ধুনীয়া তপিতা নোমহীন যোনি আৰু ধকধকীয়া বগা ৰঙৰ শ্যামলী :: new Assamese Sex Stories

Discussion in 'Assamese sex stories' started by 007, Sep 23, 2016.

  1. 007

    007 Administrator Staff Member

    Joined:
    Aug 28, 2013
    Messages:
    133,303
    Likes Received:
    2,130
    http://raredesi.com গুৱাহাটি ...মই আদিত্য । যোৱা এবছৰে মই উজানবজাৰৰ এটা ফ্লেটট আছো । কৰ্মসূত্ৰে এটা প্ৰাইভেট বেংকৰ মেনেজাৰ । সময় কম । ৰাতিপুৱা ৮ বজাত ওলাই গৈ ৰাতি ৯ বজাত ঘৰ সোমাও । সেইকাৰণে বিল্ডিংটোত কোন কোন থাকে ভালকৈ নাজানো । দেওবাৰটো অফ পাও কিন্তু কাৰো সৈতে চিনাকি হবলৈ মন নাজায় । বছ দেওবাৰটো আৰাম কৰো । তেনেকুৱা এটা দেওবাৰে আৰাম কৰি থাকোতেই হঠাৎ কলিং বেলটো বাজি উঠিল । দুৱাৰ খুলি দেখো বাহিৰত এজনী ধুনীয়া মহিলা । তাই কলে 'মই আপোনাৰ সন্মূখৰ ফ্লেটটোত থাকো । আজি সন্ধিয়া আপুনি ব্যস্ত নেকি ?' মই কলো 'নাই আজি মই ফ্ৰী আছো ।' তাই পুনৰ কলে 'ভালকথা । আজি মোৰ হাব্বিৰ বাৰ্থ দে । বেয়া নাপায় যদি ৰাতিৰ ডিনাৰ আমাৰ ঘৰতে কৰিব ।' মইও ভালেই পালো । মই উৎসাহেৰে নিশ্চয় বুলি কলো । মনটোও ভাল লাগিল, কমছে কম আজি এঘৰৰ লগত টো চিনাকী হব পাম বুলি । সন্ধিয়া ৮ বজাত এটা ধুনীয়া চাৰ্ট এটা উপহাৰ হিচাপে কিনি লৈ সন্মূখৰ ঘৰ খনলৈ গলো ।চা চিনাকি হলো । মানুহজনৰ নাম উপেন বৰুৱা আৰু পত্নীৰ নাম শ্যামলী । উপেন বৰুৱা কৰ্মসূত্ৰে চৰকাৰী ইঞ্জিনীয়াৰ । টকা পইছাৰ অভাৱ নাই । কিন্তু বিয়াৰ ১০ বছৰ পিছতো কোনো সন্তান নাই । তাৰ কাৰণে হয়টো মানুহজন হতাশ হৈ ঘোৰ মদাহী হৈ পৰিছে । যি নহওক সেইবোৰ তেখেত সকলৰ ব্যক্তিগত সমস্যা । সেই দিনৰে পৰা তেখেত সকলৰ মই চিনাকী মানুহ হৈ পৰিলো । দিনত এসাৰ মাত লগোৱাটো আমাৰ এক পৰম্পৰা হৈ পৰিলে । দিনবোৰ এনেকৈয়ে যাব ধৰিলে । ৩১ ডিচেম্বৰৰ ৰাতি উপেন বৰুৱাৰ ঘৰতে পাৰ্টি আয়োজন কৰিলে আৰু মোকো ইনভাইট কৰিলে । মইও না নকৰিলো । ৰাতি ৮ মান বজাত মই গলো । দেখিলো উপেন বৰুৱাৰ লগৰ এজনো আহিছে । দুয়ো মদখোৱা আৰম্ভ কৰিছে মাত্ৰ । মোক দেখি বৰুৱাই কাষৰ চকীতে বহুৱাই মোৰ কাৰণেও মদ বাকী দিলে । তেনেতে শ্যামলী ওলাই আহিল । কমলা ৰঙৰ শাৰী এখনৰ ওপৰত বগা ৰঙৰ স্কাৰ্ফ এখন লৈছে । মনটে ভাবিলো সচাই চেক্সী লাগিছে শ্যামলীক । বয়সত মোতকৈ ৪-৫ বছৰ মানে ৩৫ বছৰ হব । সেইবাবে তাইক বেয়া চকুৰে চাব বেয়া লাগে । তথাপিতো পুৰুষৰ চকু , কোন নো সাৰি যায় এই দুনীয়াত । শ্যামলী আহি মোৰ কাষৰ চকী খনতে বহিল । কিছু সময় মোৰ সৈতে কথা পাতি খানাৰ যোগাৰ কৰিবলৈ উঠি গল । উঠি যাওতে তাইৰ উঠন তপিনাৰ লৈলাস ভংগী চাই থাকিলো । আজিহে শ্যামলীক এনে দৃষ্টিৰে চাইছো । বহুদিন কাকো পোৱা নাই , সেয়ে হয়টো মন চঞ্চল হৈ আছে ।এইফালে উপেন বৰুৱাই লগৰজনৰ লগত তিনি চাৰি পেগ মাৰিলেই । নিচাও চাগে ৰিমঝিম কৈ লাগিছিল । কথাবোৰ পটপতাই ওলাইছিল । কথাৰ মাজতে নিজৰ নিজৰ পত্নীৰ চেক্সী ফিগাৰলৈও কথা ওলাল ।
    উপেন বৰুৱা "কি কবা বন্ধু , আমাৰ এখেতক ঠাণ্ডা কৰোৱা ইমান সহজ নহয় । অতি কমেও দুঘন্টা মৰম কৰিলেহে শান্তি পায় । হাহাহা ।" কথাখিনি কৈ থাকোতেই শ্যামলী লাজত কিতচেনৰ পৰা ওলাই আহি গিৰীয়েকক ধমক দিলে । মদৰ নিচাতে উপেন বৰুৱাই তাইক যোৰ কৰি নিজৰ কোলাত বহুৱাই সাৱতি গালতে এটা চুমা খাই দিলে। তেতিয়ালৈ মইয়ো দুপেগ মাৰিছিলো বৰুৱাক না কব নোৱাৰি । অলপ নিচা মোৰো হৈছিল চাগে । মইয়ো সেই সময়চোৱাত শ্যামলীক অশ্লীল ভাৱে চাই আছিলো । মোৰ চকুত বাসনা স্পষ্ট আছিল । তাই মোৰ চকুলৈ চাই মিচিকীয়াই দি বৰুৱাৰ কোলাৰ পৰা উঠি কিটচেনলৈ গুছিগল । বৰুৱা হতে পুনৰ মদত ধৰিলে আৰু এসময়ত পূৰ্ণ নিচাত পালেগৈ । এইফালে ৩১ ডিচেম্বৰৰ ৰাতি ১২টা বাজিবৰ হ'ল । বৰুৱাই কলে ১২ বাজিবৰ হল । আটাইয়ে চাদত যাও বলক । গুৱাহাটীৰ আতিচবাজি খুব ধুনীয়া হয় । বৰুৱা মই শ্যামলী বৰুৱাৰ বন্ধু আটাইয়ে চাদলৈ গলো । বৰুৱা আৰু বৰুৱাৰ বন্ধুৰ খোজ থৰক বৰক ।যেনতেন হৈ গৈ পালে । শ্যামলীৰ মুখত খং স্পষ্ট । নুঠিবও নো কিয় . আজিৰ দিনটোতো গিৰীয়েক নিচাত বেহুচ প্ৰায় হৈ আছে । বাৰটা বাজিল । আতিচাজি হল । তেনেতে বৰুৱাই বন্ধুক কলে 'বলা বন্ধু বাকীখিনিও শেষ কৰি পেলাও..শ্যামলী আহা' শ্যামলীয়ে গিৰীয়েকলৈ নোচোৱা কৈয়ে কলে 'অলপ পিছত গৈ আছো যোৱা' বৰুৱাই আকৌ কলে অকলে ভয় লাগে নহয়' শ্যামলীয়ে আকৌ মোলৈ চাই কলে 'আদিত্য আছে নহয় ।' বৰুৱাই অকে দাৰ্লিং বুলৈ কৈ গুছি গল। চাদখনত এখন পকীৰে বনোৱা বেঞ্চত শ্যামলী বহি আছিল । মনটো উদাস উনমনা । মই হঠাটে মাত লগালো 'আজি বোলে মন বেয়া কৰিব নাপায় ।' কিছু সময় ৰৈ শ্যামলীয়ে কলে 'মন ভাল কৰিবলৈ কি নো আছে । না কোনোবাই মোৰ কথা চিন্তা কৰে না মোক মৰম কৰে । এখেতেও দিনটো মদখাই মোক পাহৰি পেলাইছে ।' কথাখিনি কৈ থাকোতে মই শ্যামলীৰ কাষতে বহিলো গৈ । দুপেগ মৰা ফলত মইও অলপ সাহসী হৈ আছিলো । মই কলো 'প্ৰয়োজন হলে মোক কব । মই আপোনাক সময় দিম ।' তাই মোৰ চকুলৈ এপলক চালে 'পাৰিবা ?' বুলি এটা প্ৰশ্ন কৰিলে । মই ঠিক নুবুজিলো ।কিন্তু এখন হাতেৰে তাইৰ পিঠিখন স্কাৰ্ফৰ ওপৰেৰে পিহি দিলো । তাইৰ একো প্ৰতিক্ৰীয়া নেদেখি তাইক সাৱতি ধৰি মোৰ ফালে টানি আনিল । তাইও মোক সহযোগ কৰিলে । তাইৰ স্কাৰ্ফৰ তলেৰে মোৰ এখন হাত লৈ গৈ এটা স্তন মোহাৰি দিলো । তাইৰ নিশ্বাস গৰমহোৱা যেন পালো । এইফালে মোৰ লিংগও টানহৈ পেন্টৰ ভিতৰত তম্বু হব ধৰিলে । এটা এটাকৈ ব্লউজৰ বুটাম খুলি তাইৰ ব্ৰাৰ ভিতৰত হাতভৰাই দুটা আঙুলিৰ মাজত তাইৰ এটা নিপুল চেপি মোহাৰি দিলো । তাই উফফফ বুলি শব্দ কৰি মোক যোৰকৈ সাৱতি মোক লিপকিছ বহুৱাই দিলে । মই দুগুন উৎসাহেৰে তাইক টানি কোলাত বহুৱাই ব্ৰাৰ ওপৰেৰে এটা স্তন ওলিয়াই চুপিব ধৰিলো । তাইমোৰ চুলিত খামুছি ধৰিলে । ওমমম বুলি শব্দ কৰি তাই কলে . 'মোক তোমাৰ ৰূমলৈ লৈ যোৱা আদিত্য ।' বুলি কলে । মইও অ'কে বুলি কৈ দুয়ো মোৰ ফ্লেটলৈ গলো দুৱাৰ খুলি দুয়োজনে ৰূমত সোমাই দুৱাৰ বন্ধ কৰি দিলো আৰু লাইট আৰু ৰূম হিটাৰ জ্বলাই শ্যামলীক ৰূমৰ ওৱালত হেচি ধৰি দুয়োটা পিয়াহ মোহাৰি মোহাৰি তাইৰ তলৰ ওঠটো চুপিব ধৰিলো । তাইও মোক সহযোগ কৰি মোৰ লিংগটো পেন্টৰ ওপৰতে মোহাৰিব ধৰিলে । তেনেকৈ পাঁচ মিনিট সুখ লোৱাৰ পিছত মোৰ সমস্ত কাপোৰ খুলি শ্যামলীকো উলংগ কৰিলো ।ওফফ ৩৪ ইঞ্চিৰ স্তন ধুনীয়া তপিতা নোমহীন যোনি আৰু ধকধকীয়া বগা ৰঙৰ শ্যামলীৰ উলংগ দেহাটো দেখি মই বলীয়া হবৰ হে বাকী । লগে লগে শ্যামলীৰ বাওফালৰ নিপুলটোত মোৰ জিভাৰে লিকলিকাই যোনিখনত হাত দিলো । গোটেই যোনিখন কামৰসেৰে তিতি আছিল । যোনিখনৰ ফাকটোত দুটা আঙুলি অগাপিছা কৰি হাতৰ মাজৰ আঙুলিটো যোনিৰ ভিতৰত সুমোৱাই ভিতৰত লৰাই থাকিলো । শ্যামলিও ঠিয়ই ঠিয়ই ককালনচুৱাই মোৰ আঙুলিৰ খোচন খাব ধৰিলে । ওপৰফালে তাই নিজে ধৰি তাইৰ স্তনদুটা এটা এটাকৈ মোক খুৱাব ধৰিলে । মাজে মাজে বদমাছি কৰি তাইৰ স্তনত যোৰ কৰি কামুৰি দিও । তাই ওফফ কৰি উঠে । তেনেকৈয়ে তাইৰ দেহটো পোন্ধৰ মিনিট ভোগ কৰাৰ পিছত মই তাইৰ যোনি খনৰ সন্মুখত বহি তাইৰ ভৰিদুখন অলপ ফাক কৰি যোনিখন চাব ধৰিলো । ধুনীয়া পাওৰুটি এটাৰ দৰে ফুলি অহা যোনি । হাতৰ দুটা আঙুলিৰে যোনিখন ফাক কৰি মই ভিতৰত জিভাখন ভৰাই লিকলিকাই দিলো । তাই উফফফফফ কৰি মজা দিছা দেই বুলি কৈ ককাল নচুৱাই নচুৱাই মোৰ মুখতে যোনিখন ঘঁহিব ধৰিলে । মইও দুটা আঙুলি ভৰাই জিভা চলাই যাব ধৰিলো । পাচমিনিট তেনেকৈ কৰাত তাই প্ৰথমবাৰ পানী এৰি দিলে । যোনিখন তিতি পিচল হৈ যাব ধৰিলে। তাইমোক টানি আনি বিছনাত ওপৰমুখ কৈ শুৱাই দিলে আৰু মোৰ লিংগৰ টোপিটোত জিভাৰে লিকলিকাই দি বলদুটা হাতেৰে লাহে লাহে মোহাৰিব ধৰিলে । উফফফফ মই যেন স্বৰ্গৰ সুখ লাভ কৰিছো তেনে লাগিল । লাহে লাহে তাই মোৰ গোটেই লিংগটো নিজৰ কোমল ওঠৰ মাজত লৈ অগাপিছা কৰিব মইও সেই সময়চোৱাত তাইৰ ৩৪ ইঞ্চিৰ ধুনীয়া স্তনযুগল মোহাৰি টিপি টানি ৰঙাচুৱা কৰি পেলালো । ১০ মিনিট তেনেনেকৈ চুপাত মোৰ লিংগ আঠ ইঞ্চিৰ পূৰ্ণৰূপ ধাৰণ কৰিলে । তাইক যোৰকৰি ওপৰলৈ টানি আনি এটা দীঘলীয়া লিপকিছ খাই তাইক ওপৰমুখকৈ শুৱাই তাইৰ যোনিৰ ফাকত মোৰ লিংগটো হেচি দিলো । ওফফ কোমল গৰ যোনিখনত লাহে লাহে লিংগটো সুমাই যাব ধৰিলে ।তাই দুহাতেৰে মোৰ দুবাহু খামুচ মাৰি ধৰি ওফ আহ কৰি গৰম নিশ্বাস এৰিব ধৰিলে । মইও তাই দুয়োটা স্তন চুপি চুপি ককাল নচুৱাই লিংগ অগাপিছা কৰিব ধৰিলো আৰু তাইও তালে তালে তলৰ পৰা ককাল নচুৱাই সুখ লব ধৰিলে । তাই কলে জানা আদিত্য, তোমাৰ কথা ভাৱি ভাৱি কিমান দিন যে মই আঙুলি মাৰিছো ওফফফ আৰু আজি মোক তুমি পাগল কৰি দিছা । আজিৰে পৰা যেতিয়াই ইচ্ছা যায় মোক মাতিবা । মই ৰেডি থাকিম । কথাবোৰ শুনি মই লিংগৰ স্পিড বঢ়াই দিলো । তাই তেনেকৈ বিশ মিনিট কৰাৰ পিছত আকৌ পজিছন বদলাই ডগী স্টাইলত কৰিব ধৰিলো । তাইৰ ডাঙৰ কোমল টপিনাত খমুছি চপৰীয়াই ৩০ মিনিট কৰি থাকোতে তাইক কলো - 'মোৰ পানী ওলাব এতিয়া শ্যামলী ওফফফ । ' তাইও কলে মোৰো ওলাব ' ওমমম বুলি তাই কোলকোল কে পানী এৰি দিলে । মইও সেই সময়ত এৰিলো আৰু নিস্তেজ হৈ দুয়ো কিছু ক্ষণ পৰ থাকিলো ।

    সেইদিন ধৰি আমাৰ মাজত সকলো লাজ নোহোৱা হৈ পৰিল আৰু যেতিয়াই সুবিধা পাও তাইৰ দেহটো ভোগ কৰিব ধৰিলো । ছমাহ যোৱাৰ পিছত তাই হঠাতে প্ৰেগনেন্ট হৈ পৰিল । উপেন বৰুৱাও সুখী দেখা গল । কিন্তু তেখেতে কেতিয়াও নাজানিলে যে সেই সন্তান তেখেতৰ নহয় বুলি ।
     

Share This Page