভ কৰিছিলো.. সি বিচনাৰ তলৰ পৰা খেপিয়াই খেপিয়াই মানী বেগটো উলিয়াই এহেজাৰটকীয়া নোট কেইখন মান মোৰ মুখৰ আগত ঘুৰাই হাতত গুজি দিছিল.নালাগে বুলি কৈছিলো.. সি ক'লে. ৰাখ..বিজনেচ মেন হু মে'. চুবহ চুবহ ৰান্দ কি উধাৰী নেহি খাউংগা.. অউৰ তু ভি চুন. কভী ভী হাত আয়ে লক্চমী ক' ঠুকৰাণা মত. সি মোক অকলে পাই ৰেন্দীৰ নিচিনাকৈ ব্যৱহাৰ কৰিছিল.জোনালী ওচৰত থাকিলে ভাবীজী ভাবীজী কৈ তেলাই থাকে.যাঃ..মইতো ৰাতিয়েই তাৰ ৰেন্দী হ'লো.এতিয়া সি মোক যি কয় কৈ থাকক..মাজে মাজে তাৰ লগত শুবলৈ পালেই হ'ল. অলপ দেৰি চোপাই সি মোক চাহ বনাবলৈ ক'লে.চাহ খাই গা ধুই গ'লগৈ. মই আকৌ শুই থাকিলো.জোনালীও শুই আছিল.
     

Share This Page