নবৌক খুব চুদিলো :: Brand New Assamese Sex Story

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Jun 2, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    128,929
    Likes Received:
    2,127
    http://raredesi.com মোৰ ঘৰত তিনিটা ল'ৰা আৰু দুজনী ছোৱালী | বাইদেউ দুজনীৰ বিয়া হ'ল আৰু দাদা দুজনৰো বিয়া হ'ল | মই পিছত জন্ম হৈছিলো বাবে চবে মোক মৰম কৰিছিল | মোৰ নাম নৰেন্দ্ৰ বৰকটকী, কিন্তু মোক ঘৰত চবেই মৰমত জানটু বুলি মাতে | গুৱাহাটী ইউনিভাৰ্ছিটীত MSc কৰি থাকোতেই মাজু দাৰ বিয়া হৈচিল | সি এজনী ছোৱালীক ভাল পাই বিয়া কৰাইছিল | তাইৰ নাম - ৰিতু | ৰিতু বৌ খুব ষ্টাইলিছ আচিল আৰু মেক-আপ কৰি ভাল পাইচিল | দাদাই তাইৰ ফৰমাইচ পুৰাব নোৱাৰি আমনি পাইচিল | সেয়ে ময়েই কেতিয়াবা ৰিতু বৌক বস্তু আনি দিচিলোঁ | বৌয়ে মোকো খুব মৰম কৰিচিল |
    মোৰ তেতিয়া বয়স প্ৰায় ২৪ বচৰ হও হও | ৰিতু বৌৰ বয়স ২৮-২৯ - পূৰঠ যৌবন | পকা আমৰ দৰে বুকুখন , টিকা দুটা কলহৰ দৰে মস্ত মস্ত . তাইক দেখিলেই মোৰ মনত বেয়া ভাব জাগি উঠিছিল | চান্স পালেই মইক ৰিতু বৌৰ লগত অধিক সময় কটাইচিলো | তাইও বেয়া নাপাইছিল |
    এবাৰ দাদা কিবা কাৰণত হায়দৰাবাদলৈ যাব লগা হ'ল| সেইকেইদিন মই খুব বেছি Assamese Sex Stories and Assamese Porn চাইছিলো | গতিকে মোৰ লিংগডাল সদায় থিয় হৈ থাকিছিল | দুপৰীয়া কোনো নাছিল | ৰিতু বৌয়ে মোক ৰুমলৈ মাতি পথালে | মই গৈ সুধিলো- কি হ'ল বৌ?
    ৰিতু: কোনটো কালাৰ লিপস্টিক লগাম ধৰিব পৰা নাই? ৰেড নে পিংক? মইত: তোমাৰ ওঠ দুখনি পিংকেই গতিকে পিংক লগোৱা না.. তাই মোক দেখাই দেখাই চেক্সিভাবে পিংক লিপষ্টিক লগালে | ৰিতু: মইই কোনখন শাৰী পিন্ধিম? নীলাখন নে গুলপীয়াখন? মইত: নীলা পিন্ধা.. ৰিতু বৌয়ে নীলাখন পিন্ধিলে | সেইখন ট্ৰানচপেৰেন্ট আছিল. চব দেখিবলৈ পোৱা গৈছিল | শাৰীৰ তলৰ ব্লাউজ উফন্দি তাইৰ পকা আম দুটি যেন ফুটি ওলাই আহিব যেন লাগিছিল | মোৰ লিংগদাল অপ্ৰতিৰোধ্য হৈ পৰিছিল| ৰিতু: জানটু.. (xkamini.com)মোৰ চুলিখিনি ভালদৰে বান্ধি দিয়া না মইত তাইৰ কাষলৈ পিছফালে থিয় দি চুলিখিনি ঠিক কৰিবলৈ ললো | তাইৰ শৰীৰৰ গোন্ধে মোক বলিয়া কৰি তুলিলে | তেতিয়াই তাই যেন নজনাকৈয়ে মঙহাল টিকাটো মোৰ বাৰিদালত ঘহাবলৈ ধৰিলে| ময়ো আনন্দত ঘহাই থাকিলো | চুলি বন্ধাৰ পিচতো ৰিতু বৌক তেনেকৈয়ে আইনাত চাই থাকিলো | আইনাত নিজকে চাই ৰিতুয়ে সুধিলে: কেনে লাগিছে দেখাত জানটু? মইন কলো: তোমাৰ আগত মালাইকা অৰৌৰা ফেল ৰিতু বৌ ৰিতু: ইচ দুষ্ট, মিছা কথা কলো: সচা. তোমাৰ আগত কেটৰিনা, ছানী লিউনী ফেল | তোমাৰ মঙহাল শৰীৰটো ইমানেই সুন্দৰ ৰিতুৱে লাজ কৰিলে আৰু ৰংগা পৰিল | কৈ গলো: তোমাক ঘৈণী হিচাপে পালে গোটেই দিনটো তোমাক সাবটি থাকিলো হয় বৌ. ৰিতু: উফ- তুমি বৰ বদমাছ গম পালো যে তাই বেয়া পোৱা নাই | গতিকে বাৰিদাল ঘহাই ঘহাই তাইৰ ককালটোকে মেৰিয়াই ধৰিলো | ৰিতু: এৰি দিয়া- কোনোবাই দেখিব কলো: কোনো নেদেখে ঘৰত কোনোৱে নাই ৰিতু: মোৰ লাজ লাগিছে মইত: নকৰিবা চোন .. তোমাক আজি খাই পেলাবলৈ মন গৈছে ৰিতু: মোক সেইটো কিহেৰে খুচি আছা? মইত: সেইটো এটা ললিপপ হয় ০০০০০০০ খাবা নেকি ? ৰিতু: অ' খাম মইত তাইৰ হাতটো মোৰ বাৰিৰ ওপৰত ৰাখিলো | তাই লিংগদাল মোহাৰি মোহাৰি থাকিল (xkamini.com)| তাইক অনুৰোধ কৰাত Assamese Blowjob দিবলৈ ধৰিলে | ওপৰৰ ছালচটা আতৰাই মুন্ডিটো চেলেকি চেলেকি চুহি থাকিল | assamese sex storyত পঢ়াৰ নিচিনাকৈ তাইৰ boobs কেইটা টিপি তিপি ৰংগা কৰি দিলো | ১৫ মিনিট Penis Suck কৰাৰ পিছত ৰিতুক দাঙি বিচনাত শুৱাই দিলো | কলো: Bhabhi now your hot body is mine তাইৰ বুকুখন ২০ মিনিট ধৰি কামুৰি থাকিলো | ময়দা মাৰা দি তিপিলো | তাইৰ বুছখনত আঙুলি ভৰাই চালো- পুৰাই ভিজি আচিল | মোৰ আঠ ইনচি লিংগদাল তাইৰ বুছখনত আধা ভৰাই দিলো | দাদাৰ বাৰি হেনো সৰু, গতিকে তাইৰ বুছ পুৰাই টাইট আছিল | (xkamini.com) মোৰ নিচিনা শকত লিংগ ভৰাবলৈ যিকোনো ছোৱালীৰে প্ৰথম দিগদাৰি হয়- কিন্তু পিছত স্বৰ্গ সুখ পায় |
    ভচ ভচ ভচ কৈ তাইক fuck কৰি থাকিলো | তাই মনৰ সুখত০০০০০ আস মোক চোদা জানটু, চোদা না.. এনেকৈ মাতি থাকিল | জোৰে জোৰে fucking চলাই গলো | ৰিতু বৌ সম্পূৰ্ণ নাঙঠী কৰি ডগী ষ্টাইলত চুদিলো | তাইৰ পিয়াহ দুটি উলমি ঝুলি থাকিল | পিছফালৰ পৰা জোৰে জোৰে চোদন দি থাকিলো |
    ৰিতুয়ে- উফ, মৰি যাম এতিয়া আস চোদা মোক(xkamini.com) চোদা জোৰে জোৰে.. আস.. বুলি চিঞৰি থাকিলেও কৰ্ণপাত নকৰি পুৰা চুদি গলো | এনেকৈ ৩৫ মিনিট চোদাৰ পিছ্তে মোৰ বাৰিৰ পৰা মাল ওলাব হ'ল | তাই কলে পেটত মাল নুলিয়াবা| Cumshot দিম ক'ত? তাই কলে মুখতে দি দিয়া.,.. শেষৰ পিনে লিংগদাল উলিয়াই জোৰে জোৰে মোহাৰিবলৈ ধৰিলো | তাইও Assamese MMS বিলাকত দেখুওৱাৰ দৰে জিভা উলিয়াই চেলেকি থাকিল -০০০০০ আস আস আস... ফাক.. চিৰিক চিৰিক কৈ লিংগডালৰ পৰা এগাল মান মালপানী তাইৰ মুখৰ ভিতৰত গালে নাকে উলিয়াই দিলো | ইমান ডাঠ মাল তাই খাই খাই মোক চেক্সিকৈ স্মাইল এটা দিলে | পুৰা মানে জহৰী ছোৱালী.. লিংগদাল তাইৰ ওঠত ভৰাই দিলো | তাই ভালদৰে চুহি চাফা কৰি দিলে | কোনোবা ছোৱালী/ বোৱাৰীয়ে চুদাব খোজে নেকি? কমেন্ট কৰক | কোনোবাই চুদিব খোজে নেকি কমেন্ট দিয়া | বেয়া পথত নাযাবা. অন্য ষ্টৰি বিলাকো পঢ়া আৰু জিবনৰ ফুল মজা লোৱা |
     
Loading...
Similar Threads Forum Date
new bangla choti মামী খুব সুন্দরী আর উদ্ভিগ্ন যৌবন Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প May 28, 2017
bangla choti online গুদ খুব টাইট অনেক দিন কেউ চোদে না Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Apr 10, 2017
উঃ আঃ আঃ খুব ভালো লাগছে Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Aug 13, 2016
bangla choti online গুদ খুব টাইট অনেক দিন কেউ চোদে না Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Jul 18, 2016
আমার খুব আরাম হবে Bangla Choti love-making of bangla sex story Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Apr 28, 2016
Bangla Choti Golpo ওর ভোদা যে খুবি টাইট তা বুঝতে পারছি Bangla Sex Stories - বাংলা যৌন গল্প Apr 27, 2016

Share This Page