ফাৰুক দোকানি :: Assamese New Erotic Stories 18+

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Dec 11, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    115,167
    Likes Received:
    2,113
    http://raredesi.com আমাৰ গাওঁৰ এজন দোকানি আছিল ৷ নাম ফাৰুক দোকানি ৷ মুছলিম, বিয়া কৰোৱা নাই ৷ অকলে থাকে ৷ মাঁহতে তাৰ তাত অকলে যাব মানা কৰে ৷ কয় সি বোলে বদমাছ ৷ গাওঁৰ বহু ছোৱালিক লেতেৰা কৰিছে ৷ অলপ ডাঙৰ হওতে গম পালো সি এটা ৰামচোদাৰু ৷ যিকোনো বয়সৰ ছোৱালি মাইকিক সি কৰে ৷ কেতিয়াবা অকলে তাৰ দোকানত গ'লে সি লুঙিৰ ফাকেদি তাৰ লিংগটো দেখাই ৷ যেন সি গমে পোৱা নাই ৷ ক'লা মস্ত ৷ আগটো দাঠ ৰঙা ৷ মোক সি দুদিনমান চেষ্টা কৰিছিল ৷ তপিনাত ছুই দিয়ে ৷ মই খং কৰিলে একো নকয় ৷ এটা চকলেট দিয়ে ৷ এদিন দুপৰীয়া তাৰ দোকানত যাওতে সি মোক ভিতৰত মাতি নি ডাঙৰ চকলেট এটা খাব দি কয় "মোৰ কথা শুনিলে আৰু দিম" ৷ মই একো নোকোৱাত মোৰ দুইটা পিয়াহ ধুনিয়াকৈ মথি দিলে৷ মোক তাৰ লিংগটো লুঙিৰ ওপৰেদি লাৰিব দিলে ৷ ভয় লাগিছিল পিছত মুঠি মাৰি ধৰিলো ৷ মোটা কোমল আছিল মই ধৰি অগা পিছা কৰি দিউতে টনটনীয়া হৈ পৰিল ৷ সি লুঙিখনৰ ফাকেৰে সেইদাল উলিয়াই মোৰ হাতখন লগাই দিলে ৷ আগটো বিজল বিজল হৈছিল ৷ সিমোৰ তপিনাদুখন তাৰ মস্ত হাত দুখনেদি মোহাৰি আছিল ফ্ৰকৰ তলেদি ৷ সি মোক সদায় চকলেট দিম বুলি কৈ পেন্টিটো খুলি দিলে ৷ মোক তুল এখনত ভৰি এখন উঠাই দিব দি সি মোৰ আগত আঠু কাঢ়ি লৈ মোৰ ফ্ৰকৰ তলত তাৰ মুখখন সোমাই মোৰ নুনুখন জিভাদি চকলেট খোৱাদি খাব ধৰিলে ৷ এখন হাতেদি সি তাৰ লিংগটো মোহাৰি অগাপিছা কৰি আছিল ৷ ()মোৰ কতিখনো সি চেলেকি চেলেকি খালে ৷ অলপ পিছত মোক বেন্চ এখনত শুৱাই দি মোৰ ফ্ৰকটো ককাললৈ উদঙাই দি ভৰি দুখন ফাক কৰি ধৰিলে ৷ মোৰ বুছত তেতিয়া বাল গজাই নাছিল ৷ মোৰ বুছখন মেলি ধৰি ()তাৰ প্ৰকাণ্ড লিংগটো সোমাব চেষ্টা কৰিলে ৷ কিন্তু নোৱাৰিলে ইমান প্ৰকাণ্ড বাৰি মোৰ অকমানি ফুটাটোত নোসোমাল ৷ উপাই নাপাই সি মোক তাৰ লিংগটো চুহিব দিলে ৷() এবাৰ মুখত সোমাই মোৰ বমি আহি গ'ল ৷ তেতিয়া হাতেদি মাৰিব ক'লে ৷ মই তাৰ বাৰিদাল হাতমাৰি দি থাকিলো আৰু সি মোৰ বুছখন খাই থাকিল ৷() এবাৰ তাৰ লিংগদাল টিৰিং কৈ মাৰি মোৰ গালে মুখে পানি পানি কৰি দিলে ৷ মোৰ ঘিন লাগি বমি আহিল ৷ সি তাৰ লুংগিখনেৰে চব মচি আৰু এটা চকলেট দিলে আৰু কাকো নকলে আৰু দিম বুলি ক'লে ৷() ইয়াৰ পিছতো আৰু দুদিনমান এই খেলটো খেলিছিল ৷ মোৰ ফুটাত তাৰ দাল নোসোমালে ৷ এদিন সি মোৰ মুখত তাৰ পানি ওলাল আৰু জোৰকৈ মোৰ মুখত বাৰিদাল হেচি ধৰি থকাত মই সেইবোৰ গিলি পেলাব লগা হ'ল ৷ ঘৰত আহি খুব ব্ৰাছ কৰিলো আৰু কেতিয়াও যোৱা নাছিলো তাৰ দোকানত ৷

    (Visited 1,038 times, 364 visits today)
     

Share This Page