প্ৰিয়মৰ লগত চোদনৰ মজা.

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Dec 6, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    124,559
    Likes Received:
    2,116
    http://raredesi.com মোৰ নাম প্ৰিয়ম. এই ঘটনাটো মোৰ আৰু xkamini.com ৰ জৰিয়তে চিনাকি হৈ fb বান্ধবী হোৱা ভনিতাৰ লগত হোৱা ঘটনা. এই ঘটনাটো আহক ভনিতাৰ মুখেৰে শুনো.

    মোৰ নাম ভনিতা. বিয়া হোৱা 5 বছৰ হ'ল. এজনী ছোৱালীৰ মাক. ঘৰত মানুহ বুলিবলে ননদ, মই আৰু ছেৱালী জনী. এখেত চাকৰি সুত্ৰে প্ৰায়ে বাহিৰত থাকে. সেয়ে তেখেত অবিহনে ঘৰত অকলে সময়বোৰ পাৰ কৰিব লাগে. যাৰ বাবেই fb ত সময় অতিবাহিত কৰিব লগা হৈছিল. মাজে মাজে ফটো upload কৰো আৰু like আৰু cmnt ও বহুত আহে. তাৰ মাজত মোৰ ভাল লগা cmnt কৰা মানুহ জন হল প্ৰিয়ম. তাক লগ কৰাৰ সুভাগ্য পোৱা নাছিলো.

    হঠাত্ এদিন মুখামুখি হলো ননদ আৰু মই. সি গাড়ীখন ৰখাই মাত লগালে. ভনিতা. মই ঘুৰি চালো. পিছে ধৰিব পৰা নাছিলো. দেখাত বহুত ধুনীৰা লৰা. চালে চাই থাকিবৰ মন. সি কলে. মোক চিনি পোৱা নাই. মই প্ৰিয়ম. ফেচবুকত যে.
    মই কলো - অ পাইছো দিয়া. কত থাকা তুমি.
    প্ৰিয়ম - অলপ আগত. কৰবাত আহিছিলা নেকি?
    মই - অলপ বজাৰ কৰিব আহিছো ৰবা.
    প্ৰিয়ম - বলা অলপ চাহ খাওঁ আৰু কথা পাতো.

    মই না কৰিছিলো যদিও যাব লগা হৈছিল. তাক মোৰো ভাল লাগি গৈছিল. সেইদিনা আমি বহুত সময় কথা পাতিছিলো. মাজে মাজে দেখিছিলো সি মোক লুকাই লুকাই চাই থকা দেখিছিলো. সি মোৰ ফোন নম্বৰটো বিছাৰিছিল. মই কোৱাৰ আগতেই ননদে মোৰ ফোন নম্বৰটো দিছিল. হোটেলৰ পৰা ওলাই বজাৰ কৰিব গুচি গৈছিলো. ননদে মোক কলে লৰাজন তামাম দেই. পতাই লোৱা সোনকালে. বেলেগ নহলেও অলপ enjoy কৰিব পাৰিবা. মই হাঁহি মাৰি কলো হয়নে.

    ঘৰত আহি অলপ জিৰণি লৈ থাকোতে প্ৰিয়মৰ ফোন আহিছিল. বহুত সময় কথা পাতিছিলো. সি মোক কৈছিল মই হেনো বহুত ধুনীয়া. মোক তাৰ ভাল লাগিছে হেনো. মোক সি আকৌ লগ কৰিব বিচাৰিলে. মই কৈছিলো মই বেলেগৰ পত্নী. মোক ভাল লাগিলে কি পাবা. সি কলে বেলেগৰ পত্নী হলেও তোমাক বহুত ভাল লাগিছে. Love You. মই একো নকলো. এনেদৰে প্ৰায়ে আমি কথা পাতি থকা হলো. কেতিয়াবা আমি গোটেই ৰাতিটো কথা পাতো. লাহে লাহে আমি বেয়া কথা পতা হৈছিলো. মই বুজিছিলো সি মোৰ পতি নথকাৰ সুবিধা লব বিছাৰিছে . তথাপি মই সুবিধা দিয়া নাছিলো. কেতিয়াবা বজাৰত লগ পালে মোক আৰু ননদক বহুত বস্তু কিনি দিয়ে. তাৰ ভিতৰত ব্ৰা, পেণ্টি, লিপচটিক, কাজল. মেক্সি.

    সেইদিনা আছিল সোমবাৰ. দুদিন ঘৰত থাকি Husband নিজৰ চাকৰিৰ ঠাইত যাব ওলালে এমাহৰ বাবে. দৰমহা হোৱাৰ পিছতহে ঘৰত আহে. মই গা ধুই দুপৰীয়া ভাত বনাই খাই শুই আছিলো. তেতিয়া 5 মান বাজিছিল. হঠাত্ কলিং বেল বজাত সাৰ পালো. বিচনাত ফোনটো চালো কিন্তু নাপালো. উঠি গৈ দৰ্জাখন খুলি দি চক খাই উঠিছিলো. এয়া কোন. প্ৰিয়ম দেখোন. ই আমাৰ ঘৰ কেনেকৈ চিনি পালে. এনেতে পিছফালৰ পৰা ননদে মাত লগালে. বৌ তেওঁক মই মাতিছো দিয়া. তুমি শুই থাকোতে তেওঁ ফোন কৰি আছিল তুমি গম নোপোৱাত মই ৰিচিভ কৰিলো. মই তেওঁ address টো দি আহিব কলো. মই কলো কোনোবাই গম পালে. তাই কলে কোনে গম পাব. ঘৰত তুমি আৰু মই হে. দাদা এমাহ নাথাকেই.

    মই তাক বহিব দি ফ্ৰেচ হব গৈছিলো. মই বাথৰুমৰ আহি পাওঁ মানে ননদে চাহ দি কথা পাতি আছিল. মইও সিহঁতৰ লগত বহি তাৰ লগত কথা পাতিব ধৰিছিলো. ননদ আৰু সি plan কৰিলে চিনেমা চাব যোৱাৰ. আৰু ৰাতি বাহিৰতে খাই অহাৰ. উপায় নাই সেয়ে মইও যাবলৈ বাধ্য হৈছিলো.

    মই ধুনীয়া ৰঙা ৰঙৰ শাৰী এখন, কলা ৰঙৰ ব্ৰা আৰু পেণ্টি. পাতলকৈ অলপ লিপচটিক আৰু কাজল লগাই চেক্সি হৈ ওলাইছিলো. সি দেখাৰ লগে লগে পাগল হৈ থৰ লাগি চাই আছিল. মই কলো কি চাই আছা. সি একো নাই বুলি কৈ মিচিকিয়া হাঁহি এটা মাৰিছিল. ননদে জিনচ আৰু টপ এটা পিন্ধি ওলাই আহিছিল. একেলগে গাড়ীত উঠি চিনেমা হল পাইছিলো. মাজে মাজে সি মোক চাই আছিল. হলত সি আমাৰ দুয়োৰে মাজত বহিছিল. মাজে মাজে সি মোৰ আঠুৰ ওপৰত আৰু পেটত লগাই আছিল. মই একো নোকোৱাত সি সাহস পাই মোৰ তপিনা আৰু খাগীৰ দুটা লাহে লাহে টিপিব ধৰিছিল. আৰু সি মোৰ হাত এখন তাৰ বাৰীৰ ওপৰত লগাই দিছিল. মই লাহে লাহে গৰম হৈ গৈছিলো. এবাৰ হাতখনেৰে তাৰ বাৰী ডাল টিপি দিলো. বাপৰে ইমান ডাঙৰ. মোৰ huby ত কৈ দুগুণ ডাঙৰ. মোক পগলা কৰি পেলাইছিল.

    চিনেমা শেষ হোৱাত আবি ৰেষ্টুৰেণ্ট এখনত খাই ঘৰলৈ উভতিছিলো. ঘৰ পাওঁ মানে ৰাতি 11 টা বাজিছিল. অলপ সময় ড্ৰয়িং ৰুমত বহি ৰেষ্ট লৈছিলো. ননদে কলে প্ৰিয়ম এতিয়া কত শুৱ বৌ. মই কলো ইয়াতে শুৱ. তাই কলে তোমাৰ লগত শুলে কিবা অসুবিধা হব নেকি. মই কলো নালাগে নেকি. তাই কলে একো নহয় অলপ enjoy কৰি লোৱা ভালদৰে মই শুম গৈ এতিয়া. তাই শুৱ গুছি গৈছিল. মই কলো বলা ৰুমলৈ. সি কলে আজি কিন্তু তুমি শুৱ নাপোৱা. মই সুধিলো কিয়? সি কলে গম পাবা আহা. মোৰো মনতো ভাল লাগিব ধৰিছিল. ৰুমত সোমাই সি দৰ্জাখন বন্ধ কৰি দিছিল. আৰু মোৰ ওচৰত থিয় হৈ কলে তোমাৰ ওঁঠ দুটা ইমান ধুনীয়া. চুহি দিও নেকি. মই একো নকলো. সি মোক সাৱটি লৈ মোৰ ওঁঠ জুৰি চুপিব ধৰিছিল. তাৰ বাৰিয়ে মোৰ পেটত খুচিব ধৰিছিল.. আৰুএখন হাতেৰে মোৰ তপিনাখন টিপি আছিল. লাহে লাহে কাপোৰৰ ওপৰেদি পিয়াহ টিপিব ধৰিছিল. মই উত্তেজনাত চতফতাবলৈ ধৰিছিলো.শাৰীখন খুলি সি মোক বিচনাত বগৰাই দি পেটিকোটৰ ৰচীডাল খুলি ব্ৰাউজতো খুলি দিছিল. এজন অচিনাকি লৰাৰ আগত মই ব্ৰা আৰু পেণ্টি পিন্ধি শুই আছিলোঁ. সি মোৰ গোটেই শৰীৰত চুমা খাই মোক গৰম কৰি পেলাইছিল. উত্তেজনাত থাকিব নোৱাৰি তাক টানি বিচনাত বগৰাই লৈ তাৰ গোটেই কাপোৰ খুলি তাৰ বাৰিডাল মুঠি মাৰি ধৰিছিলো.

    ইমান ডাঙৰ বাৰি মুখত লৈ চোহাৰ আমেজই বেলেগ. মই লাজ নকৰি চুহিব ধৰিছিলো. সি উত্তেজনাত থাকিব নোৱাৰি মাল বাহিৰ কৰি দিলে মোৰ মুখৰ ভিতৰতে. মই বাৰিডাল ভালদৰে চেলেকি চাফা কৰি বাথৰুমলৈ গৈছিলো.সি বিচনাত শুই পৰিছিল. মই বাথৰুমৰ পৰা ওলাই আহি বিচনাত বহিছিলো. মোক দেখি তাৰ আকৌ দাং খাই গৈছিল. সি মোক শুৱাই দি ব্ৰা আৰু পেণ্টি খুলি দি ভৰি দুখন মেলি বুচ খন চুহিব ধৰিছিল. মাজে মাজে পিয়াহ দুটা চুপিব ধৰিছিল. বুচত জিভা ভৰাই চেলেকি দিয়াত মই মালপানী এৰি দিছিলো. সি সব চুহি খাই দিছিলে. মই ঠাণ্ডাহৈ পৰিছিলো কিন্তু সি জানো এৰি দিব. আকৌ ভৰি দুখন মেলি তাৰ বাৰিডাল মোৰ বুচত ঘহাব ধৰিলে. বহুতবাৰ চেষ্টা কৰিও সোমাব পৰা নাছিল. এবাৰ অলপ সোমাল যদিও মই দুখ পাই চিঞৰি দিছিলো. ইমান মোতা বাৰি সোমালে মই মৰি যাম অ প্ৰিয়ম. সি কলে আজি অলপ কষ্ট হব দিয়া কিন্তু মই আছো নহয়. সি মোৰ ওঠ জুৰি চুপি এইবাৰ জোৰেৰে হেচি দিছিলে মই মৰি যোৱাৰ দৰে চিঞৰি উঠিছিলো. মৰিলো অ প্ৰিয়ম. অ. মা. প্লিচ উলিয়াই দিয়া. ইতিমধ্যে তাৰ বাৰিডাল পেটলৈ সোমাই গৈছিল. মই চিঞৰি আছিলো. সি এবাৰ উলিয়াই দিলে বাৰিডাল.

    তেজেৰে ৰঙা হৈ গৈছিল বাৰি. ভয়ত চকু মেলিব পৰা নাছিলো.. সি বাৰিডাল মুচি মোৰ বুচ খনো মুচি দি মোৰ কাষত শুই পৰিছিল. তাৰ বাৰিডাল উঠি থকাত বেয়া লাগি গল.

    মই- প্ৰিয়ম বেয়া পাইছা মোক.

    প্ৰিয়ম - নাই.

    মই - তোমাৰ উঠি আছে নহয়. ভৰাই দিয়া. তোমাৰ বাবে মই সব সহ্য কৰিম.

    প্ৰিয়ম - নালাগে দিয়া মই হাত মাৰিম.

    মই - দিয়া ভৰাই একো নহয়..

    সি উপায় নাপাই মোৰ ওপৰত উঠি বাৰিডাল লগাই দিয়াত মই বুচ খন মেলি দিলো. সি সোমোৱাই দিছিলে. দুখ পাইছিলো যদিও তাৰ বাবে সহ্য কৰিছিলো. লাহে লাহে বিষ নোহোৱা হল.মইও সহযোগ কৰিব লৈছিলো. ওহ.. আহ.. অহ. আহ.. আহ. আৰু জোৰেৰে দিয়া প্ৰিয়ম. মাৰা. বহুত সুখ দিছা. সদায় মোৰ বুচ তোমাক দিম.. তুমি যেনেকে চোদা চুদি থাকিবা.

    প্ৰিয়ম - ভনিতা তুমি আঠু কাঢ়ি লোৱা. তোমাক Dogy style ত চুদিম..

    মই - নাই আজি নকৰো পিছত কৰিম. সি হব বুলি কৈ থাপ দি গৈছিল. মাজে মাজে পিয়াহ দুটা টিপি চুমা খাই চুদি আছিল. আৰু এটা সময়ত দুয়ো মালপানী বাহিৰ কৰি তেনেকৈয়ে শুই আছিলো.

    ৰাতিপুৱা কেতিয়া হল গমেই পোৱা নাছিলো. ননদে মতাত হে সাৰ পালো.

    ননদ - ৰাতি বেছি হল নেকি উঠিবই পৰা নাই যে. উঠা breakfast ৰেডি.

    প্ৰিয়ম - অলপ ৰবা ৰাতি ভালকৈ নহল. এবাৰ আকৌ কৰো.

    ননদ - দিনটো আছেই চোন এতিয়া বাদ দিয়া. পিছত কৰিবা.

    আমি দুয়ো ফ্ৰেচ breakfast কৰিছিলো গৈ. Breakfast কৰি ননদ আৰু মই তাইৰ ৰুমত গৈছিলো. কথাৰ মাজতে তাই সুধিলে বৌ মোক হলে পাৰ্টি লাগিব. ইমান chance দিলো enjoy কৰিব. তামাম জুতি ললা ন'.

    মই - নকবা আৰু. বেছি নহল অ. ইমান কষ্ট পাইছো জানা. বহুত মোটা আৰু ডাঙৰ অ বাৰিডাল.

    ননদ - লৰাজন কেনেকুৱা.

    মই - দেখাত হে শান্ত কিন্তু ছেক্সৰ সময়ত একো নুবুজে. কিন্তু কৰি বেয়া লগা নাই দে.

    তেনেতে প্ৰিয়ম সোমাই আহিছিল. টাবেল খন টম্বু আকৃতিৰ দৰে হৈ আছিল. তাক দেখি ননদ আৰু মই খিলখিলাই হাঁহি দিছিলো. সি কাষত বহি মোৰ পিনে চাব ধৰিছিল. মই মেক্সি এটা পিন্ধি আছিলো.ওপৰৰ ফালেৰে পিয়াহ দুটা দেখা হৈ আছিল.. সি উত্তেজনাত ৰব নোৱাৰি মোক সাৱটি ধৰিছিল ননদৰ আগতে. মই এৰোৱাব খুজিও এৰোৱাব নোৱাৰি কলো - তাই আছে দেখা নাই.

    ননদ - বৌ একো নহয় দিয়া. প্ৰিয়মৰ চাগে বহুত মন গৈছে. অলপ enjoy কৰা. মোক bf এ ফোন কৰি আছে. মই তোমাৰ ৰুমত গৈ কথা পাতো গৈ.

    সি মোক বগৰাই বিচনাত পেলাই দি মেক্সিতো পেটৰলৈ দাঙি লৈছিল. ৰঙা পেণ্টিৰে চিপচিপিয়া হৈ আছিল বুচ খন. পেণ্টিতো খুলি দিছিল বৰ আগ্ৰহেৰে. বালেৰে ভৰি আছিল বুচখন. আঙুলি এটাৰে মোৰ বুচৰ ফাকটো লাৰিব ধৰিছিল. মই ছেক্সত কোচ মোচ হৈ গৈছিলোঁ. সি উঠি বাথৰুম গৈছিল. ওলাই আহি মোৰ মেক্সিটো খুলি দিছিল.অকল ব্ৰাটো থাকি গৈছিল. ভৰি দুখন মেলি বুচখনৰ বালবোৰ fame লগাই উঠাই দিছিল. এইবাৰ মোক কোলাত লৈ বাথৰুমৰ লৈ গৈ বুচখন ধুই ব্ৰাটো খুলি দিছিল. দুয়ো উলঙ্গ হৈ পৰিছিলো. আকৌ ৰুমলৈ দাঙি লৈ আহিছিল. এনে লাগিছিল মই যেন তাৰ ঘৈণীয়েক. ঘৈণীয়েকক কৰাৰ দৰে যি ইচ্ছা তাকেই কৰিছিল. ছেক্সৰ উত্তেজনাত মই একো কব নোৱাৰা হৈ পৰিছিলো আৰু তাক বিচনাত বগৰাই তাৰ ডাঙৰ বাৰিডাল ললিপপৰ দৰে চুহিব ধৰিছিলো. উত্তেজনাত সি চিঞৰিব লৈছিল. ভনিতা গোটেই ডাল সোমাই লোৱা না.. জহৰি মোৰ মাল ওলাই যাব. ৰেণ্ডি তোক সদায় চুদিম মই. দিবি নে নাই ক. ওহ. আহ. ওহ. ওহ. ওহ. জহৰি. দে না জোৰে জোৰে.

    তাৰ গালি শুনি জোৰে জোৰে চুপিব লৈছিলো. সি বাৰিডাল মুখৰ পৰা উলিয়াই মোক dogy style ত লৈ তাৰ প্ৰকাণ্ড বাৰিডাল মোৰ বুচত ভৰাই দিছিল.. ৰাতি ফোফোলা কৰা বাবে বুচ ধিলা হৈ আছিল. লাহে লাহে সি চোদাৰ স্পিড বঢ়াই দিছিল. আৰু কব নোৱাৰাকৈ মোৰ বুচৰ পৰা মালপানী বাহিৰ হৈ মজিয়াত পৰিব ধৰিছিল. তাৰ কিন্তু ওলোৱা নাছিল. এইবাৰ সি বুচৰ বাৰিডাল উলিয়াই পকৰৰ ফটাত ঘহাই আছিল..

    মই - প্লিছ প্ৰিয়ম তাত নোহোমাবা না. মই মৰি যাম.

    প্ৰিয়ম - ৰেণ্ডি নিজে মালপানী বাহিৰ কৰি মোক কৰিব নালাগে বুলি ক.

    মই - বুচত কৰা অ.

    প্ৰিয়ম - বুচ ধিলা হৈ গৈছে আৰু বুচত মালপানীৰে ভৰি আছে. নকৰো মই তাত.

    মই - ঠিক আছে যি ইচ্ছা তাকে কৰা মইনো কি কম.

    এইবুলি একে হেচাতে পকৰৰ ফুটাত ভৰাই দিলে. মই চিঞৰি বাগৰি পৰিছিলো. চকুৰে পানী বাগৰি ধৰিছিল. কিন্তু সি আকৌ উঠাই বাৰিডাল ভৰাই দি থাম মাৰিব ধৰিছিল. মই থৰ হৈ থাকিলো. সি স্পিড ভঢাই কিছুসময় পিছত মালপানী উলিয়াই দিলে. আমি বিচনাত শুই গৈছিলো. ভাগৰত টোপনি আহি গৈছিল. ননদৰ মাতত হে সাৰ পালো.

    ননদ - বৌ ভাত নোখোৱা নেকি. নে পেট ভৰিলেই. মই মেক্সিটো পিন্ধি লৈছিলো কিন্তু সি লেংতা হৈয়ে আছিল. মই কলো এইডালৰ চোদন খালে মানুহ মৰি যাব অ.. তেনেতে তাৰ ফোন অহাত সাৰ ৰিচিভ কৰিলে. আৰু যাব ওলাল.

    প্ৰিয়ম - আৰু কেতিয়া আহিম ভনিতা.

    মই একো নামাতিলো. ননদে কলে তোমাৰ মন গলেই আহিবা.

    মই - ইমান নালাগে দিয়া. ফোন কৰিলে আহিবা আৰু এইবাৰ ননদক খোৱাম তোমাক. তাই লাজতে ওলাই গৈছিল. আৰু সি কাপোৰ পিন্ধি মোক এটা লিপ কিচ কৰি গুছি গৈছিল.. আগলৈ.

    (বি.দ্ৰ. - এইটো ভনিতাই লিখা প্ৰথম গল্প কেনে পালে জনাব. যদি আপোনালোকে এই গল্পতোও পঢ়ি ভাল পাই. Please Comment দিব. নাইবা মোক mail পঠাবনাইবা মোৰ fb frnd request পঠাব পাৰে


    (www.Facebook.com/priyam.hazarika.944) মোৰ fb ত এটা group আছে তাত join কৰিব নাপাহৰিব..


    অনুগ্ৰহ কৰি চোৰ নকৰিব. বহু কষ্টৰ অন্তত গল্প এটা লিখা যায়.যদি কোনোৱা ছোৱালী নাইবা মহিলাই মোৰ লগত ছেক্স কৰিব বিচাৰে তেন্তে মোৰলৈ মেইল কৰিব পাৰে.)
    © Priyam


    (Visited 306 times, 51 visits today)
     
Loading...

Share This Page