Guest Join UsHey Guest,
Namaste! Join our awesome Adult community Forum where you can View Watch and Download :-
Desi Girls MMS Leaked Videos with or without faces
Indian Beauties nude or seminude Photos selfies Pics
Fliz Movies Boltikahani UllU KooKu Feneo Desimasti Primeflix
Gupchup Bananaprime Desi B Grade Films semi or full nude videos
Indian Telugu Marathi Kannada Assamese Bangla and Odia Sex stories
Much More.. or Create an Account


I am super Awesome Announcement, with links and can be used to announce important things. Check here
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାହୁଁ ଥିଲା ।
#1
ମୁ ସେତେବେଳେ +2 2nd ଇୟର ରେ ପଢୁଥାଏ । ମୁ ମାମୁ ଘରେ ରହି ପଢୁଥାଏ ।
ଆମ ପଡସି ରେ ଗୋଟେ ଝିଅ ରହୁଥାଏ । ତା ନାଁ ରିତୁ ସେ ମ ସହିତ ପଢୁଥାଏ । ଆମେ ସାଥିରେ କଲେଜ ଯାଉଥାଏ , ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ମ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହୋଇଗଲା । ସେ ମ ସହିତ ସବୁ କଥା ଶେୟର କରୁଥାଏ ।
ଥରେ ଆମ ପରୀକ୍ଷା ଥିଲା , ଆଉ ତା ଘର ଲୋକେ କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିଲା । ତେଣୁ ରିତୁ ଆମ ଘରେ ରହିଲା । ରାତିରେ ଆମେ ମ ରୁମ ରେ ପଢିବା ପାଇଁ ବସିଲୁ । ସେଦିନ ରିତୁ ବ୍ଲାକ color
ର ଫ୍ରୋକ ଆଉ ଟପ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ମନ କରୁଥିଲା ତାକୁ ଥରେ ଗେହିବା ପାଇଁ , କିନ୍ତୁ କହି ପାରୁନଥିଲି । ତାପରେ 10 ଟା ବେଳେ ଆମେ ଖାଇ ଆସି ପୁଣି ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ମ କୁ ଆସିଲୁ । ମୁ ତାକୁ ଗୋଟେ solution ପାଇଁ ପଚାରିଲି , ଆଉ ତା ଆଡକୁ ଭିଡି ଗଲି । ପ୍ରଥମେ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ଆଖି ପଡିଗଲା , ଓଃ କି ଦୁଧ ତାର ପୁରା ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଇଟି ଦୁଧ । ମ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ମ ଚଡି ଫଟେଇବା ପାଇଁ ଉତ୍ସୁକ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ କଣ କରିବି ? କିଛି ସମୟ ପରେ ରିତୁ କହିଲା - ମତେ ନିଦ ଲାଗୁଛି । ତେଣୁ ମୁ ଲାଇଟ ଅଫ କରିଦେଲି ଆଉ ଆମେ ସୋଇଗଲୁ ।
କିଛି ସମୟ ପରେ ମତେ ଲାଗିଲା ରିତୁ ତା ଗୋଡ ମ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଛି । ମୁ ଭାବିଲି ନିଦ ରେ ହୋଇଥିବ । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମ ଆଡକୁ ପୁରା ଭିଡି ଆସି ତା ଦୁଧ ମ ଛାତିରେ ଲଗାଇଦେଲା ଆଉ ତା ବିଆ ମ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଚାପି
ଦେଲା । ମତେ ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ ମିଳିଗଲା । ମୁ ଗୋଟିଏ ହାତ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲି ସେ କିଛି କହିଲା ନାହି । ତାପରେ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ବୁଲେଇଲି । ତଥାପି ସେ କିଛି କହିଲା ନହିଁ , ମୁ ବୁଝି ଗଲି ଆଜି ତାର ଗିହା ଖାଇବାକୁ ଇଛା ଅଛି । ମୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ପାଖକୁ ଗଲି ତା ଟପ ର ଆଉ ଗୋଟିଏ ବୋଟୋନ ଖୋଲିଦେଲି । ମୁ ତା କାଖ ତଳେ ହାତ ପୁରାଇ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି । ସେ ମ ହାତ ଉପରେ ତା ହାତ ଦେଇ ସାହାଯ୍ୟ କଲା । ମୁ ମ ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଲି । ସେ ତା ଡ୍ରେସ ସବୁ ନିଜେ ଖୋଲି ଦେଲା । ଆମେ ଦୁହେଁ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସୋଇଥିଲୁ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କିସ ଗୋଟେ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମିଲା ଶ୍.. ଶ୍.. ଶ୍.. ଓଃ .. କି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଥାଏ ମତେ ।
ମୁ ତାର ଚଡି କୁ ଖୋଲି । ତା ଚଡି କୁ ଖୋଲି ଦେଲି । ତା ବିଆ ମଝିରେ ମୋର ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ସଲ ସଲ କଲି । ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ବାର ବାର ପିଟିଲି ।
ମୋ ମୁହଁ କୁ ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖି ଶୁଙ୍ଘିଲି । କି ଅଦ୍ଭୁତ ସ୍ମେଲ ବାହାରୁ ଥାଏ ସେ ସ୍ମେଲ ମତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଥାଏ । ତାର ବିଆ ଉପରେ ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମେଲେଇ କି ବିଆ ମାଝିକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି ସେ ଆଃ.ଆଃ.ଓଃ ହେଉଥିଲା ଆଉ ମ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଚୁଚୁମିଲା ।
ତାପରେ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେବାପରେ ଜାଣିଲି ସେ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲାଣି । ତା ବିଆରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି । ମୁଁ ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନ କରି ମ ବାଣ୍ଡକୁ ଟିକେ ଆଉଁସି ଦେଇ ତା ବିଆ ରସରେ ଓଦା କରିଦେଇ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ।ପ୍ରଥମେ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଅଧା ଅଧି ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ଗଳିଗଲା । ତାପରେ ତା ଗୋଡ କୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ଆଉ ଗୋଟେ ଠେସ ମାରିଲି ଯେ ମୋର ଗୋଟାକ ଯାକ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ସିଏ ଚିତ୍କାର କରି ଉଠିଲା । ଦାନ୍ତ ଚୋବାଇ ମୋତେ କହିଲା କାଟୁଛିମରିଜିବି ଛାଡ ମୋତେ । ମୁ ଟିକେ ସମୟ ସେହି ପୋଜ ରେ ରହି ଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଟିକେ ହଲାଇଲା ।
ମୁ ମ ଗାମୁଛା କୁ ତା ପାଟି ଉପରେ ଚାପିଦେଇ ଜୋର ରେ ଷ୍ଟୋକ ଟେ ମାରିଲି । ବାଣ୍ଡ ଟା ଅଧା ରୁ ଅଧିକ ପଶିଗଲା । ସେ ଉମ୍ ମ୍ ମ୍.ମ୍.ମ୍.ମ୍.ମ୍.ମ୍.ମ୍.ମ୍.ମ୍. ହୋଇ ମୋ ଠାରୁ ମୁକୁଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରେ ହଜି ଗଲା ଭଳି ମତେ ଲାଗୁଥାଏ । ମୋ ଅଣ୍ଟା କୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଜୋର ରେ ଗେହିଲି ତା ବିଆ ରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ପିଚ୍ ପିଚ୍ ବାହାରୁ ଥାଏ ।
ସେ ମଧ୍ୟ ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଆଗ ପଛ କରି ମତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥାଏ । 15 ମିନିଟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ହୋଇ ବିର୍ଜ ବାହାରିଲା ତା ବିଆ ଭିତରେ ଝାଡି ଦେଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କଲି । ସେ ବୁଲିଗଲା ମ ଆଡକୁ ମୁହଁ କରି । ମୋ ଗଳା ରେ ଚୁମ୍ମା ପାଗଳୀ ଭଳି ଦେଇ ଚାଲିଲା ।
ସେହି ରାତିରେ ଆମେ 3 ଥର ଗିହା ଗେହୀ ହେଲୁ ।
ଏବେ ବି ମୁ ମାମୁ ଘରକୁ ଗଲେ ସୁଯଗ ମିଳିଲେ ଆମେ ଗିହା ଗେହୀ ହେଉ ।
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About RareDesi.com

RareDesi.com is oldest Indian Adult Desi Community forum since 2013, which has Huge collection of Desi nude pics, videos and sex stories, 18+ Webseries. Its an alternative of Xossip, Exbii, masalaboard.

              Quick Links

              User Links

              Advertise